Ana Sayfa » Kültür Turları » Turları » Assos - Bozcaada - Çanakkale Turu

Gelişmiş Tur Arama

Kategori :
Fiyat Aralığı :
Tur Süre Aralığı :

2015 ERKEN REZERVASYON

Promosyonlu Turlar

Kapadokya Turları

Hafta Sonu Turları

Uçaklı Turlar

Gap Turları

Karadeniz Turları

Günübirlik Turlar

Son Dakika Fırsatları

Batı Karadeniz Safranbolu

Ege Akdeniz Turları

İstanbul Hareketli Turlar

İzmir Hareketli Turlar

Ankara Hareketli Turlar

Bursa ve Eskişehir Hareketli Turlar

Likya Turları

Yılbaşı Özel Turlar

Sevgililer Günü Turları

Sömestr Turları

Adana Mersin Hareketli Turlar

Son Gezdiğiniz Turlar

paylaş |
Güvenli Alışveriş

Assos - Bozcaada - Çanakkale Turu

HER CUMA AKŞAM HAREKET - PAZAR AKŞAMI DÖNÜŞ
GENEL TUR BİLGİLERİ
Tur Adı:
 Assos - Bozcaada - Çanakkale Turu
Tur Türü:
 Kültür Turları
Tur Kategorisi:
 İstanbul Hareketli Turlar, Hafta Sonu Turları, Promosyonlu Turlar, Son Dakika Fırsatları
Ülke:
 
Haraket Yeri:
 Istanbul
Gece / Gün:
 2/3
Ulaşım Türü:
 Otobüs
İlk Period
01.01.1970 - 01.01.1970
TL
'dan itibaren

HER CUMA AKŞAM HAREKET - PAZAR AKŞAM DÖNÜŞ 

BOZCAADA - CENOVA KALESİ - KİLİSE - AYAZMA PLAJI - ÜZÜM BAĞLARI - RÜZGARGÜLLERİ

ASSOS  - BEHRAMKALE - TRUVA ANTİK KENTİ - ÇANAKKALE 

GELİBOLU - ŞEHİTLİK - ABİDE - KABATEPE


1.GÜN ( Cuma ) İSTANBUL - ASSOS

Değerli Konuklarımız, 22.00 Yeni Bosna Yanyol Bp  İstasyonu Arkası ( Air Port Outlet Center Arkası ) - 23.00 Beşiktaş Yıldız Camii - 23.59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı 00.15 Kartal Yemek Center 00.30 Çayırova MC Donalds 01.15 İzmit Halkevi karşısı -ndan katılan misafirlerimizle birlikte Bursa, Balıkesir, Burhaniye, güzergâhından Assos- a doğru yol alıyoruz.


2. GÜN ( Cumartesi) BOZCAADA - CENOVA KALESİ - KİLİSE - AYAZMA PLAJI - ÜZÜM BAĞLARI - RÜZGÂRGÜLLERİ

Değerli Konuklarımız, Sabah erken saatlerde otelimize yerleşiyoruz. (Otel odalarının müsait olmaması durumunda tur programı öne çekilir) Rehberimizin belirtmiş olduğu Saat-te Otelimizin lobisinide buluşuyor ve Bozcaada feribotuna binmek için Geyikli iskelesine doğru hareket ediyoruz. Bozcaada'yı panoramik olarak gördükten  sonra Ceneviz Kalesi ve Sualtı Müzesini gezip Ege-nin enfes balıklarından tadabileceğiniz Balık Restoranlarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası dileyen konuklarımızla adanın ılık rüzgârı ile birlikte yürüyüş yapıyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zamanı Ayazma Plajında denize girerek ve güneşlenerek değerlendirebilirler. Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp Feribota binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde


