• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 1 otelden 1 ile 1 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Kadırga Koyu Bölgesi

Kadırga Koyu Bölgesi Akvaryumu anımsatan deniziyle ve Assos’a olan yakınlığıyla yaz sezonu boyunca hareketliliğini koruyor Kadırga Koyu. Assos’a yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta yer alan Kadırga Koyu, Assos otellerinde konaklayan turistlerin sık sık ziyaret ettiği, serinlediği, dinlendiği noktalardan biri. Osmanlı döneminde Midilli’den dönen hasarlı kadırgaların burada tamir edilmesinden dolayı koya “Kadırga” ismi verilmiştir. Assos Kadırga Koyu gezilecek ve görülecek yerler listenize Çanakkale’nin en güzel bölgelerini dahil edebilirsiniz. Butik otel ve pansiyon tipi konaklama tesislerinin yoğun olduğu bölgede, bütçenize hitap eden otellerin birinde hem ekonomik hem de keyifli bir tatil için erken rezervasyon yaptırmayı da ihmal etmeyin.

Kadırga Koyu Gezilecek ve Görülecek Yerler

Assos: Kadırga Koyu’ndan Assos’un plajlarına ve antik yerleşim alanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul’a olan yakınlığı sebebiyle hem uzun hem de kısa tatiller için tercih edilen Assos otelleri, yaz sezonu boyunca hareketliliğini koruyor. Assos’un antik yerleşim alanına kısa bir yolculuk yapmadan tatilinize son vermeyin. Antik kente ait kalıntıların birçoğu hala sağlamlığını koruyor. Bölgenin en ünlü kalıntısı Assos Athena Tapınağı’dır. Tapınak dışında 4000 kişilik tiyatro, akropol ve yukarı kent kalıntılarını keşfedin. Gezinizin ardından Assos plajlarında serinleyerek güne keyifli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Behramkale: Assos’un küçük bir köyü olan Behramkale, tıpkı Assos gibi hem doğa hem de tarih gezileri için ideal bir yerdir. Esasında bir tatil beldesi olan Behramkale, yöre halkı tarafından Behramlı Köyü olarak adlandırılıyor. Fakat köyün içindeki kale kalıntısından dolayı turistler tarafından Behramkale olarak tanınmasına sebep olmuş. Bahramkale’deki tarihi Hüdavendigar Camii ve Behramkale Köprüsü, Kadırga Koyu gezilecek ve görülecek yerler listenize alabileceğiniz noktalar.

Sivrice Koyu: Assos’un hemen yanı başında yer alan Sivrice Koyu, Kadırga Koyu kadar hareketli geçiriyor yaz sezonunu. Dağlarla denizin iç içe girdiği, muhteşem bir doğaya hakim olan Sivrice Koyu’ndaki plajlarda gün boyu dinlenebilir, çevresinde yürüyüş yaparak fotoğraf çekebilirsiniz.

Kadırga Koyu Yapılacak Aktiviteler

 • Kadırga Koyu’ndaki plajlarda güneşin ve denizin tadını çıkarın.
 • Koyun çevresinde yürüyüşler yaparken, fotoğraf çekimleriyle günü daha keyifli hale getirin.
 • Kadırga Koyu’ndaki kamp alanlarında bir-iki gün kamp yaparak doğayla iç içe olun.
 • Şnorkelle dalışlar yaparak koyun akvaryumu anımsatan sualtını dünyasına bir göz atın. Eğer tüm malzemeleriniz yanınızdaysa tüplü dalış yapın.
 • Kadırga Koyu’nda Ne Yenir?

  Çanakkale-Assos’un yöresel tatlarının ilk sırasında balık çeşitleri ve zeytinyağlılar geliyor. Balık keyfini akşam saatlerine ayırıp, gündüz saatlerinde yörenin diğer lezzetlerini deneyebilirsiniz. Ege’nin yanı sıra Midilli mutfağına da hakim olan Assos Kadırga Koyu’nda; avcı böreği, kabak çiçeği dolması, otlu gözleme, Behramkale mantısı, ahtapot dolması, iskorpit çorbası ve balık pastırması masanızda mutlaka yerini alması gereken lezzetlerdir. Assos Kadırga Koyu’nda sakızlı Türk kahvesinin de tadına bakmadan tatilinize son vermeyin.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.
  • Erken rezervasyon dönemi 20.11.2015 tarihinde başlamıştır. 31.05.2016 tarihine kadar değişen oranlarda erken rezervasyon indirimleri devam edecektir.