• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
235 ,00
TL
199 ,75
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
182 ,35
TL
155 ,00
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
264 ,00
TL
224 ,40
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
211 ,00
TL
179 ,35
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
Toplam 4 otelden 1 ile 4 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Yeşilköy Bölgesi

Yeşilköy Bölgesi Bakırköy'ün semtleri arasındaki Yeşilköy, Atatürk Havalimanı’na olan konumuyla uluslararası bir ulaşım yolu sağlıyor. İstanbul’un bozulmamış doğasını gözler önüne seren Bakırköy Yeşilköy, çok eski dönemlere ulaşan bir tarihe sahip olsa da günümüze gelen kalıntı ve yapı sayısı oldukça azdır. Yemyeşil bir sahil parkı, restoran ve barları ile gün içerisinde hareketliliğini koruyan semtte güzel bir akşam yemeği yiyebilir veya sahil parkında keyifli bir piknik yapabilirsiniz.

Yeşilköy Gezilecek ve Görülecek Yerler

Yeşilköy Sahil Parkı: Hafta sonlarında sık sık ziyaret edilen, özellikle yaz sezonunda piknik için tercih edilen bir noktadır Yeşilköy Sahil Parkı. Parkta; oturma alanları, çocuk oyun alanları, spor alanları, basketbol sahası ve tenis kortu bulunuyor. Parkın tamamı toplam 170.341 metrekarelik bir alanı kapsıyor.

İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi: Yeşilköy’ün en merak edilen gezi noktalarından biridir İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi. I. Dünya Savaşı sırasında kullanılan uçakların bulunduğu müze, açık bir alanda sergileniyor ve genellikle öğrenciler tarafından ziyaret ediliyor.

Surp Stepanos Ermeni Kilisesi: Bir dönem Ermeni halkının yoğun olduğu bir semtti Yeşilköy. Ermeni halkına ait yapılar günümüze ulaşamamış olup, sadece Surp Stepanos Ermeni Kilisesi varlığına devam etmekte. Yeşilköy sahilindeki restoranların biraz yukarısında kalan kilise, Yeşilköy gezilecek yerlerin başında geliyor.

Yeşilköy Yapılacak Aktiviteler

 • Yeşilköy Sahil Parkı’nda sabah yürüyüşleri yapıp, güzel bir piknikle günü daha keyifli hale getirin.
 • Yeşilköy sahilinde sıralanan meyhane, bar ve karaoke gibi eğlence mekânlarında akşam saatlerinizi değerlendirin.
 • Alışveriş için Bakırköy Özgürlük Meydanı’ndaki mağaza ve alışveriş merkezlerine uğrayın.
 • Yeşilköy’de Ne Yenir?

  Yeşilköy’de her damağa uygun lezzetler sunan restoranlar bulunuyor. Deniz ürünlerinden balık çeşitlerine, zeytinyağlılardan mezelere kadar birçok yemeği masalara taşıyan restoranların en yoğun olduğu nokta Yeşilköy sahilidir. Sahile inerken küçük bir ara sokakta meyhaneler yer alıyor. İçkili bir mekânı tercih ederseniz eğer; kalamar, balık, karides, midye, şakşuka, gibi meze çeşitlerini mutlaka deneyin. Ayrıca Yeşilköy’ün iç kesimlerinde; döner, kebap, gözleme gibi lezzetlerin de tadına bakabileceğiniz esnaf lokantaları bulunuyor.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.