• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Şile Bölgeler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
129 ,00
TL
64 ,50
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 50 + 9 Taksit
0-4 Yaş Ücretsiz
129 ,00
TL
64 ,50
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 50 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
129 ,00
TL
64 ,50
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 50 + 9 Taksit
129 ,00
TL
64 ,50
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 50 + 9 Taksit
194 ,00
TL
164 ,90
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
Oda Kahvaltı + 9 Taksit
129 ,00
TL
64 ,50
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 50 + 9 Taksit
89 ,50
TL
85 ,03
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 5 + 9 Taksit
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 9 otelden 1 ile 9 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Şile Bölgesi

Şile Bölgesi İstanbul’un Karadeniz’e açılan kapısı, doğasıyla şehir karmaşasından uzaklaşmak isteyenlerin kaçış noktasıdır Şile. Doğasının güzelliğini günümüzde de koruyan Şile, İstanbul ve çevre illerden sık sık ilgi görmekte. Özellikle yaz sezonunda hafta sonlarının değerlendirildiği Şile; Kandıra, Derince, Pendik, Gebze, Çekmeköy ve Beykoz ile çevrelenmiştir. İstanbul’un bu şirin tatil beldesinde gezilecek ve görülecek birçok nokta bulunuyor. Üstelik konaklayabileceğiniz birçok otele sahip.

Şile Gezilecek ve Görülecek Yerler

Şile Kalesi: Cenevizliler döneminde inşa edilen Şile Kalesi, Ocaklı Ada’nın üzerinde bulunuyor. Kalenin toplam yüksekliği 12 metredir. Şile Ocaklı Ada Kalesi olarak da adlandırılan yapı, Osmanlı döneminde uzun sure kullanılmış.

Ağva: Şile’nin en çok ilgi gören noktasıdır Ağva. Bulunduğu coğrafi konumu itibariyle yemyeşil bir doğaya hâkimdir. Bölge, her mevsim turistler tarafından kısa tatiller için tercih ediliyor. Bu durum Ağva otellerinin sayısını da arttıran önemli bir faktör. Ağva’daki Hacıllı Köyü, Akçakese Köyü, Gürlek Mağarası ve Kilimli Koyu gezilecek yerler listelerinde mutlaka yerini almalı.

Saklı Göl: Karamandere Köyü’nde yer alan Saklı Göl, çok fazla insanın bilmediği bir gezi alanı. Piknik, yürüyüş ve güzel bir kahvaltı için en ideal noktadır. Tek bir tesisin yer aldığı Saklı Göl’de yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca piknik alanındaki masalar ücretli. Tüm malzemelerinizi tesisten alırsanız, sizden masa ücreti talep etmiyorlar.

Şile Yapılacak Aktiviteler

 • Güne, Şile'nin serpme köy kahvaltısıyla başlayın.
 • Saklı Göl’de faytona ve midilli atına mutlaka binerek göl çevresini keşfedin.
 • Şile plajları oldukça temiz ve uzun kumsallara sahip. Şile Halk Plajı, Kumbaba Plajı, Uzunkum Plajı veya özel beachlerde denize girin.
 • Her yılın temmuz ayında düzenlenen Şile Bezi Kültür Sanat Festivali’ne mutlaka katılın.
 • ATV turlarıyla bölgenin bilinmeyen noktalarını keşfedin.
 • Kalabalık bir arkadaş grubuyla Şile’ye geldiyseniz eğer, sizi eğlendirecek en iyi aktivite paintball.
 • Şile’de Ne Yenir?

  Şile, İstanbul’un Karadeniz’e açılan kapısı olmasından dolayı yöre mutfağında balık çeşitleri ve deniz ürünlerinin önemli bir yeri var. Hamsi, palamut, sardalya, lüfer, çinekop ve daha birçok balık türünü taze tüketebileceğiniz restoranlar bulunuyor Şile’de. Turistik bir bölge olmasından dolayı özellikle limandaki restoranlarda; Adana kebabı, Urfa kebabı, pide, meze çeşitleri ve köfte çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.
  • Erken rezervasyon dönemi 20.11.2015 tarihinde başlamıştır. 31.05.2016 tarihine kadar değişen oranlarda erken rezervasyon indirimleri devam edecektir.