Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


%10 İNDİRİM
158,82 TL
142 ,94 TL*

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı Akşam Yemeği Tüm İçecekler Ücretli Tam Pansiyon Konsept Özellikleri Kahvaltı Öğle Yemeği Akşam Yemeği Tüm İçecekler Ücretli

ÖNEMLİ NOTLAR

* Gala Programı; 26 Eylül 2015 tarihinde Doktor Bilal ve Gökhan Ediz sahne alacak olup, gala programında limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecek ve masalarda ikramlar ücretsizdir. Akşam yemeği Ana Restoran’da açık büfe olarak sunulacaktır. Daha sonra Gala gecesinin yapılacağı salona geçilecektir. "Gala ücreti tesise ödenecektir." * Gala oturma düzeni rezervasyon tarih sırasına göre yapılacaktır. Ön masa farkı kişibaşı 150,00 tl dir. (otel tarafından tahsil edileceltir.) * Gala gecesine sadece 14 yaş ve üzeri çocuklar katılabileceklerdir. Çocuklar için bayram döneminde animasyon ekibi ile gün boyu çeşitli aktiviteler yapılacaktır. Gala günü yemek sonrasında ayrı bir salonda çocuk filmi gösterimi ve gece boyunca çeşitli çocuk aktiviteleri düzenlenecektir. * Aile banyosu bulunmaktadır. * Odalarda termal su bulunmamaktadır. * Bay bayan ayrı termal havuz bulunmaktadır. * Tesiste çamur vardır. * Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmemektedir. * Family suit odaları ara kapılıdır. * Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)
PAYLAŞ:
* Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.