Ana Sayfa » Yurtiçi Oteller » Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon 2015

Otel Arama
Tur Arama
Şehir, Bölge veya Otel Adı
Ne Zaman?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Alanya
Antalya
Ayvalık
Belek
Bodrum
Çeşme
Didim
Fethiye
Kemer
Kuşadası
Lara-Kundu
Marmaris
Özdere
Side

BÖLGELERE GÖRE ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

QUEEN ELIZABETH SPA HOTEL
Kemer / Göynük
%50 İnd.
Ultra Herşey Dahil
79.90 TL  
ROMA BEACH RESORT & SPA
Side / Gündoğdu
%50 İnd.
Herşey Dahil
69.90 TL  
DAIMA RESORT HOTEL
Kemer / Kiriş
%30 İnd.
Ultra Herşey Dahil
100.10 TL  
OASIS BEACH CLUB
Alanya / Konaklı
%63 İnd.
Herşey Dahil
33.23 TL  
GRAND HABER HOTEL
Kemer / Merkez
%50 İnd.
Ultra Herşey Dahil
82.90 TL  
ROYAL PALM RESORT
Kemer / Göynük
%50 İnd.
Ultra Herşey Dahil
64.90 TL  
PINE BAY HOLIDAY RESORT
Kuşadası / Çam Limanı
%10 İnd.
Herşey Dahil
99.90 TL  
GREEN BEACH RESORT
Bodrum / Gündoğan
%50 İnd.
Herşey Dahil
69.90 TL  
MANDARIN RESORT HOTEL
Bodrum / Merkez
%50 İnd.
Herşey Dahil
56.90 TL  
GREEN NATURE DIAMOND
Marmaris / Merkez
%50 İnd.
Ultra Herşey Dahil
159.90 TL  
GOLDEN AGE HOTEL BODRUM
Bodrum / Yalıkavak
%50 İnd.
Herşey Dahil
59.90 TL  
ALTIN YUNUS RESORT HOTEL
Çeşme / Kalem Burnu
%30 İnd.
Yarım Pansiyon
104.30 TL  

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken Rezervasyon Nedir

Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir.
Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.


Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır.

Erken Rezervasyon İptal Sigortası

Erken Rezervasyon İptal Sigortası

"Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

%100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.
İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Erken rezervasyon yaptırmanın avantajları nelerdir?

Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

Erken Rezervasyon tarihleri bittikten sonra rezervasyonumu iptal edebilir miyim ?

İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.

ERKEN REZERVASYON YAYGINLAŞIYOR
Çünkü 2013 yazında 2 milyon kişi erken rezervasyon kampanyasından yararlanırken, 2015 yazında bu sayının daha da artması bekleniyor. Her geçen yıl Türkiye genelinde biraz daha yaygınlaşan Erken Rezervasyon alışkanlık olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Turizmin gelişmesinde önemli rol oynamaya devam eden bu dönemde amaç iç pazarı büyütmek ve daha iyi yerlere getirmektir. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam eden TatilBudur.com, her geçen yıl çalışmalarına yenilerini eklemektedir. Bu alanda birçok projeleri olan ve bunları ilerleyen yıllarda hayata geçirmeyi planlayan TatilBudur.com’a tatil sevenlerden 2015 yılında da tam destek...

LÜKS OTELLERDE AVANTAJ...
%50'ye varan indirimlerin ve peşin fiyatına 9 taksit fırsatının geçerli olduğu lüks otellere de ilgi büyük. Bunda en önemli etkenlerden biri olan kaliteyi uygun fiyata alma fikri, dönemi oldukça popüler yapmaktadır. Lüks bir ihtiyaç olmasından dolayı uzun yıllardır herkese uygun olmayan tatil, çeşitli kampanyalar sayesinde artık lüks olmaktan çıkmış, herkes için tatil budur olmuştur. Böyle olması için elinden geleni yapan TatilBudur.com, ileriki yıllarda daha çarpıcı kampanyalar ile Erken Rezervasyon döneminde ilklere imza atmaya devam edecektir.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN OTELLER ERKEN REZERVASYONDA
Tatil denilince akla ilk gelenlerdendir, dinlenmek için güzel yerlere gitme fikri. Tabi bunu yaparken de stresten uzak, huzur içinde olmak çok önemlidir. Daha ilk görüştü huzurlu vakitler geçireceğiniz otellerde tatil yapma fikri ile başlayan ve huzurlu bir şekilde tatilinizi sonuçlandırmanızı sağlayan bu süreçte size destek yine TatilBudur.com'da . Herkese uygun otel seçenekleri ile size bu dönemde yardımcı olacak seyahat danışmanları, tatile gitmeye karar verdiğiniz aşamadan tatilinizi sonlandıracağınız aşamaya kadar yanınızda olacaktır. Siz tatilinizi hayal edin gerisini bize bırakın. Tüm bunların hepsini çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile yapın, 2015 tatilinizi unutulmaz kılın.

