• Giriş
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
Çağrı Merkezimiz 7/24 Hizmet Vermektedir


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
104 ,70
TL
89 ,00
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
0-5 Yaş Ücretsiz
94 ,47
TL
80 ,30
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
100 ,00
TL
85 ,00
TL
'den itibaren
Sadece Oda % 15 + 9 Taksit
Toplam 4 otelden 1 ile 4 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Avcılar Bölgesi

Avcılar Bölgesi Eski dönemlerde yazlık bir bölge olarak kullanılan ve çok fazla kalabalık olmayan Avcılar, günümüzde önemli bir yerleşim merkezi haline gelmiştir. Ambarlı, Cihangir, Gümüşpala, Denizköşkler, Üniversite, Mustafa Kemal Paşa başta olmak üzere toplam 10 mahalleden oluşmakta... İstanbul Avcılar’ın Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne olan yakınlığı sebebiyle iş seyahatlerinde konaklama için sıklıkla tercih ediliyor. Avcılar otelleri genellikle E-5 yolu üzerinde bulunmakla birlikte, Marmara Caddesi’nin ara sokaklarında da küçük otel işletmeleri mevcut… İlçe; Beylikdüzü, Küçükçekmece, Büyükçekmece ilçelerine de yakın bir konumda yer alıp, Metrobüs hattının geçmesinden dolayı şehrin hemen hemen her noktasına kolay bir ulaşım yolu sağlıyor.

Avcılar Gezilecek ve Görülecek Yerler

Marmara Caddesi: Avcılar’ın merkezi bir noktasında bulunan Marmara Caddesi, uzun alanı boyunca büfeler, ayakkabı-giyim mağazaları, iş hanları, kuyumcular, kafe ve restoranlara ev sahipliği yapıyor. Bu sebepten dolayı gün boyunca hareketliliğini hiç yitirmeyen bir noktadır.

Avcılar Sahil Parkı: Marmara Caddesi’nden aşağı doğru inildiğinde yemyeşil bir alanın arkasından sahili görmek mümkün… Avcılar Sahil Parkı’nda çocuk oyun alanları, piknik masaları, yürüyüş parkurları, spor aletleri alanı bulunuyor. Gün boyunca yürüyüş yapmak, fotoğraf çekmek, bir şeyler yemek için Avcılar Sahil Parkı’nı tercih edebilirsiniz. Ayrıca sahil boyunca çeşitli restoranlar, bar ve gece kulüpleri de yerini almış durumda…

Atatürk Evi Müzesi: Avcılar Sahil Parkı’nın hemen girişinde yer alıyor Atatürk Evi Müzesi. Atatürk’ün doğduğu evin bir benzeri olan müze, deniz otobüsü iskelesine oldukça yakın. Müzenin girişinde Sivas ve Erzurum kongrelerinin meclis binalarına benzeyen maketler var.

Avcılar Yapılacak Aktiviteler

 • Avcılar Sahil Park’ta yürüyüş yapmadan, bisiklete binmeden, sahil kıyısı boyunca sıralanan barlarda eğlenmeden Avcılar’dan ayrılmayın.
 • Marmara Caddesi ve ara sokaklardaki mağazalarda alışveriş yapın. Avcılar E-5 yolu üzerinde sıralanan alışveriş merkezlerine de uğrayabilirsiniz.
 • Avcılar’da Ne Yenir?

  Avcılar’da her damak tadına hitap eden restoran, lokanta ve kafe bulunuyor. Özellikle Marmara Caddesi üzerindeki kumpir, döner, kebap, lahmacun, pide ve fast food ürünlerini tadabileceğiniz restoranların sayısı oldukça fazla… Caddenin ara sokaklarında az da olsa ev yemekleri sunan mekânları da tercih edebilirsiniz.

  * Afişe edilen tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı "Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma" ödülünü KAZANDIK!
  Bize bu gururu yaşatan siz değerli misafirlerimize, teşekkür ederiz...
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.