• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Denizli Bölgeler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
141 ,05
TL
119 ,89
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 15 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
125 ,00
TL
106 ,25
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 15 + 9 Taksit
105 ,76
TL
89 ,90
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 15 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
135 ,00
TL
114 ,75
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 15 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
150 ,00
TL
127 ,50
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 15 + 9 Taksit
117 ,53
TL
88 ,15
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 25 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
150 ,00
TL
127 ,50
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 15 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
129 ,29
TL
109 ,90
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 15 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
111 ,13
TL
88 ,90
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 20 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
69 ,89
TL
62 ,90
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 10 + 9 Taksit
0-4 Yaş Ücretsiz
114 ,00
TL
96 ,90
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 15 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 13 otelden 1 ile 13 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Denizli Bölgesi

Denizli Bölgesi yıl içerisinde binlerce turistin akın ettiği Denizli, her kesime hitap eden bir tatil cenneti. Ülkemizin önemli turizm bölgelerinden biri olan Denizli, özellikle Pamukkale Travertenleri ve kaplıcalarıyla ön plana çıkıyor. Horozuyla ünlü olan şehrin 19 ilçesi bulunuyor. Sadece travertenleriyle değil, akarsuları ve eski yerleşim alanlarıyla da tatilcilere uzun bir gezi imkanı sunuyor. Denizli termal otellerinin sayısı oldukça fazla. Özellikle Pamukkale’de yoğun olarak görülür termal oteller. Kısa bir zaman sonra Denizli’de tatil planlarınız varsa, şehrin en ünlü gezi noktalarını ve aktivitelerini bir yere not etmeyi unutmayın.

Denizli Gezilecek ve Görülecek Yerler

Karahayıt Kaplıcaları: Karahayıt’taki kaplıca bölgesi, Denizli il merkezine 54 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Kaplıca bölgesi, Pamukkale kaplıcalarının bir uzantısı olup, suyun sıcaklığı 420-560 derece arasında değişiklik gösterir. Bağırsak, mide, safra kesesi ve daha birçok rahatsızlığa şifa olduğu biliniyor. Karahayıt Kaplıcaları’na bir gün ayırabilirsiniz. Bölge, hem termal su kaynaklarıyla hem de doğasıyla keyifli bir yolculuk olacak.

Pamukkale Travertenleri: "Dünyanın 8. Harikası" olarak nitelendirilen, güzelliği ve kaplıca sularıyla turizmin en önemli kollarından biridir Pamukkale. Sahip olduğu travertenler, yıl içerisinde yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor. Pamukkale Travertenleri’ni kesinlikle gezmelisiniz Denizli tatilinizde. Eğer Pamukkale termal otellerinde yer bulursanız bir iki gün kalabilirsiniz. Bölge, Denizli’ye 48 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Pamukkale gezilecek ve görülecek yerlerin ilk sırasını travertenlere verebilirsiniz.

Hierapolis Antik Kenti: Denizli’nin en eski yerleşim alanlarından biridir Hierapolis Antik Kenti. Denizli il merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alıp, Pamukkale sınırları içerisinde bulunuyor. Hierapolis Antik Kenti’nin kuruluşu M.Ö. 190 yılına dayanıyor ve kurucusu Bergama Kralı II. Eumenes olarak kaynaklarda geçiyor. Adını ise Amazonlar kraliçesi Hiera’dan aldığı biliniyor. Antik kentin kalıntıları günümüze sağlam bir şekilde gelmiş durumda. Hierapolis’te konaklayabileceğiniz termal oteller bulunuyor.

Laodikeia Antik Kenti: Yine Pamukkale’de yer alan ve Denizli’nin en çok ziyaret edilen yerler arasındadır Laodikeia. Kendi döneminin en önemli ticaret merkezi konumuna gelen antik kentin tarihi M.Ö. 261-263 yıllarına dayanıyor. Sadece ticaret merkezi değil, ayrıca tekstil ürünlerinde de büyük gelişme göstermiştir Laodikeia. Bugün hala çok fazla ziyaretçi potansiyeline sahip.

Keloğlan Mağarası: Denizli tatilinizde, şehir merkezine yaklaşık 48 kilometre uzaklıktaki Keloğlan Mağarası’nı kesinlikle gezmelisiniz. Acıpayam ilçesine bağlı olan Dodurgalar Kasabası’ndaki Keloğlan Mağarası’nda 20 gün kalan kel bir insanın saçının çıktığına inanılıyor.

Denizli Yapılacak Aktiviteler

 • Denizli’nin doğasına dokunmak, güzel ve hareketli bir gün geçirmek istiyorsanız, jeep safari turlarına kesinlikle katılmalısınız.
 • Denizli’de yapabileceğiniz bir diğer aktivite sörf… Sörf için Kartal Gölü, Adıgüzel Barajı ve Işıklı Gölü'nü tercih edin.
 • Pamukkale'ye gidip, kaplıcaların tadını çıkarın. Ayrıca Karahayıt Kaplıcaları da şifalı sulardan yararlanabileceğiniz bir nokta.
 • Honaz Dağı’nın paraşüt parkurları, şehre gelen ve heyecanlı bir aktiviteye katılmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Eğer merakınız varsa yamaç paraşütünü mutlaka deneyin.
 • Denizli yapılacak aktivitelerin en önemlisi kültür turlarıdır. Hierapolis, Laodikeia ve diğer tüm antik kentlerini gezmeyi ihmal etmeyin.
 • Denizli’de Ne Yenir?

  Denizli’de hem ev yemekleri hem de kebap, döner, tost, pide yiyebileceğiniz restoranlar bulunuyor. Şehrin her ilçesinde rahatlıkla bulabileceğiniz restoranlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Denizli yöresel mutfağında çorba ve et ön plana çıksa da, zeytinyağlı yemekleri de oldukça lezzetli. Tarhana çorbası, tas kapama, sirkeli et, kuru patlıcan dolması, taratorlu börülce salatası Denizli mutfağının en seçkin yemeklerinden sadece birkaçı... Şehrin özellikle patlıcan yemeklerini denemelisiniz.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.
  • Erken rezervasyon dönemi 20.11.2015 tarihinde başlamıştır. 31.05.2016 tarihine kadar değişen oranlarda erken rezervasyon indirimleri devam edecektir.