Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 3 otelden 1 ile 3 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Gündoğan Bölgesi

Gündoğan Bölgesi Küçük bir Ege kasabasında doğayla iç içe olmak isteyenlerin, yaz sezonunda tatil için sıklıkla tercih ettiği bir noktadır Gündoğan. Bodrum’a olan 20 kilometrelik yakınlığı, birbirinden farklı kategorilerde hizmet veren otelleriyle sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de ilgisini çekiyor. Eski adı "Farilya" olan Gündoğan Bodrum’da en güzel gün doğumunu ve aynı şekilde gün batımını izleyebilir, tatiliniz sırasında hem dinlenip hem de bolca eğlenebilirsiniz. Birbirinden şık ve konforlu Bodrum Gündoğan otellerinde yerinizi şimdiden ayırtın.

Gündoğan Gezilecek ve Görülecek Yerler

Apostol Kilise: Gündoğan’ın tarihsel sürecine eşlik etmiş bir yapıdır Apostol Kilise. Tavşan Adası’ndaki kiliseye tekneyle yapacağınız yaklaşık 15 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Hem Tavşan Adası’nın doğasını hem de tarihi kalıntılarını keşfetmek için Gündoğan gezilecek ve görülecek yerler listenizde yer verebilirsiniz Apostol Kilise’ye.

Fener Adası: Bodrum Yarımadası’nın tek fener bulunan adasıdır. Fener Adası’nın tertemiz bir kumsalı bulunuyor. Rotanıza bu bölgeyi dahil ederseniz gün boyu huzurlu bir atmosferde dinlenme şansını yakalamış olacaksınız.

Peynir Çiçeği Mağarası: Binlerce yıllık oluşumuyla günümüze kadar gelmiş olan Peynir Çiçeği Mağarası, Bodrum Yarımadası’nın en ilginç noktalarından biri. Gündoğan’da yer alan mağara, volkanik kaya oluşumlarının arasında, karstik bir tepe içinde bulunuyor.

Kaya Mezarları: Gündoğan’da yer alan kaya mezarlarının Leleglere ait olduğu biliniyor. Kaya mezarlarının sayısı oldukça fazla; öyle ki sayısı yüzlü rakamlara çıkıyor. Pek bilinmeyen bu kaya mezarlarını Gündoğan gezilecek yerler listenize alabilirsiniz.

Elli İki Merdiven Kilisesi: Gündoğan’ın diğer bir tarihi kalıntısı Elli İki Merdiven Kilisesi’dir. Kilisenin ne zaman yapıldığı hakkında kesin bir bilgi yok. Gündoğan'ın eski köy civarında, yüksek bir yamaçta bulunuyor.

Gündoğan Yapılacak Aktiviteler

  • Sabah saatlerinde güzel bir doğa yürüyüşüne çıkın Gündoğan’da. Yanınıza fotoğraf makinenizi mutlaka alın.
  • Güneşin doğuşunu ve batışını seyredin Gündoğan Plajı'nda.
  • Temmuz ayının son haftasında düzenlenen Gündoğan Turizm Festivali’ne katılın.
  • Tekne turlarıyla Gündoğan'ın çevre koylarını keşfedin.
  • Gündoğan’da Ne Yenir?

    Sahil kıyısı boyunca kafe ve restoran bulunuyor Gündoğan’da. Gündoğan restoranlarında Bodrum’un tüm yöresel yemeklerini tadabilir, Ege’nin farklı lezzetlerini keşfedebilirsiniz. Beldede deniz ürünleri ve zeytinyağlıların özel bir yeri var. Çiğ börek, balık çorbası ve sebzeli sulu yemeklerin tadına mutlaka bakmalısınız.

    * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.