• Giriş
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
Çağrı Merkezimiz 7/24 Hizmet Vermektedir


Adana Çıkışlı Turlar

Doğu Karadeniz Turları

Kapadokya Turları

Uçaklı Yayla Turları

PAYLAŞ:

Kültür Turları - Batı Karadeniz Turları

Kültür Turları - Batı Karadeniz Turları Batı Karadeniz’in el değmemiş doğasını, serin yaylalarını düzenlediğimiz turlara katılarak keşfedebilirsiniz. Batı Karadeniz Turlarında; Amasra Turu, Bartın Turu, Safranbolu Turu ve Karabük Turu gerçekleştiriliyor.

Karadeniz kıyılarında, hem denizin tadını çıkarabilir hem de yemyeşil doğaya hâkim alanlarda dinlendirici bir kısa tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Safranbolu’nun tarihi evleri, Amasra’nın serin plajları, Karabük ve Bartın’ın en önemli tarihi kalıntıları Batı Karadeniz Turları ile sizleri bekliyor. Karabük Safranbolu’da Kaymakamlar Konağı, Yörük Köyü, Sipahioğlu Konağı, Arasta Çarşısı, Saat Kulesi, İzzet Paşa Camii; Bartın-Amasra’da ise Çekiciler Çarşısı, Amasra Kalesi, Boztepe ve Fatih Camii tur boyunca ziyaret edilecek.

Batı Karadeniz Turlarında Yapılması Gerekenler

 • Amasra’nın birbirinden güzel plajlarına serinleyin. Gün içerisinde Ceneviz Kalesi’ni de ziyaret edin. Batı Karadeniz rotanızda Sakarya da varsa, dünyanın eşine az rastlanan bir doğa güzelliğine sahip olan Acarlar Longozu’na mutlaka uğrayın.
 • Safranbolu’nu gezdiğiniz gün, tarihi evler arasında uzun bir yolculuk yapın, bol bol fotoğraf çekin. Ayrıca bölgedeki dükkânlardan Safranbolu’nun minyatür evlerinden satın alın.
 • Tura çıkmadan önce yanınıza yürüyüş ayakkabısı, kalın bir hırka ve yağmurluk almayı ihmal etmeyin.
 • * Afişe edilen tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı "Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma" ödülünü KAZANDIK!
  Bize bu gururu yaşatan siz değerli misafirlerimize, teşekkür ederiz...
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.