• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kartalkaya Bölgeler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
220 ,00
TL
202 ,40
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 8 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
219 ,00
TL
208 ,05
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 5 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 5 otelden 1 ile 5 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Kartalkaya Bölgesi

Kartalkaya Bölgesi Bolu il merkezine 40 kilometre uzaklıkta yer alan Kartalkaya, sahip olduğu kayak merkezi ile kış sezonu boyunca ilgi gören turizm bölgeleri arasındadır. Ayrıca bahar ve yaz aylarında da doğanın tüm güzelliklerini gözler önüne serer. Her mevsim gidilecek tatil noktaları arasındaki Bolu Kartalkaya’da konaklayabileceğiniz kayak otelleri mevcut. Kartalkaya otel sayıları yıl içinde gelen tatilcilerin ihtiyaçlarına cevap verdiği gibi, konaklama alternatifleriyle ve fiyatlarıyla de her kesime hitap ediyor.

Kartalkaya Gezilecek ve Görülecek Yerler

Kartalkaya Kayak Merkezi: Kartalkaya otellerinin geneli kayak merkezine yakın konumda yer alıyor. Bölgede çeşitli kış sporlarını deneyebileceğiniz gibi çam ormanları arasında gezintiye çıkabilirsiniz. Kayaktan ziyade, özellikle snowboard sporunun ön plana çıktığı Kartalkaya Kayak Merkezi’nin sezonu aralık-mart aylarıdır. Kayak merkezi; 2 telesiyej, 3 baby lift, 12 pistle hizmet veriyor.

Sarıalan Yaylası: Dinlenmek, yürüyüş yapmak, fotoğraf çekmek için Kartalkaya’ya bağlı Sarıalan Yaylası’na bir gezi düzenleyebilirsiniz. Sarıalan Yaylası’nda konaklama tesisleri bulunuyor. Mayıs ayının gelmesiyle birlikte sarı çiçeklerin açtığı yayla özellikle bahar aylarında ziyaret ediliyor.

Abant: Kartalkaya tatilinizde Abant’ı görmeden evinize dönmeyin. Bolu’nun her köşesi gibi yılın tüm mevsimi gezilecek bir nokta olan Abant’ta fayton turlarına katılabilir, gölün çevresindeki restoranlarda manzaranın keyfini çıkarabilir, yaz sezonunun gelmesiyle birlikte gölde düzenlenen sandal gezilerine katılabilirsiniz.

Kartalkaya Yapılacak Aktiviteler

 • Kayak başta olmak üzere snowboard, kızak ve serbest stil sporlarını mutlaka deneyin.
 • Kartalkaya Kayak Merkezi’ndeki teleferikle ve kar motosikletleriyle gezintiye çıkın .
 • Kartalkaya’daki barların düzenlediği akşam partilerinde yerinizi alın. Otelinize döndüğünüzde sıcak bir şarap içerek günü sonlandırın.
 • Dorukkaya Mart Şenlikleri’ne katılın.
 • Kartalkaya’da Ne Yenir?

  Kartalkaya’da her damağa ve her keseye uygun yemekler mevcut. Kış mevsiminde ekmek arası sucuk ve köfte en çok tercih edilen lezzetler. Bunun en önemli sebebi ise bembeyaz karların üzerinde mangal yapılmasının popüler olmasıdır. Ayrıca Bolu’nun meşhur yemeklerini tatiliniz boyunca damağınızla buluşturabilirsiniz. Bolu Merkez’deki restoranlarda; Mengen pilavı, cevizli ekmek, Mengen kebabı, orman kebabı, kabaklı gözleme ve sakız bakla çorbasının tadına mutlaka bakın.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.