TATİLİNİZİ DEĞİL TAKSİTLERİNİZİ ERTELEYİN
Tüm bir yılın yorgunluğunu atmak için sabırsızlıkla beklenilen yaz aylarına yaklaşmaya başladığımız şu günlerde, erken rezervasyon dönemine damgasını vuran ödeme seçenekleri de tatilcilerin yüzünü güldürdü. Peşin fiyatına 9 taksit kampanyası oldukça rağbet gördü. Tatile çıkmadan rahatlama fırsatını veren kart kampanyaları ile rahat rahat ödeyin, tatilinizin keyfini doya doya çıkarın. Yaz aylarını iple çekenler için kaçırılmayacak fırsatlar ve otel seçenekleri yine TatilBudur.com da...

ERKEN DAVRANAN %50 AVANTAJLI
Çünkü otellerin %50 indirimli verdiği sınırlı kontenjanlar bu dönemin olmazsa olmazlarıdır. Sınırlı sayıda olmasından dolayı da erkenden davranan daha da avantajlıdır. Yoğun ilgiden memnun kalan otelcilerin bu döneme önem vermesi, ileriki yıllar için de yeniliklerin kapılarını tatil severlere açma fırsatı verecektir. Ürün çeşitliliğinin artmasının yanı sıra uygun ödeme koşulları ile de bu dönem daha da zenginleşecektir. Başladığı ilk günden beri ilgi gören erken rezervasyon dönemi için artık son günler. Acele edin sınırlı kontenjanlı odalarda yerinizi %50 indirimli almayı unutmayın.

KIBRIS OTELLERİNDE DE ERKEN REZERVASYON FIRSATI
Erken rezervasyon kampanyasının geçerli olduğu ürünlere bir yenisi daha eklendi. Birbirinden güzel ve kaliteli Kıbrıs otelleri de artık erken rezervasyon fırsatları arasında yerini almaya başladı. %35'e varan indirimler ve 72 saate kadar iptal ettirme hakkı sunulan avantajlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Kıbrıs, Girne ve Lefkoşa’da yer alan ve sanatçıları ile meşhur Kıbrıs otellerinde yerinizi erkenden alma fırsatını kaçırmayın.

BEKLEME YAPMAYIN EKONOMİK FİYATLARI KAÇIRMAYIN
Herkes için tatil budur dedik, 2015 yaz planının yapıldığı şu günlerde erken rezervasyon kampanya dönemini sizler için uzattık. Hem de daha uygun ödeme seçenekleri ile erken rezervasyon fırsatları tam sizlere göre. Herkese, her keseye uygun otel seçenekleri ve uygun ödeme koşulları için bekleme yapmayın, 2015 yaz tatilinizi yarı fiyatına getirme şansını kaçırmayın.

ERKEN REZERVASYONDA YENİ DÖNEM
Erken rezervasyon döneminin olmazsa olmazları olan uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri, 2015 yılına girdiğimiz şu günlerde dönemi daha da ilgi çekici hale getirmiştir. Erken rezervasyonda ilk dönemin bitmek üzere olduğu şu günlerde, 2. dönem için yeni fiyatlar ve indirim oranları hazırlanacaktır. Tabii ki ilk dönemde geçerli olan fiyatlardan biraz daha farkı olacaktır. Bu yüzden ilk dönem rezervasyon yaptıranlar biraz daha şanslı ama üzülmeyin, çünkü henüz geç kalmış değilsiniz. 2. dönem de herkes aradığı tatili bulacak ve 2015 yılının yazını unutulmaz kılacaktır. Bunun için sitemizi her yerden takip edin, anlık güncellemelerimizden haberdar olun.

