• Giriş
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
Çağrı Merkezimiz 7/24 Hizmet Vermektedir


Bu Fırsatlar Kaçmaz

Denizli Çıkışlı Turlar

Doğu Karadeniz Turları

Eskişehir Çıkışlı Turlar

Kapadokya Turları

Promosyon Kültür Turları

Trabzon Çıkışlı Turlar

Uçaklı Yayla Turları

PAYLAŞ:

Kültür Turları - Gap Turları

Kültür Turları - Gap Turları Adana, Antakya, Diyarbakır, Mardin, Hasankeyf, Batman ve Gaziantep illerini kapsayan Gap Turlarında Güneydoğu Anadolu’nun kültürüne, tarihine, günlük yaşantısına ve doğal güzelliklerine yakından dokunabilirsiniz. Uçaklı Gap Turu, Klasik Gap Turu, Bursa Eskişehir Hareketli Gap Turu, İzmir Hareketli Uçaklı Gap Turu, Ankara Hareketli Gap Turu ve Gap Rüzgarı Turlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu’nun büyülü atmosferini, tarihin farklı dönemlerine tanıklık eden yapılarını ve mutfağına ait en lezzetli yemekleri bir Gap turuna sığdırabilirsiniz. Mardin’de Kasımiye Medresesi, Ulu Camii, tarihi Mardin evleri, Şehidiye Medresesi ve çeşitli kilise kalıntılarını; Antakya’da Uzun Çarşı, Harbiye, Mozaik Müzesi ve Habib-i Neccar Camii’ni; Şanlıurfa’da Balıklı Göl, Fırat Nehri, Hz. İbrahim’in doğduğu Mağara ve Gaziantep’te Zeugma Mozaik Müzesi GAP turlarının rotalarını oluşturan önemli noktalar.

Kültür turları kapsamında düzenlenen GAP Turlarını TatilBudur.com ayrıcalığıyla gerçekleştirebilir, unutulmayacak bir gezi programına katılabilirsiniz.

Gap Turunda Yapılması Gerekenler

 • Güneydoğu’da her gezdiğiniz şehrin yöresel tatlarını da keşfetmelisiniz. Diyarbakır’da kaburga dolması, Antakya’da serpme köy kahvaltısı ve künefe, Şanlıurfa’da Urfa kebabı, Mardin’de kayısılı işkembe çorbası, Gaziantep’te keme kebabı ve baklava yemeden Gap turunuzu sonlandırmayın.
 • Gap Turlarına özellikle bahar aylarında katılmalısınız. Çünkü Güneydoğu yazları oldukça sıcak, kışları ise sert bir soğuğa hâkimdir.
 • Güneydoğu’da gezdiğiniz her köşeyi fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirin. Eğer bir tur programıyla gidiyorsanız serbest zamanlarınızda da bireysel olarak yürüyüşe çıkıp fotoğraf çekimleri yapın.
 • * Afişe edilen tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı "Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma" ödülünü KAZANDIK!
  Bize bu gururu yaşatan siz değerli misafirlerimize, teşekkür ederiz...
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.