• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
322 ,58
TL
193 ,55
TL
'den itibaren
Ultra Herşey Dahil % 40 + 9 Taksit
0-11 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 8 otelden 1 ile 8 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Tekirova Bölgesi

Tekirova Bölgesi Tahtalı Dağları’nın eteklerinde, Kemer’in birçok noktasına kolay bir ulaşım sağlayan Tekirova, turistlerin son yıllarda yoğun ilgi gösterdiği bir tatil beldesidir. Tekirova, Kemer ilçesine bağlı olup, ilçe merkezine yaklaşık 14 kilometrelik bir mesafede bulunuyor. Sıcak kumsalları, göz dolduran tarihi ve yemyeşil doğasında sakladığı 500-600 yıllık çam ağaçlarıyla Akdeniz’in coğrafyasında önemli bir yeri vardır. Kemer Tekirova’da konaklayabileceğiniz oteller bulunuyor. Üstelik her bütçeye hitap eden ve farklı kategorilerde hizmet sunan oteller mevcut. Yöresel yemeklerinden doğal güzelliklerine, kültürel zenginlerine ve tarihine kadar her anınızın keşifle geçeceği Tekirova’da güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Tekirova Gezilecek ve Görülecek Yerler

Phaselis Koyu: Tekirova’nın en rağbet gören noktalarının başındadır Phaselis Koyu. Faselis olarak da adlandırılan koy, tertemiz ve masmavi bir denize sahip. Ayrıca yatların uğramadan geçmedikleri bir yer. Doğası ve dinlendiren havasında kamp yapabilmek de mümkün.

Phaselis Antik Kenti: Phaselis Koyu’nda sadece denize girip, temiz havanın tadını çıkarmakla kalmayın; aynı bölgede Phaselis Antik Kenti'ni de Tekirova gezilecek ve görülecek yerler listenize ekleyerek tarihi bir yolculuğa çıkın. Kentin kuruluşu M.Ö. 7. yüzyıla dayanıyor ve günümüze birçok kalıntı getirmiş durumda.

Üç Adalar: Kemer’in en ünlü dalış noktası Üç Adalar, Tekirova’ya oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Bölgede dalış merkezleri de bulunuyor. Sualtı dünyasına özel bir ilginiz varsa, Üç Adalar’a giderek hem doğa gezileri yapabilir hem de dalışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Olimpos: Tekirova’ya yakın bir mesafede bulunan Olimpos’a sadece bir gün ayırın. Olimpos’ta bulunduğunuz zamanlarda hem bölgeye keşif gezileri yapın hem de tertemiz plajların tadını çıkarın. Çıralı Köyü’ndeki Yanartaş da Tekirova gezilecek yerler listenizde mutlaka olsun.

Tekirova Yapılacak Aktiviteler

 • Tekirova tatilinizde tekne turuna katılarak Tekirova ve çevresini keşfedin.
 • Üç Adalar’a giderek dalış yapın.
 • Sıcak havalardan her bunaldığınızda Tekirova plajlarına giderek serin suların tadını çıkarın.
 • Kemer Merkez’deki mağaza ve dükkânlarda küçük bir alışveriş turuna çıkın.
 • Tekirova’nın çok fazla bar ve diskosu bulunmuyor. İlçe merkezine giderek sabahın ilk ışıklarına kadar Kemer barlarında eğlenin.
 • Tekirova’da Ne Yenir?

  Akdeniz yemek kültürünün etkili olduğu Kemer Tekirova’da yöresel yemeklerin yanı sıra; fast food, kokoreç ve midye yiyebileceğiniz mekanlar bulunuyor. Bölgenin yöresel yemekleri arasında zeytinyağlılar ve sebzeler ön plana çıkıyor. Hulüklü, lezzet çıkısı, cive, sarma denemeniz gereken ilk tatlar arasında. Diğer taraftan Tekirova'nın küçük esnaf lokantalarında mevsimine göre balık yiyebilirsiniz.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.
  • Erken rezervasyon dönemi 20.11.2015 tarihinde başlamıştır. 31.05.2016 tarihine kadar değişen oranlarda erken rezervasyon indirimleri devam edecektir.