ERKEN REZERVASYONDA İDDALIYIZ
Çünkü sitemizde yer alan otellerimize, kart kampanyalarımıza, hizmet kalitemize ve seyahat danışmanlarımıza güveniyoruz. Her geçen yıl artan müşteri memnuniyeti, bize daha da başarılı olma yolunda ışık tutuyor. Sürekli güncellenen şehir, butik ve sahil otellerimiz ile çeşitlikten ve kaliteden ödün vermeyerek her geçen yıl biraz daha iyi olma yolunda emin adımlarlar ilerliyoruz. Bunun için de daha önce hiçbir yerde görmediğiniz kampanyalar ile tatil planlarınıza renk katıyor ve tüm bunları oldukça ekonomik fiyatlara yapıyoruz. Bu yüzden kendimize güveniyor, erken rezervasyonda bir adım önde ilerliyoruz.

18.75 TL'den Başlayan Fiyatlar Erken Rezervasyon Kampanyasında
TatilBudur.com'dan erkenden rezervasyon yaptıranlara sunulan avantajlar bitmek bilmiyor. Bedavadan biraz pahalı otellerde tatil yapma imkânı sunmakla birlikte, peşin fiyatına 9 taksit fırsatını da veriyor ve 18.75TL’den başlayan otel seçeneklerini bir tık ötenize getiriyor. 3 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere kadar çeşitliliğin bol olduğu bu dönemde siz standartlarınızı belirleyin, biz uygun fiyata hayalinizdeki otelde yerinizi ayırtalım. Herkese, her keseye uygun otel seçenekleri ile bu döneme de Mika Tur damgasını vurdu ve yüzlerce kişiyi hayallerindeki tatil ile buluşturdu.

ERKEN REZERVASYON YAPTIRAN KAZANIR
Turistik işletmeler, tatil severlerin %50'ye varan avantajlı fiyatlardan yararlanabilmesi için erken rezervasyon yaptırmalarını öneriyor. Taksit ve avantajlı fiyatlarla desteklenen bu dönemde hem ekonomi hem de planlama yönünden daha güzel tatil fırsatları sunuyor. İşte bu yüzden tatilcileri yönlendiren ve teşvik eden bu dönemde rezervasyon yaptırmak son derece avantajlı. Zengin seçenekler, uygun ödeme koşulları ve ekonomik fiyatlar ile erken rezervasyon döneminde tatil planlayan herkes avantajlı.

ERKEN REZERVASYONUN TÜRK TURİZMİNE KATKISI
Yapılan araştırmalar doğrultusunda, 2013 yılında tahmini olarak 2 milyon kişinin erken rezervasyon kampanyasından yararlanmış olması aslında dönemin ne kadar da önemli olduğunu gözler önüne seriyor. %40'lara varan canlanmanın yaşandığı bu dönemde en çok tercih edilen yerlerin başında ise Kemer, Bodrum, Çeşme ve Alanya geliyor. Oranlar ve rakamlar gösteriyor ki erken rezervasyon dönemine olan ilgi giderken artmakta ve Türk Turizminde önemli bir rol almaktadır.

KALİTELİ OTELLER UYGUN FİYATA BU KAMPANYADA
Lüks otellerden 1. sınıf tatil köylerine kadar yüzlerce çeşidi bulabileceğiniz bu dönemde en önemli faktör ise erken rezervasyon dönemi için ayrılan sınırlı sayıdaki kontenjanlarda yerinizi ekonomik fiyatlara almanızdır. Sayıları oldukça az olan bu odalarda herkesten önce davranıp, yeri çok uygun fiyata almak dönemin olmazsa olmazlarıdır. Ürün çeşitliliğinin yoğun olduğu bu dönemde, siz de avantajlı fiyatları uygun ödeme koşulları ile birleştirmek istiyorsanız eğer acele edin, sınırlı sayıdaki ekonomik odaları kaçırmayın.

AMACIMIZ KALİTE İLE ERKENDEN BULUŞTURMAK
Yaz sezonunun hemen bitmesiyle başlayan erken rezervasyon dönemi, zaman geçirmeden sizleri en yeni oteller ile her yıl olduğu gibi bu yıl da buluşturmayı amaç edindi. Çeşitli mecralarla bu dönemi duyuran TatilBudur.com, ilgiden memnun olmasından dolayı dönemi uzattı ve haftanın belli günlerini SON GÜN olarak afişe ederek hizmetine yenilik kattı. Buradaki önemli unsur son günleri takip etmek ve kaçırmamak çünkü bir sonraki son günde indirim oranları biraz daha düşmektedir. Henüz rezervasyon yaptıramayanlar için ise son günler kısa bir süre daha devam edecektir. Acele edin, 2015 yazında en kaliteli otellerde yerinizi ekonomik fiyata almaktan mahrum kalmayın.