3.GÜN ( Pazar ) ASSOS  - BEHRAMKALE - TRUVA ANTİK KENTİ - ÇANAKKALE - GELİBOLU - ŞEHİTLİK - ABİDE - KABATEPE

Değerli Konuklarımız, otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Kaz dağlarının muhteşem manzarası eşliğinde Assos-a hareket ediyoruz. Behram Köyü içerisindeki, Aristo-nun felsefe okulu açtığı ve Bizans Döneminin Piskoposluk Merkezi olan Assos- ta Akropol, Athena Tapınağı, Surlar, Sarnıçlar, Banyo Odaları, Anadolu-nun en etkileyici Nekropol-ünün gezilmesinin ardından Assos Köyü içinde verilen serbest zamanın ardından Ezine üzerinden tarihte doğu ile batı arasında yapılan ilk savaşa konu olan Truva(Troia) Antik Kenti ile başlıyoruz. 5000 yıllık tarihe sahip, 9 kez yakılıp-yıkılan ve aynı yerde tekrar kurulan Antik şehirde; iç içe geçmiş surları, rampalı kapıları, sunak, hamam, tiyatro, odeon, ev çeşitleri ve aslına uygun yapılmış olan Tahta Atı gördükten sonra Çanakkale- ye doğru yol alıyoruz. Yol üstünde Çimenlik Kalesini ve Kilitbahir-i panaromik olarak görüyor ve Çanakkale- den feribot ile Eceabat- a geçiyoruz. Sonrasında Eceabat-a da aldığımız öğle yemeği sonrasında Şehitlik bölgesi gezimize başlıyoruz. Abide, Kabatepe, 57. Alay, Conk Bayırı gezilerimizi yaparak Şehitlik bölgesinden ayrılıyor ve İstanbul-a olan dönüş yolculuğumuza Keşan, Tekirdağ üzerinden devam ediyoruz. Akşam saatlerinde siz sayın misafirlerimizi diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere aldığımız noktalara bırakıyoruz.  Önemli not :(İzmit ve Çayırovadan katılan misafirlerimiz dönüşte son durak yeri olan Haydarpaşadaki durak noktasında inmesi gerekmektedir.) 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Mercedes Travego, Man Forttuna marka otobüsler ile ulaşım,                                        

Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,             

Açık büfe 1 Sabah Kahvaltısı,

Açık Büfe 1 Akşam Yemeği,                        

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

Mikatur Otobüs-ü içerisindeki  ikramlar,

1618 sayılı kanun gereği zorunlu seyahat sigortası,                

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm öğle yemekleri,

Tüm yemeklerde alınan içecekler,

Tur süresince yapılan özel harcamalar,

Ekstra belirtilen tüm çevre gezileri                                          

Müze ören yeri giriş ücretleri

Uyarılar Notlar

EK HİZMETLER

Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Rehberlik Hizmetleri Toplam bedeli Tam: 80,00 TL, Müze karta sahip misafirlerimiz, Sarı basın kartı, 65 Yaş üzeri ve 7/17 yaş konuklarımız kimlik ibraz etmek kaydı ile 50,00 TL, ödeyeceklerdir.  Bu ücretler istenildiği takdirde  satış ofislerimizde fatura karşılığı ve taksitlendirilerek tahsil edilecektir. 0-7 YAŞ ÇOCUKLARDAN EK HİZMET ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.  ( Bu turumuzda müzekart verilmemektedir. )

GENEL ŞARTLAR

Gezi Süresi 1 Gece 2 Gün olup 1 gece otel konaklamalıdır. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON ESNASINDA KOLTUK NUMARASI VERİLEMEZ.  KONAKLAMA BÖLGELERİNDE ve OTELLERİNDE YOĞUNLUĞA BAĞLI OLARAK AYNI KATEGORİDE veya DAHA ÜSTÜ OLMAK KAYDI İLE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda MİKATUR Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı Midibus veya Minibusla gerçekleştirilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda MİKATUR misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 11.06.2013

İPTAL GÜVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu , başlangıç tarihinden  72 saat öncesine kadar , hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı  ,hiçbir kesinti yapılmadan , ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi ; 2000 tl ye kadar olan rezervasyonlarda 20 tl , 2000 tl üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 1 -i kadardır.

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

TRAVEGO & TOURİSMO MERCEDES;
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17- ve orta kapı üzerinde 14- monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

mika tur
Adres: Tatlısu Mah. Çetin Cad. Nurettin Duman Sk. No:7 Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Telefon: 444 0 484Mail: info@mikatur.com
TÜRSAB - IATA - ISO 9001:2008
Hedef Grup
www.hedefgrup.com
Mika Tur bir Hedef Grup iştirakidir.
Referans No :

Tatil Adresiniz Tatil Budur

Bizler, siz misafirlerimizin vermiş olduğu güven ile turizm sektörüne atmış olduğumuz imzalarımız ile devrim yaratmaya devam ediyoruz. Güçlü ve teknolojik alt yapımız ile yurt içi ve yurt dışı tatil planınızı daha kolay yapabilmeniz için tek bir aramada (otel + uçak + transfer) tüm planınızı önünüze getirecek bir arama motoru yaparak bize olan güveninizi Türkiye'de bir ilke daha imza atarak boşa çıkarmadık. Türkiye genelinde bir çok tatil turları ve bunun haricinde sitemizde gördüğünüz tüm yurtiçi tesisler, Kıbrıs Otelleri, termal ve kayak tesisleri, balayı tatiline özel indirimlerin yanısıra; turlar, uçak bileti, yurtdışı turları, araç kiralama, hava limanından ve otogarlardan otelinize kadar olan transfer hizmetlerini online olarak almanıza imkan sunuyor. Bu hizmetlerin hepsini online olarak yapabilmemiz için sizlerden aldığımız güven desteğinden dolayı, Mika Tur ailesi olarak siz değerli misafirlerimize teşekkürlerimizi borç biliriz.