• Giriş
  • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Burç Club Hotel Spa Selçuk Mevkii'nde bulunmaktadır. Şehir merkezi, barlar sokağı ve otogara 10 km uzaklıktadır. Havaalanına ise 60 km mesafesi bulunmaktadır. Denize sıfır olması sebebi ile bölgenin en çok tercih edilen tesisleri arasında yer almaktadır. Tesiste 2 adet açık ve kapalı havuz mevcuttur. Ayrıca bay ve bayan ayrı havuz vardır. Animasyon, tenis, futbol, beach voleybol gibi aktivitelerin bulunduğu Burç Club Hotel Spa bu sezonda sizlerle..

KONUM ÖZELLİKLERİ

Mevkii: Selçuk Denize Mesafe: 0 m. Otogara Mesafe: 10 km. Havaalanına Mesafe: 60 km. Barlar Sokağına Mesafe: 10 km. Şehir Merkezine Mesafe: 10 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept Özellikleri Kahvaltı Öğle Yemeği Akşam Yemeği Tam Pansiyon Konsepti Özellikleri Kahvaltı Öğle Yemeği Akşam Yemeği Tüm İçicekler Ücretli Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı Akşam Yemeği Tüm İçecekler Ücretli

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde tüm yerli içecekler ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOTLAR

* Bay bayan ayrı havuz mevcuttur. * Tesiste alkol satışı yoktur. * Kapalı ve açık havuzlar ayrı, plaj ortak kullanımdır. * Aile odalarında (famıly oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır) * Standart Oda: 26 m²dir. * Connection Oda: 34 m², iç içe geçmeli odalardır. * Kral Dairesi: 90 m²; 2 oda ,1 salon, 2 banyo bulunmaktadır. * Suit Oda: 60 m²; 2 oda ,1 salon, 2 banyo bulunmaktadır.
PAYLAŞ:
* Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.