Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


270 ,00
TL
243 ,00
TL*
Ultra Herşey Dahil % 10 + 9 Taksit
0-12 Yaş Ücretsiz
Ultra Herşey Dahil % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Toplam 2 otelden 1 ile 2 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Sevgililer Günü Otelleri

Sevgililer Günü Otelleri Hayatınızdaki özel insanı mutlu etmenin yolu TatilBudur.com’dan geçiyor.

Bu özel günü bütçenizi zorlamadan geçirmek istiyorsanız, TatilBudur.com farkıyla çok cazip fiyatlara rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz şık bir otelde sürprizlerle dolu bir akşam yemeği ile şaşırtın sevgilinizi, dilerseniz akşam yemeğinin yanı sıra 1-2 gün konaklama satın alarak sevgilinizi daha fazla mutlu edin.

Sevgililer Gününde; İstanbul’dan Kemer’e, Afyon’dan Bursa’ya, Kuşadası’ndan Bodrum’a kadar birçok konaklama tesisi özel kutlama geceleri düzenliyor. Kıbrıs’ın en popüler tatil bölgeleri Magosa, Girne ve Lefkoşa’da yer alan oteller de bu özel günde yoğun ilgi görüyor.

Sevgililer Gününde TatilBudur.com Ayrıcalığı

TatilBudur.com; 14 Şubat Sevgililer Günü için yapılan özel hazırlıkları, alınan güzel hediyeleri keyifli bir akşam yemeği ve konaklamalarla taçlandırıyor. Bu özel günde TatilBudur.com olarak birçok lokasyonda yer alan Sevgililer Günü otellerinde %10’dan %50’ye varan indirimleri sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik taksit seçenekleriyle…

* Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.