• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Uludağ Bölgeler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
260 ,00
TL
234 ,00
TL
'den itibaren
Herşey Dahil % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
89 ,00
TL
66 ,75
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon Plus % 25 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
220 ,00
TL
198 ,00
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon Plus % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
180 ,00
TL
144 ,00
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon Plus % 20 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
190 ,00
TL
161 ,50
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon Plus % 15 + 9 Taksit
215 ,00
TL
193 ,50
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
90 ,00
TL
81 ,00
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
90 ,00
TL
85 ,50
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon % 5 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Tam Pansiyon % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
220 ,00
TL
165 ,00
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon Plus % 25 + 9 Taksit
0-10 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 14 otelden 1 ile 14 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Uludağ Bölgesi

Uludağ Bölgesi Ülkemizin en büyük kayak merkezine ev sahipliği yapan Uludağ, doğal güzellikleri ve kış sporlarıyla her yıl binlerce turistin ilgisini görüyor. Bursa il merkezine yaklaşık 46 kilometre uzaklıkta yer alan Uludağ, her mevsim gidilecek kadar güzel bir bölge. Fakat özellikle kış sezonunun gelmesiyle birlikte en kalabalık zamanlarını yaşıyor. Türkiye’nin en büyük kayak merkezi olan Uludağ’da gezilecek ve görülecek birçok nokta bulunuyor. Sadece kış sporlarına değil, yaz sporlarına da olanak vermekte Bursa Uludağ. Özellikle trekking, yaz sezonunda ön plana çıkan aktivitesi... Uludağ otelleri yıl içerisinde gelen turistlerin konaklama ihtiyacını karşılamaya yetiyor. Bölge halkı ve özellikle Uludağ Üniversitesi öğrencileri, kayak merkezini günübirlik tercih ediliyor. Şelaleler, yaylalar, göller ve doğanın renklerini oluşturan tüm güzellikleri tatiliniz sırasında ziyaret edebilirsiniz.

Uludağ Gezilecek ve Görülecek Yerler

Uludağ Milli Parkı: 1961 yılında milli park olarak ilan edilen Uludağ Milli Parkı, her mevsim farklı güzelliklere sahip. Fakat en çok ziyaret edildiği mevsim kış. 12,762 hektarlık bir alana hakim olan milli parka kara yoluyla ulaşabileceğiniz gibi teleferikle de ulaşım mümkündür. Kamp yapmak, kayak merkezinde kış sporlarıyla ilgilenmek veya trekking yapmak için Uludağ Milli Parkı’nı gezi listenize ekleyebilirsiniz.

Softaboğan Şelalesi: Bursa Uludağ’ın doğal güzelliklerinin başında gelen Softaboğan Şelalesi’ne Bakacak mevkiinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bakacak’tan aşağı indikçe tüm güzelliklerini gözler önüne seren şelalede trekking yapabilir, fotoğraf çekebilir ve güzel bir piknikle günü taçlandırabilirsiniz.

Saitabat Şelalesi: Cumalıkızık Köyü ile arasında 3 kilometrelik bir mesafe olan Saitabat Şelalesi, Uludağ gezilecek ve görülecek yerler listenize alabileceğiniz harika bir nokta. Çınar ağaçlarının çevrelediği şelale özellikle bahar aylarında ziyaret ediliyor. Kıyısı boyunca sıralanmış birkaç kır lokantası da bulunuyor. Tıpkı Softaboğan Şelalesi gibi Saitabat’ta da piknik yapmak, doğa yürüyüşüyle çevreyi keşfederken fotoğraf çekmek öncelikli aktivitelerdir.

Uludağ Yapılacak Aktiviteler

 • Uludağ Kayak Merkezi’nde kış sporları aktivitelerini deneyin. Bunlardan ilki kayak olmalı. Hiç deneyiminiz yoksa kayak merkezindeki profesyonel hocalardan destek alın. Snowboard da deneyebileceğiniz sporlar arasında.
 • Uludağ tatilinizde mutlaka mangalda sucuk ekmek yiyin.
 • Uludağ Kayak Merkezi’nde dağ bisikletleriyle gezintiye çıkın.
 • Otellerin kapalı havuzlarında yüzmeyi ihmal etmeyin.
 • After ski partilerine katılın. Uludağ gece hayatında after ski partilerinin önemli bir yeri var.
 • Uludağ’da Ne Yenir?

  Bursa Uludağ sizlere yemek konusunda çeşitli alternatifler sunuyor. Et ızgara çeşitleri başta olmak üzere; Bursa iskender, İnegöl köfte ve Kemalpaşa tatlısı Bursa Uludağ’da tadabileceğiniz lezzetlerdir. Uludağ’da geçirilen güzel bir kış tatilinde Sarıalan çevresinde “kendin pişir kendin ye” kuralıyla hizmet veren restoranlara giderek karların üzerinde mangal ziyafeti yapmak da oldukça popüler.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.