Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
Ultra Herşey Dahil % 35 + 9 Taksit
0-13 Yaş Ücretsiz
Ultra Herşey Dahil % 30 + 9 Taksit
0-11 Yaş Ücretsiz
Herşey Dahil % 35 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Yarım Pansiyon Plus + 9 Taksit
0-12 Yaş Ücretsiz
160 ,00
TL
112 ,00
TL*
Herşey Dahil % 30 + 9 Taksit
0-11 Yaş Ücretsiz
Herşey Dahil % 30 + 9 Taksit
0-11 Yaş Ücretsiz
Ultra Herşey Dahil % 35 + 9 Taksit
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 8 otelden 1 ile 8 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Kızılağaç Bölgesi

Kızılağaç Bölgesi Akdeniz kıyısında, farklı konaklama seçenekleriyle güzel bir tatil imkânı sunan Kızılağaç’ta hem dinlenebilir hem de adrenalin dolu aktivitelere katılabilirsiniz. Manavgat’ın popüler tatil beldelerinden sadece biri olan Kızılağaç; ilçe merkezine 11 kilometre, Side’ye ise 19 kilometrelik bir mesafede bulunuyor. Mis gibi kokan çam ağaçları arasındaki bu belde, masmavi denizinin yanı sıra tarihi noktalara oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Kızılağaç Manavgat’ın benzersiz atmosferinde huzuru ve eğlenceyi bir arada yaşarken farklı kategorilerde hizmet veren otellerde konforlu bir konaklama imkânı bulacaksınız.

Kızılağaç Gezilecek ve Görülecek Yerler

Manavgat Şelalesi: Manavgat Şelalesi’ni Kızılağaç gezilecek ve görülecek yerler listenize dahil ederek doğanın içinde hem piknik yapma hem de bol bol dinlenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kızılağaç’a 12 kilometre uzaklıktaki şelale, aynı ismi taşıdığı Manavgat Çayı’nın üzerinde yer alıyor. Akdeniz’in büyüleyen güzelliklerinden sadece biri olan bu gezinizde kısa yürüyüşlerle çevreyi keşfedebilirsiniz.

Köprülü Kanyon Milli Parkı: Antalya’nın en popüler gezi noktalarının başında gelen Köprülü Kanyon, doğaseverler tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor. Özellikle rafting tutkunlarının ilgi gösterdiği kanyon trekking için de oldukça ideal. Köprülü Kanyon Milli Parkı, beldeye 21 kilometrelik bir uzaklıkta bulunuyor. Defne, kızılçam, zakkum ve funda ağaçları arasında kamp kurarak bu benzersiz bölgeye daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Seleukeia Antik Kenti: Kızılağaç’tan 19 kilometrelik bir uzaklığa sahip olan Seleukeia Antik Kenti, beldeye yakın tarihi gezi noktaları arasındadır. Antik yerleşim alanının birçok kalıntısı günümüzde de görülebilmekte... Güney yönündeki surlar, agora, şapel ve tapınak kalıntılar Roma ve Hellenistik dönemle tarihlendiriliyor. Kızılağaç gezilecek yerler listenize Seleukeia Antik Kenti'ni ekleyerek kısa bir tarih yolculuğuna çıkın.

Side Antik Kenti: Antalya’nın en sağlam ve en gözde kalıntılarına ev sahipliği yapan Side Antik Kenti, özellikle tiyatro ve tapınağıyla dikkat çekiyor. Sadece Side Antik Tiyatro ve Side Apollon Tapınağı’nı görmek için gelen turist sayısı da oldukça fazladır. M.Ö. 7. yüzyılla tarihlendirilen antik kente M.Ö. 5. yüzyılda Yunan halkının yerleştiği biliniyor.

Kızılağaç Yapılacak Aktiviteler

  • Side’de Arap ve İngiliz atlarla yapılan binicilik turlarına mutlaka katılın.
  • Köprülü Kanyon’da düzenlenen rafting turlarıyla hem eğlenceli hem de adrenalin dolu saatler geçirin.
  • Kızılağaç’ın tertemiz denizinde gün boyu serinleyin. Side ve Manavgat plajları da denize girmek için tercih edeceğiniz bölgeler arasında.
  • Kızılağaç’ta Ne Yenir?

    Antalya’nın yöresel mutfağına eşlik eden beldeler arasındaki Kızılağaç’ta hafif ve sağlıklı yiyeceklerin yanı sıra Türk mutfağının en seçkin yemeklerini tadabileceğiniz restoranlar bulunuyor. Tandır kebabı, sac kavurma, Arap kadayıfı, yoğurtlu yörük kavurma, enginar dolma, bıldırcın dolma ve kabak çiçeği dolmasının yanı sıra; limon, portakal, karpuz ve incir reçellerini damağınızla buluşturabilirsiniz. Ayrıca tost, gözleme ve fast food ürünleri satan büfeleri tercih edebileceğiniz gibi, Side ve Manavgat’ın balık restoranlarında balık çeşitlerinin tadına bakabilirsiniz.

    * Fiyatlar seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir. Afişe edilen fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatıdır.