• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Sarıkamış Bölgeler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
103 ,62
TL
82 ,90
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 20 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
175 ,00
TL
166 ,25
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon % 5 + 9 Taksit
0-3 Yaş Ücretsiz
230 ,00
TL
218 ,50
TL
'den itibaren
Tam Pansiyon % 5 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
166 ,53
TL
124 ,90
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon Plus % 25 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
105 ,00
TL
94 ,50
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 6 otelden 1 ile 6 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Sarıkamış Bölgesi

Sarıkamış Bölgesi Doğu Anadolu’nun tüm tabiat güzelliklerini gözler önüne seren Sarıkamış, kış sezonuyla birlikte kayak tutkunlarının yoğun ilgisini görmekte. Yılın 9 ayını kar yağışlarıyla geçiren ilçede birçok konaklama alternatifi var. Dilerseniz ilçe merkezindeki otellerde, dilerseniz kayak merkezine yakın konumda yer alan otellerde konaklayabilirsiniz. Doğu Anadolu’nun en cazip tatil fırsatını sunan Kars-Sarıkamış sadece kış sporlarıyla değil, trekking ve kamp gibi doğa sporlarıyla da ön plana çıkıyor.

Sarıkamış Gezilecek ve Görülecek Yerler

Sarıkamış Kayak MerkeziSarıçam ormanlarının çevrelediği Sarıkamış Kayak Merkezi, Çamurlu Dağı’nın eteklerinde bulunuyor. Kayak merkezi kristal karlara sahip olmasından dolayı her sene popülerliğini arttırmakta. Bölgedeki kristal karlar birçok kış sporunu yapma imkânı veriyor. Ayrıca kayak malzemeleri satan yerler de mevcuttur Sarıkamış Kayak Merkezi’nde.

Cıbıltepe Kayak Merkezi: Sarıkamış’ta kayak yapmak için tercih edilen bir diğer nokta da Cıbıltepe Kayak Merkezi’dir. Kayak safari, kızaklı geziler ve daha birçok kış sporu yapabileceğiniz Cıbıltepe’de 2 adet telesiyej tesisi bulunuyor. Ayrıca 5 etaplı pist alanı da mevcut. Sarıkamış Kayak Merkezi’nde olduğu gibi Cıbıltepe’de de kristal kar görülmekte.

Asboğa Gölü: Kars Sarıkamış’ın doğal güzellikleri arasında yer alan Asboğa Gölü, son yıllarda yapılan çalışmalarla turizme kazandırılmaktadır. Sarıkamış’a yaklaşık 11 kilometre uzaklıkta yer alan Asboğa Gölü, 13.800 metrekarelik bir alana sahip. Gölün çevresi doğa yürüyüşleri ve fotoğraf çekimleri için idealdir.

Sarıkamış Yapılacak Aktiviteler

 • Sarıkamış Kayak Merkezi ve Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde snowbard ve kayak yaparak karların tadını çıkarın. Kızakla gezintilere çıkın.
 • Sarıkamış’a bahar aylarında gidecekseniz trekking ve dağcılık sporlarıyla ilgilenin.
 • Alışverişiniz sırasında Kars yöresine ait peynirden mutlaka satın alın.
 • Sarıkamış’ta Ne Yenir?

  Hamur, Kars yöresel yemeklerinde sık sık kullanılmakta. Sarıkamış restoranlarında Doğu Anadolu’ya ve Kars’a özel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Bölgenin en ünlü yemeği hangeldir. Bazı bölgeler hengel olarak da adlandırır. Mantı görünümünde olan hangelin yapımında hamur kare kare kesilip suda haşlanıyor. Ardından süzülüp üzerine sarımsaklı yoğurt, bol soğan ve tereyağı ile servis ediliyor. Kete, sulu köfte, erişte, haşıl, yaprak mantı, tandırda kaz çekmesi ve katmer Sarıkamış’ta yemeden dönmemeniz gereken yöresel lezzetler arasındadır.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.
  • Erken rezervasyon dönemi 20.11.2015 tarihinde başlamıştır. 31.05.2016 tarihine kadar değişen oranlarda erken rezervasyon indirimleri devam edecektir.