• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
80 ,00
TL
76 ,00
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 5 + 9 Taksit
92 ,11
TL
82 ,90
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Herşey Dahil
150 ,00
TL
105 ,00
TL*
Erken Rezervasyon
% 30 + 9 Taksit
Oda Kahvaltı
120 ,00
TL
102 ,00
TL*
Bugün Giriş
% 15 + 9 Taksit
Toplam 3 otelden 1 ile 3 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Bardakçı Koyu Bölgesi

Bardakçı Koyu Bölgesi Bodrum Limanı’nın hemen dışında yer alan ve yürüyerek kolaylıkla ulaşılan Bardakçı Koyu, birçok konaklama seçeneğine sahip. Bodrum’dan yaklaşık 500 metrelik bir yürüme mesafesinde bulunan Bardakçı Koyu, teknelerin ve yatların uğramadan geçmediği noktalardan biri. Koyun çevresinde birçok otel bulunuyor. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmesinden dolayı Bardakçı Koyu otel sayısı her yıl artış göstermeye devam ediyor. Butik otelden pansiyona ve apart otele kadar çeşitli konaklama seçenekleriyle her bütçeye hitap ediyor Bardakçı Koyu otelleri. Bodrum’un en güzel plajlarına sahip olan koy, Milas Bodrum Havalimanı’na 35 kilometrelik bir mesafede bulunuyor.

Bardakçı Koyu Gezilecek ve Görülecek Yerler

Mindos Kapısı: Turgutreis’in hemen girişinde yer alan Mindos Kapısı, Halikarnassos şehir surlarının önemli bir noktasıdır. Mindos Kapısı’nın çevresindeki Roma ve Hellenistik dönemle tarihlendirilen tonozlu mezar kalıntılarına rastlamak mümkün. Mindos Kapısı’na Bardakçı Koyu’ndan kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Bodrum Kalesi: Bodrum’un en önemli tarihi yapıları arasında olan Bodrum Kalesi, günümüzde Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor. Kale, iki liman arasında kayalık bir alan üzerinde olup, tarihi 1406-1523 yıllarına dayanıyor. Kale içinde yer alan kuleler; İngiliz Kulesi, İtalyan Kulesi, Alman Kulesi gibi ülke isimleri almıştır. Bardakçı Koyu gezilecek ve görülecek yerlerin ilk sırasını kaleye ve müzeye verebilirsiniz.

Bodrum Antik Tiyatro: Bodrum Kalesi karşısında bulunan Bodrum Antik Tiyatro, tatilcilerin bölgeyi keşfetmek için rotasını çevirdiği noktalardan biri. M.Ö. 4. yüzyılla tarihlendirilen tiyatro 12.000 kişilik bir kapasiteye sahip. Antik tiyatro hakkında bilinen en kesin şey Mausollos döneminde inşa edilmiş olmasıdır. Tiyatro 1960’larda bir grup Türk tarafından restore edilmiş olup, günümüzde yapılan düzenlenmelerle de Bodrum’daki birçok festivale ev sahipliği yapmaktadır.

Halikarnas Mozolesi: Bardakçı Koyu otellerinde konaklarken rotanızı Halikarnas Mozolesi’ne çevirebilirsiniz. Halikarnas Mozolesi, Kral Mousolos adına inşa edilmiştir. Yapı, dünyanın yedi harikasından biri olarak kabul ediliyor. Yunan ve Mısır mimarisinin sentezlendiği mozole, harabe bir durumda olsa da turistlerden hala yoğun bir ilgi görüyor. Bardak Koyu gezilecek yerler arasında önemli bir yere sahip olan Halikarnas Mozolesi'ni mutlaka ziyaret edin.

Bardakçı Koyu Yapılacak Aktiviteler

 • Bardakçı Koyu’nun tertemiz plajında günün en keyifli saatlerini geçirin. Denize girmek için Bodrum Merkez’deki plajlar da tercihleriniz arasında olabilir.
 • Bodrum Merkez’den kalkan tekne turlarına katılın. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği hizmeti sunan tekne turlarına öncelik verin. Mola verilen koylarda mutlaka denize girin.
 • Bodrum-Bardakçı plajlarında rüzgar sörfü, su kayağı, deniz bisikleti ve kano gibi su sporları aktivitelerine katılın.
 • Alışveriş için yine Bodrum Merkez’deki dükkânları ve sokak aralarında bulunan takı tezgahlarını gezin. Ünlü Bodrum sandaletlerinden mutlaka satın alın.
 • Bardakçı Koyu’nda Ne Yenir?

  Bardakçı Koyu çevresinde yer alan restoranlar, Bodrum yöresel yemeklerinin yanı sıra Türk mutfağına ait lezzetleri de sofralarınıza taşıyor. Ege’nin mutfak kültürüne ait zeytinyağlılar, ot yemekleri ve balık çeşitlerini Bodrum Bardakçı Koyu’nda deneyebilirsiniz. Şevket-i bostan, deniz börülcesi salatası, kabak çiçeği dolması, yaprak sarma, zeytinyağlı bamya ve taratorlu börülce salatası yöresel lezzetler arasındadır. Dünya mutfağını keşfetmek istiyorsanız Bodrum Merkez’deki Çin, İtalyan ve Fransız mutfağına ait lezzetler sunan restoranları tercih edebilirsiniz.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.
  TatilBudur.com Haber:
  • Tatilbudur.com, İş Girişim Sermayesi, Polonya menşeli özel girişim sermayesi MCI ve 37 Ventures ile ortaklığa imza atarak gücüne güç katmıştır.
  • Erken rezervasyon dönemi 20.11.2015 tarihinde başlamıştır. 31.05.2016 tarihine kadar değişen oranlarda erken rezervasyon indirimleri devam edecektir.