ERKEN REZERVASYON ERKEN AVANTAJ DEMEKTİR
"Erken kalkan yol alır." sözünden esinlendik ve erkenden rezervasyon yaptıranları yüksek indirimli fiyatlarlar buluşturduk. Akdeniz ve Ege bölgesinde indirimli fiyatlara bulabileceğiniz birbirinden güzel ve kaliteli yüzlerce otel seçenekleri ile tüm yıl hayalini kurduğunuz yaz tatilinizi, indirimler ve uygun ödeme seçenekleri ile renklendirdik. İptal sigortası ile kesintisiz iptal seçeneğini de sunduk ve erkenden rezervasyon yaptırmamanız için bütün engelleri ortadan kaldırdık. Tatil herkesin hakkı ve herkes bu hakkını hem ekonomik hem de avantajlı olarak kullanmalı.

ERKEN REZERVASYONDA SON GÜNLERİN ÖNEMİ
Kampanya döneminin olmazsa olmazıdır son günler. Çünkü %50'ye varan indirimlerle başlayan bu dönem her son günün ardından biraz daha düşmektedir ve sezona yaklaştığımız aylarda %25'e kadar inmektedir. Bu yüzdendir ki erken rezervasyonda son günleri ve indirimleri kaçırmamanız önemlidir. Özellikle de kampanyanın ilk günlerindeki indirim daha sonra bulunmayacak indirimler olduğu için aslında en önemli dönemleridir. Bu yüzden de erken rezervasyon kampanyasını erkenden başlatan Mika Tur, %50'ye varan indirimlerle erken buluşmanızı sağlayarak rakiplerinden bir adım önde başlamıştır. Siz de erkenden rezervasyon yaptırın, geniş ürün yelpazesinden yararlanma fırsatını kaçırmayın.

KAMPANYA DÖNEMİ İÇİN ACELE EDİN
Yılın son çeyreğinde başlayan ve sonraki yılın haziran ayında biten bu dönem, ilk başlarda çok uzun bir dönemmiş gibi gözükse de aslında çok kısa çünkü otellerin çoğu aralık ayında doluluk oranına ulaşabiliyor ve indirim oranlarında ciddi düşüşler olabiliyor. Herkesin heyecanla beklediği bu dönemde, ilk aylarda ciddi talep olduğu için otellerin %60’ı doluluk oranına ulaşmaktadır. Yıllardır bu dönemi erkenden başlatan tatil firması olarak, tatil planlarının haziran ayına kadar bırakılmamasını öneriyor ve istediğiniz otellerde sezonundan daha uygun fiyatlarda konaklamak için herkesi erkenden rezervasyona davet ediyoruz.

TATİL HEM KALİTELİ HEM DE EKONOMİK OLUR DEDİK
Ürün çeşitliğimize güveniyor ve tatilin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Uzman ekibimiz eşliğinde yapılan çalışmalar sonucunda kaliteli tatili her yıl “Erken Rezervasyon Fırsatları” kampanyası ile hizmetinize sunuyoruz. Bunları yaparken de hem kaliteli hem de ekonomik ürünler kullanmaya dikkat ediyoruz. Çünkü kalite turizmine önem veriyor sizlere de kaliteyi, uygun fiyata yaşatmayı hedefliyoruz. Burada sizlere düşen ise erkenden davranıp sınırlı kontenjanlarda olan ekonomik tatil fırsatlarını yakalamanız, ekonomik ve kaliteli tatilin keyfini doyasıya çıkartmanızdır. Bunun için ise TatilBudur.com’u her yerde takip etmeniz yeterli.

TatilBudur.com İle Tatiliniz Güvende
Erken rezervasyon döneminde tatilini erken planlamak isteyenlerin tereddütte kaldığı bir diğer konu olan; “Ya son anda bir aksilik çıkar da gidemezsek ne yaparız?”. Bu konuda da sizin yanınızda olan TatilBudur.com iptal sigortasını hizmetinize sunuyor. En gözde otellerde yerinizi erkenden hem de cazip fiyatlarla almanın mutluluğunu yaşatırken, aynı mutluluğu ve güveni hiçbir kesintiye uğramaksızın giriş gününüze 3 gün kalaya kadar iptal ettirme hakkını da vererek siz tatil severlere güvenli tatili sunuyor. %50'ye varan indirimler, en gözde oteller ve iptal sigortası ile erken rezervasyon TatilBudur.com’da güzel. Siz de tatilinizi şimdi seçin, istediğiniz zaman vazgeçmenin rahatlığını yaşayın.

