• Giriş
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
Çağrı Merkezimiz 7/24 Hizmet Vermektedir


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
149 ,50
TL
134 ,55
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
150 ,00
TL
135 ,00
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
225 ,00
TL
168 ,75
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 25 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
93 ,33
TL
88 ,66
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 5 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
275 ,00
TL
261 ,25
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 5 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Toplam 5 otelden 1 ile 5 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Abant Bölgesi

Abant Bölgesi Bolu’nun her mevsim ziyaret edilen bir bölgesi olan Abant’ta; göl gezintileri ve fayton turlarıyla hiç unutulmayacak bir tatil sizleri bekliyor. Bolu il merkezine 48 kilometre uzaklıkta yer alan Abant, hem uzun hem de kısa tatiller için en ideal bölgelerden biri. Her mevsim tatil imkanı sunduğu için Abant otelleri yıl boyunca hizmet veriyor. İstanbul’a yakın konumu sebebiyle hafta sonları şehirden kaçış planı yapanların da yoğun ilgisini görüyor. Doğa yürüyüşleri, piknik, foto safari ve bisiklet gezintileriyle çeşitli aktivite sunan bölgede her daim ekonomik bir tatil yapma imkanı var. Üstelik erken rezervasyonla indirimli fiyatlar da sunuyor Abant otelleri.

Abant Gezilecek ve Görülecek Yerler

Abant Gölü: Dört mevsim farklı renklere bürünen Abant Gölü ve çevresi fayton gezileriyle ünlüdür. Gelen her turist bölgede fayton turlarına ve gölde düzenlenen sandal turlarına katılıyor. Heyelan set göllerinin bir örneği olan Abant Gölü’nde bisikletle gezintiye çıkabilir, göl kıyısındaki restoranlarda yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Göl kıyısında gezdiğiniz anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmeyi unutmayın.

Yedigöller Milli Parkı: İsmini, içindeki yedi ayrı gölden alan Yedigöller Milli Parkı; doğa yürüyüşleri, kamp, piknik, fotoğraf safari gibi aktiviteler için en ideal noktalardan biri… Abant’a yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta yer alan milli park, hem fauna hem de flora açısından oldukça zengindir. Her mevsim gidilebilen bir bölge olsa da, özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında yoğun ilgi görüyor.

Abant Yapılacak Aktiviteler

 • Abant’ın ünlü serpme köy kahvaltısıyla güne başlayın.
 • Abant fayton turlarıyla göl ve çevresini mutlaka gezin.
 • Bisikletle Abant’ın doğasında gezintiye çıkın. Dilerseniz patika yollarda yürüyüş de yapabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin yanınızda mutlaka fotoğraf makinesi bulundurun.
 • Kış mevsiminde Kartalkaya Kayak Merkezi’ne geçerek karların tadını çıkarın.
 • Abant Gölü’nde sandal gezisine katılın.
 • Abant’ta Ne Yenir?

  Her mevsim tatil imkanı sunan Abant, adeta bir alabalık cennetidir. Tatiliniz sırasında göl kıyısı boyunca sıralanan restoranlara uğrayarak alabalıkların tadına bakın. Bolu yöresel lezzetlerinin tümünü Abant restoranlarında deneyebilirsiniz. Yemeklerinden ziyade aşçılarıyla ünlü olan Bolu Abant’ta; Mengen pilavı, cevizli ekmek, Mengen kebabı, orman kebabı ve domates çorbası keşfetmeniz gereken ilk lezzetlerdir.

  * Afişe edilen tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı "Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma" ödülünü KAZANDIK!
  Bize bu gururu yaşatan siz değerli misafirlerimize, teşekkür ederiz...
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.