• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
170 ,00
TL
110 ,50
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 35 + 9 Taksit
108 ,91
TL
59 ,90
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 45 + 9 Taksit
0-12 Yaş Ücretsiz
119 ,80
TL
59 ,90
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 50 + 9 Taksit
0-12 Yaş Ücretsiz
83 ,17
TL
49 ,90
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 40 + 9 Taksit
0-12 Yaş Ücretsiz
220 ,80
TL
154 ,56
TL
'den itibaren
Alkolsüz Herşey Dahil % 30 + 9 Taksit
0-11 Yaş Ücretsiz
Herşey Dahil + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
150 ,00
TL
105 ,00
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 30 + 9 Taksit
0-12 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 13 otelden 1 ile 13 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Avsallar Bölgesi

Avsallar Bölgesi Dünyaca ünlü ince kumlarıyla, tertemiz plajlarıyla şehrin tüm keşmekeşinden uzaklaşacağınız bir tatil istiyorsanız tercihinizi Avsallar’dan yana kullanın. Alanya’nın tatil beldelerinden biri olan Avsallar, ilçe merkezine 24 kilometre uzaklıkta olup, dolmuş veya taksilerle kolaylık ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Alanya Avsallar otellerinden bütçenize en uygun konaklama tesisini seçip beldenin sıcak insanlarıyla tanışabilir, doğanın içinde huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Alanya Avsallar’ın en ünlü plajı İncekum’da bolca zaman geçirmeyi, beldenin küçük çarşısında alışveriş yapmayı ve denize karşı güzel bir akşam yemeğine katılmayı ihmal etmeyin.

Avsallar Gezilecek ve Görülecek Yerler

Avsallar Plajları: Avsallar gezilecek ve görülecek yerlerin sayısı oldukça az. İlk olarak, Alanya Avsallar’ın 5 kilometrelik sahil şeridindeki plajlarında gün boyu serinleyebilir, aynı zamanda su sporları aktivitelerine katılabilirsiniz. Özellikle ünü ülke sınırlarını aşmış olan İncekum Plajı, denize girmek için ilk tercihiniz olmalı. İsmi gibi ince bir kum yapısına sahip olan plajda şezlong ve şemsiye bulunuyor.

Alanya Merkez: Alanya Merkez, Avsallar’a 24 kilometre mesafede... Avsallar’dan kalkan dolmuşlarla Alanya Merkez’e geçerek gün boyu gezebilir ve buradaki tarihi kalıntıları ziyaret edebilirsiniz. Alanya Kalesi ve Kızıl Kule Alanya’nın simgeleri arasında olup, bölgede görmenizi gereken ilk noktalar. Alanya’nın en popüler plajı olan Kleopatra’da ve Damlataş Plajı’nda denize girebilirsiniz. Antalya’nın en yoğun ilgiyi gören tatil bölgesi olduğu için birçok beldeye Alanya’dan kalkan dolmuşlarla ulaşabilirsiniz.

Avsallar Yapılacak Aktiviteler

 • Alanya Avsallar’daki plajlarda denizin tadını çıkarın.
 • Eğer merakınız varsa dalış yaparak sualtı dünyasını keşfedin.
 • Bisiklet kiralayarak Avsallar’ın doğasına yakından dokunun.
 • Alanya Merkez’e geçerek tekne turlarına katılın.
 • Akşam saatlerini Alanya gece hayatını keşfederek değerlendirin. Alanya'da her müzik zevkine uygun mekânlar bulunuyor.
 • Avsallar’da Ne Yenir?

  Alanya’nın çeşitli yöresel yemeklerini Avsallar restoranlarında tadabilirsiniz. Her Akdeniz bölgesi gibi Avsallar’da da zeytinyağlı yemeklerin ve balık çeşitlerinin yeri ayrıdır. Döğme aşı, bumbar, taze ülübü yemeği, mantar, laba ve şepit Avsallar’ın en ünlü yemeklerini oluşturuyor. Tatlılardan ise öksüz helvası ve turunç reçelini deneyebilirsiniz.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.
  • Erken rezervasyon dönemi 20.11.2015 tarihinde başlamıştır. 31.05.2016 tarihine kadar değişen oranlarda erken rezervasyon indirimleri devam edecektir.