ERKEN REZERVASYON YAPTIRIYORSUNUZ ÇÜNKÜ
Tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için hayalini kurduğunuz yaz tatilinizi en güzel otellerde %50'ye varan indirimlerden yararlanıp, cazip fiyatlarla yerinizi almak istiyorsunuz. Bunun içindir ki TatilBudur.com olarak herkesten önce davranıp, en gözde otelleri cazip ödeme seçenekleriyle hizmetinize sunduk. %50'ye varan indirime bir de peşin fiyatına 9 taksit fırsatı eklenince tatil planı yapmak herkes için keyifli olmaya başladı. Tatil herkesin hakkı düşüncesiyle yola çıktık ve her keseye uygun otel seçeneklerini TatilBudur.com aracılığıyla sizlerle buluşturduk. Fiyatların geçerli olduğu son günleri kaçırmayın, 2015 tatilini uyguna getirmenin keyfini yaşayın.

ERKEN REZERVASYON DENİLDİĞİDE
Şüphesiz akla ilk gelen, birbirinden kaliteli otellerde en güzel yeri, en uygun fiyata rezerve ettirmektir. Yılın tüm yorgunluğunu atmak için bu dönemi heyecanla beklemekte olan ve sizi daha fazla bekletmemek istemeyen Mika Tur, çalışmalarını hızlandırdı ve erken rezervasyon dönemini herkesten önce başlatarak %50'ye varan indirimler ile sizleri erkenden buluşturdu. Tatil severlerin ilgisinden memnun kalan Mika Tur, TatilBudur.com aracılığıyla çeşitli kampanyaları ile bu dönemi daha da renklendirdi. Ulaşımdan konaklamaya, transferden turlara kadar bütün hizmetlerde avantajlı fiyatlar sunarak alanında ilklere imza attı ve 2015 sezonunda da kaliteyi hizmetinize sundu. Siz de erken davrananlardan olun, 2015 yazını sorunsuz yaşayın.

ERKEN REZERVASYONDA SON DÖNEM ÇAĞRISI
2015 yazına sadece birkaç ayın kaldığı şu günlerde, erken rezervasyon döneminde de artık sona yaklaşılmaktadır. Yaklaşık 4 ay önce %50'ye varan indirimler ile başlayan ve yoğun ilgi ile devam eden dönemde yer alan fiyatlar, yazın gelmesi ile birlikte ciddi oranda artış gösterecektir. Bu yüzden son dönem olarak nitelendirilen erken rezervasyon 3. dönemi kaçırmayın, sınırlı sayıdaki ekonomik otellerde siz de yerinizi alın. %50'ye varan indirim, peşin fiyatına 9 taksit, üstelik şimdi al 4 ay sonra öde kampanyası için son dönem.

mika tur
Adres: Tatlısu Mah. Çetin Cad. Nurettin Duman Sk. No:7 Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Telefon: 444 0 484Mail: info@mikatur.com
TÜRSAB - IATA - ISO 9001:2008
Hedef Grup
www.hedefgrup.com
Mika Tur bir Hedef Grup iştirakidir.
Referans No :

Tatil Adresiniz Tatil Budur

Bizler, siz misafirlerimizin vermiş olduğu güven ile turizm sektörüne atmış olduğumuz imzalarımız ile devrim yaratmaya devam ediyoruz. Güçlü ve teknolojik alt yapımız ile yurt içi ve yurt dışı tatil planınızı daha kolay yapabilmeniz için tek bir aramada (otel + uçak + transfer) tüm planınızı önünüze getirecek bir arama motoru yaparak bize olan güveninizi Türkiye'de bir ilke daha imza atarak boşa çıkarmadık. Türkiye genelinde bir çok tatil turları ve bunun haricinde sitemizde gördüğünüz tüm yurtiçi tesisler, Kıbrıs Otelleri, termal ve kayak tesisleri, balayı tatiline özel indirimlerin yanısıra; turlar, uçak bileti, yurtdışı turları, araç kiralama, hava limanından ve otogarlardan otelinize kadar olan transfer hizmetlerini online olarak almanıza imkan sunuyor. Bu hizmetlerin hepsini online olarak yapabilmemiz için sizlerden aldığımız güven desteğinden dolayı, Mika Tur ailesi olarak siz değerli misafirlerimize teşekkürlerimizi borç biliriz.