• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
89 ,80
TL
44 ,90
TL
'den itibaren
Ultra Herşey Dahil % 50 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
200 ,00
TL
150 ,00
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 25 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
Tesisin fiyatı şu anda sitemizde bulunmamaktadır.
0 850 333 3 333 telefondan bilgi alabilirsiniz.
Toplam 3 otelden 1 ile 3 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Gündoğan Bölgesi

Gündoğan Bölgesi Küçük bir Ege kasabasında doğayla iç içe olmak isteyenlerin, yaz sezonunda tatil için sıklıkla tercih ettiği bir noktadır Gündoğan. Bodrum’a olan 20 kilometrelik yakınlığı, birbirinden farklı kategorilerde hizmet veren otelleriyle sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de ilgisini çekiyor. Eski adı "Farilya" olan Gündoğan Bodrum’da en güzel gün doğumunu ve aynı şekilde gün batımını izleyebilir, tatiliniz sırasında hem dinlenip hem de bolca eğlenebilirsiniz. Birbirinden şık ve konforlu Bodrum Gündoğan otellerinde yerinizi şimdiden ayırtın.

Gündoğan Gezilecek ve Görülecek Yerler

Apostol Kilise: Gündoğan’ın tarihsel sürecine eşlik etmiş bir yapıdır Apostol Kilise. Tavşan Adası’ndaki kiliseye tekneyle yapacağınız yaklaşık 15 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Hem Tavşan Adası’nın doğasını hem de tarihi kalıntılarını keşfetmek için Gündoğan gezilecek ve görülecek yerler listenizde yer verebilirsiniz Apostol Kilise’ye.

Fener Adası: Bodrum Yarımadası’nın tek fener bulunan adasıdır. Fener Adası’nın tertemiz bir kumsalı bulunuyor. Rotanıza bu bölgeyi dahil ederseniz gün boyu huzurlu bir atmosferde dinlenme şansını yakalamış olacaksınız.

Peynir Çiçeği Mağarası: Binlerce yıllık oluşumuyla günümüze kadar gelmiş olan Peynir Çiçeği Mağarası, Bodrum Yarımadası’nın en ilginç noktalarından biri. Gündoğan’da yer alan mağara, volkanik kaya oluşumlarının arasında, karstik bir tepe içinde bulunuyor.

Kaya Mezarları: Gündoğan’da yer alan kaya mezarlarının Leleglere ait olduğu biliniyor. Kaya mezarlarının sayısı oldukça fazla; öyle ki sayısı yüzlü rakamlara çıkıyor. Pek bilinmeyen bu kaya mezarlarını Gündoğan gezilecek yerler listenize alabilirsiniz.

Elli İki Merdiven Kilisesi: Gündoğan’ın diğer bir tarihi kalıntısı Elli İki Merdiven Kilisesi’dir. Kilisenin ne zaman yapıldığı hakkında kesin bir bilgi yok. Gündoğan'ın eski köy civarında, yüksek bir yamaçta bulunuyor.

Gündoğan Yapılacak Aktiviteler

 • Sabah saatlerinde güzel bir doğa yürüyüşüne çıkın Gündoğan’da. Yanınıza fotoğraf makinenizi mutlaka alın.
 • Güneşin doğuşunu ve batışını seyredin Gündoğan Plajı'nda.
 • Temmuz ayının son haftasında düzenlenen Gündoğan Turizm Festivali’ne katılın.
 • Tekne turlarıyla Gündoğan'ın çevre koylarını keşfedin.
 • Gündoğan’da Ne Yenir?

  Sahil kıyısı boyunca kafe ve restoran bulunuyor Gündoğan’da. Gündoğan restoranlarında Bodrum’un tüm yöresel yemeklerini tadabilir, Ege’nin farklı lezzetlerini keşfedebilirsiniz. Beldede deniz ürünleri ve zeytinyağlıların özel bir yeri var. Çiğ börek, balık çorbası ve sebzeli sulu yemeklerin tadına mutlaka bakmalısınız.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.