Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
Oda Kahvaltı % 50 + 9 Taksit
0-5 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 2 otelden 1 ile 2 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Kozyatağı Bölgesi

Kozyatağı Bölgesi Kadıköy’ün en yeşil alanlarından biridir Kozyatağı. Son yıllarda iş hayatının gelişmesinden dolayı plazaların yükseldiği bir semt haline gelse de, yeşil alanlarını ara sokaklarda sık sık görmek mümkün. Kozyatağı’nın en hareketli noktaları Atatürk Caddesi ve İnönü Caddesi’dir. Atatürk Caddesi boyunca birçok restoran, iş merkezi ve kafe bulunuyor. İnönü Caddesi ise restoranların yanı sıra bankalara ve bayan kuaförlerine ev sahipliği yapıyor. İçerenköy, Erenköy, Kadıköy, Bostancı ve Sahrayıcedid’e yakın bir konumunda yer alan Kozyatağı’nda oteller de bulunuyor. Özellikle şehir otelleri kategorisinde hizmet veriyor konaklama tesisleri.

Kozyatağı Gezilecek ve Görülecek Yerler

Kriton Curi Parkı: Kriton Curi Parkı, Kozyatağı’nda ikamet eden halkın dinlenme noktalarının ilk sırasında yer alıyor. Parkta sabah yürüyüşleri yapanları, kitap okuyanları ve dinlenenleri görmek mümkün. Kozyatağı’nın en yeşil noktası olan park, küçük bir çamlık görünümündedir ve içerisinde yapay bir dere bulunuyor. Parkın ismi, İstanbullu bir bilim adamına ait.

Kozyatağı Kültür Merkezi: İlçenin sosyal ve kültürel yaşantısını hareketlendiren önemli bir noktadır Kozyatağı Kültür Merkezi. Bayar Caddesi üzerinde bulunan kültür merkezindeki sergileri gezebilir veya bir tiyatro oyunu için bilet alabilirsiniz.

Caddebostan Sahili: Günün her saati keyifli bir yürüyüş için tercih ediliyor Caddebostan sahili. Çimlere oturup kitap okumak, paten kaymak veya bisiklete binmek bölgenin en popüler aktiviteleridir. Kozyatağı gezilecek yerler listelerinde Caddebostan sahili mutlaka yerini almalı.

Kozyatağı Yapılacak Aktiviteler

  • Kozyatağı Kültür Merkezi’nde gösterime giren tiyatro oyunlarına bilet alın.
  • Akşam arkadaş sohbetleri için Atatürk Caddesi veya Caddebostan sahilindeki kafeleri tercih edin.
  • Kriton Curi Parkı’nda sabah yürüyüşleri yapın.
  • İnönü Caddesi’ndeki güzellik merkezlerinde bakım yaptırmak keyifli bir aktivite olabilir.
  • Bar ve kulüp gibi eğlence mekânlarının sayısı azdır Kozyatağı’nda. Gece dışarı çıkmak isterseniz Caddebostan ve Kadıköy Barlar Sokağı’nı tercih edin.
  • Kozyatağı’nda Ne Yenir?

    Kozyatağı’nda hem şık hem salaş restoranların yanı sıra kafe ve büfe işletmeleri de bulunuyor. Özellikle Atatürk Caddesi’ndeki restoranlarda; kebap, ev yemekleri, pide ve böreğin yanı sıra fast food ürünlerini de deneyebilirsiniz. Kozyatağı restoranları her bütçeye hitap eden fiyatlara sahip. İnönü Caddesi’nde ise daha çok zeytinyağlı yemekleri ve balıkçıları tercih edebilirsiniz.

    * Fiyatlar seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir. Afişe edilen fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatıdır.