• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
180 ,00
TL
162 ,00
TL
'den itibaren
Ultra Herşey Dahil % 10 + 9 Taksit
0-12 Yaş Ücretsiz
85 ,00
TL
63 ,75
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 25 + 9 Taksit
0-11 Yaş Ücretsiz
116 ,50
TL
69 ,90
TL
'den itibaren
Ultra Herşey Dahil % 40 + 9 Taksit
0-12 Yaş Ücretsiz
95 ,00
TL
71 ,25
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 25 + 9 Taksit
0-11 Yaş Ücretsiz
58 ,70
TL
35 ,22
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 40 + 9 Taksit
0-12 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 7 otelden 1 ile 7 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Kargıcak Bölgesi

Kargıcak Bölgesi Alanya’nın köklü tarihinin her döneminde bakir doğasını korumayı başarmış olan Kargıcak, günümüzde yaz turizminin önemli bir beldesidir. Kargıcak, Alanya ilçe merkezine olan 14 kilometrelik yakınlığı ile turistlerin gözde tatil beldelerindendir. Sınırları içerisinde çok fazla tarihi mekan bulunmasa da doğasında gizlediği tüm güzellikleri gezip görebilirsiniz. Eğer tarihi bir gezi planı yapmak isterseniz çevresine yakın olan yapıları ziyaret etmek için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Kargıcak Alanya, her ne kadar küçük bir belde olsa da büyük sürprizler sunar misafirlerine. Uzun kumsalları, tertemiz denizi ve sıcacık güneşi dinlendirici bir tatil imkânı verirken, Kargıcak otellerinin denize yakın konumları ve sunduğu hizmetler de konforlu bir konaklama sunacak sizlere.

Kargıcak Gezilecek ve Görülecek Yerler

Kleopatra Plajı: Kargıcak’taki plajlarda bolca vakit geçirseniz de Alanya’nın dünyaca ünlü Kleopatra Plajı’na gidip, benzersiz bir kıyıda denizin tadını mutlaka çıkarmalısınız. Yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun ilgisini gören Kleopatra Plajı yakınlarında otel bulunuyor. Alanya Kargıcak, Kleopatra’ya yaklaşık yarım saatlik bir uzaklığa sahip.

Alanya Kalesi: Alanya’nın Kargıcak’a yakın konumundan dolayı, ilçenin tüm tarihi ve doğasına bol bol zaman ayırabilirsiniz. Kargıcak gezilecek ve görülecek yerlerin ilk sıralarına Alanya Kalesi’ni dahil edebilirsiniz. Alanya Kalesi, halk tarafından "Kalenderi" olarak da adlandırılıyor. 13. yüzyılla tarihlendirilen kale, Alaeddin Keykubat tarafından yaptırılmıştır.

Hamaksia Antik Kenti: Alanya Merkez’e yakın bir konumda yer alan Hamaksia Antik Kenti, Kargıcak gezilecek yerler listenizde yer verebileceğiniz noktalardan biri. Bölgenin tarihi hakkında bilgi veren antik kent, Sinek Kalesi olarak da adlandırılıyor. Bizans ve Roma dönemiyle tarihlendirilen antik çeşme, nekropol ve oturma sıraları başta olmak üzere birçok kalıntı görebilirsiniz Hamaksia Antik Kenti’nde.

Kargıcak Yapılacak Aktiviteler

 • Kargıcak’ın denizinde bol bol zaman geçirin, yüzmenin ve güneşlenmenin tadını çıkarın.
 • Beldenin bakir doğasında sabah yürüyüşleri yapın.
 • Alanya Merkez’den günübirlik kalkan tekne turlarına katılın.
 • Yine Alanya’nın birbirinden güzel koylarında tüplü dalışlar gerçekleştirin ve çeşitli su sporları aktivitelerine katılın.
 • Kargıcak’ta Ne Yenir?

  Akdeniz’in genellikle hafif olan yöresel yemeklerini Kargıcak’taki küçük restoranlarda deneyebilirsiniz. Özellikle turunçgil, yer fıstığı, susam, patlıcan ve taze fasulye üretiminin yapıldığı bölgede; şepit, döğme aşı, taze ülübü yemeği ve turunç reçeli denemeniz gereken lezzetlerin başında geliyor.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.
  • Erken rezervasyon dönemi 20.11.2015 tarihinde başlamıştır. 31.05.2016 tarihine kadar değişen oranlarda erken rezervasyon indirimleri devam edecektir.