• Giriş
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
Çağrı Merkezimiz 7/24 Hizmet Vermektedir


29 Ekim Turları

Afyon Çıkışlı Turlar

Bu Fırsatlar Kaçmaz

Denizli Çıkışlı Turlar

Kapadokya Turları

Kurban Bayramı Ankara Çıkışlı Turlar

Kurban Bayramı Ayvalık-Assos-Bozcaada Turları

Kurban Bayramı Bursa Çıkışlı Turlar

Kurban Bayramı Kuzey Ege Turları

Kurban Bayramı Pamfilya Turları

Trabzon Çıkışlı Turlar

Uçaklı Otel Paketleri

PAYLAŞ:

Kültür Turları - Eskişehir Turları

Kültür Turları - Eskişehir Turları Amsterdam’ı çağrıştıran Porsuk Çayı’yla Türkiye’nin turizmine katkı sağlayan Eskişehir’i küçük bir tur programıyla ziyaret edebilirsiniz.

Lületaşıyla ünlü Eskişehir, özellikle üniversite öğrencilerinin hareketlendirdiği bir şehir. Hem kaplıcaları hem de Porsuk Çayı ile ülkemizin görülmesi gereken bir noktası. Tarihi kalıntıları, doğal güzellikleri ile huzurlu bir atmosfere hâkim olan Eskişehir’e düzenlenen turlarımıza katılabilirsiniz. Tur programımızda; Şahin Tepesi, Sazova Bilim ve Kültür Park, Odunpazarı, Porsuk Çayı, Balmumu Heykel Müzesi, Kent Park, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi ziyaret ediliyor.

Eskişehir Turlarında Yapılması Gerekenler

 • Porsuk Çayı’nda düzenlenen tekne turlarına katılın. Kendinizi Amsterdam’da bir gondolda hissetmenizi sağlayacak olan tekne turları şehre gelen her turist tarafından ilgi görüyor. Teknedeyken bol bol fotoğraf çekmeyi de unutmayın.
 • Tur programındaki serbest zamanlarınızda Eskişehir’in ara sokaklarındaki restoranlara girerek yöresel ürünlerden oluşan güzel bir öğle yemeği yiyin. Miyane çorbası, tutmaç, bamya çorbası, harşıl, yufkalı börek ve kelem dolması Eskişehir yöresel yemeklerinden başlıcaları…
 • * Afişe edilen tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı "Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma" ödülünü KAZANDIK!
  Bize bu gururu yaşatan siz değerli misafirlerimize, teşekkür ederiz...
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.