• Giriş
 • Üye Ol
Tatilbudur Herkes İçin Tatil Budur!
Mika Tur
0 850 333 3 333
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti


Sakarya Bölgeler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
Kategoriler
Tümünü Seç Tüm Seçimi Kaldır
111 ,65
TL
94 ,90
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
105 ,88
TL
90 ,00
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
261 ,90
TL
248 ,81
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 5 + 9 Taksit
95 ,00
TL
90 ,25
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 5 + 9 Taksit
0-2 Yaş Ücretsiz
175 ,00
TL
161 ,00
TL
'den itibaren
Yarım Pansiyon % 8 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
100 ,00
TL
90 ,00
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 10 + 9 Taksit
0-6 Yaş Ücretsiz
104 ,70
TL
89 ,00
TL
'den itibaren
Oda Kahvaltı % 15 + 9 Taksit
Toplam 7 otelden 1 ile 7 arası oteller gösterilmektedir.
PAYLAŞ:

Sakarya Bölgesi

Sakarya Bölgesi Her mevsim farklı renklere bürünen Sakarya, hem doğal güzellikleri hem tarihi değerleri hem de İstanbul’a olan yakınlığı sebebiyle yıl içerisinde yüksek bir ziyaretçi potansiyeline sahip. Marmara Bölgesi’nin tatil noktalarından biri olan Sakarya’nın yerleşim alanı olarak kullanılmaya başlaması çok eski tarihlere kadar uzanıyor. Her mevsim ziyaret edilip, hem uzun hem de kısa tatiller için tercih edilmesinden dolayı bölgede birçok konaklama tesisi bulunuyor. Şehir otellerinden pansiyonlara, butik otel ve apartlara kadar farklı kategorilerdeki konaklama tesisleriyle her bütçeye hitap ediyor. Sakarya otellerinin birinde erken rezervasyon yaptırarak kısa bir tatile çıkabilirsiniz.

Sakarya Gezilecek ve Görülecek Yerler

Sakarya Nehri: Sakarya Nehri, ülkemizin en büyük üçüncü nehridir. Nehrin toplam uzunluğu 824 kilometredir ve çevresini saran yeşillikler arasında uzun bir keşif yolculuğu sunmaktadır. Sakarya Nehri, balık açısından oldukça zengindir ve olta balıkçılığı için de sık sık tercih edilir.

Sapanca Gölü: İzmit Körfezi’nin doğusunda yer alan Sapanca Gölü şehre gelen turistlerin uğramadan geçmediği bir bölgedir. Çevresindeki yeşil alanlar ve restoranların yanı sıra su sporlarına elverişli olması Sakarya’nın en vazgeçilmez noktası yapıyor Sapanca Gölü’nü. Gölün uzunluğu 16 kilometredir. Gölde birçok su sporunu deneyebilirsiniz.

Acarlar Longozu: Dünyada nadir görülen bir doğal güzelliğe sahiptir Acarlar Longozu. Longoz, su içindeki orman anlamına geliyor ve Karasu ilçesinde yer alıp dünyanın en büyük ikinci longozu olma özelliği taşıyor. Sakarya’nın en merak edilen bölgeleri arasındaki Acarlar Longozu hem doğasıyla hem de dinlendirici atmosferiyle keyifli bir gezi olacak sizlere.

Sakarya Yaylalar: Sakarya’nın en güzel parçalarını yaylalar oluşturuyor. Doğayla iç içe dinlendirici bir gezi programı yapacaksanız eğer; Pamukova’daki İnönü Yaylası, Taraklı’daki Karagöl Yaylası, Sapanca’daki Çiğdem Yaylası Sakarya gezilecek ve görülecek yerler listenize dahil edebileceğiniz noktalar arasında olmalı.

Sakarya Kaplıcaları: Sakarya, termal su kaynaklarıyla sağlık turizminin önemli bölgelerinden biri. Bu sebepten dolayı Sakarya termal otellerinin sayısı da oldukça fazla. Tatiliniz sırasında kaplıca bölgelerine gitmek istiyorsanız ilk olarak Kuzuluk Kaplıcaları’na çevirebilirsiniz rotanızı. Bir diğer seçenek ise Taraklı Kaplıcaları...

Sakarya Yapılacak Aktiviteler

 • Çark Caddesi’ndeki çarşıda alışveriş turuna çıkın.
 • Sapanca Gölü’nde su sporları aktivitelerine katılın. Kürek, yelken, katamaran, kano ve rüzgar sörfü deneyebileceğiniz aktiviteler arasında.
 • Karasu’daki uzun kumsalların tadını çıkarın, bol bol yüzün.
 • Sakarya’da Ne Yenir?

  Sakarya’nın hemen hemen her ilçesinde farklı seçenekler sunan birçok restoran bulunuyor. Zengin bir kültüre sahip olmasından dolayı Sakarya yöresel yemeklerini saymakla bitiremeyiz. Özellikle et, sebze ve tahılın ön planda olduğu yemeklerden; ıslama köfte, biryan, ezme fasulye, kara lahana ve keşkek ilk denemeniz gereken lezzetler arasında. Tatlılardan ise kabak tatlısı ve cevizli lokumu mutlaka denemelisiniz.

  Erken Rezervasyon Nedir?

  Erken Rezervasyon; özellikle yurt dışındaki tatilcilerin ilgi gösterdiği ve yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.

  Bu nedenle gitmek istediğiniz otel yerine, girmek istediğiniz tarihte boş olan oteli tercih etmeniz gerekmektedir. İstenilen otele gidilemediği için bu bazen tatilcilerde mutsuzluk yaratmaktadır

  Erken Rezervasyon İptal Sigortası

  "Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diye tatilinizi erken planlamaktan korkmayın. TatilBudur.com ve SOMPO sigorta güvencesi, giriş gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rezervasyonu gerçekleştireceğiniz esnada seyahat danışmanınıza iptal sigortası yaptırma istediğinizi belirtmeniz ve küçük meblağlar ödeyerek bu sigortayı yaptırmanızdır.

  Ayrıca 1.000 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için prim 10 TL, 1.001 - 1.500 TL'ye kadar olan rezervasyon tutarları için ödemeniz gereken ücret farkı 15 TL gibi çok küçük meblağlar ödeyerek bu sigortaya sahip olabilirsiniz.

  %100 kesintisiz iptal sigortası ile rezervasyonunuzu GÜVENLE şimdi yaptırın, %50'ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

  Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?

  2015 yılının son çeyreğinde yüzlerce otelde erken rezervasyon fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde yapılan rezervasyonlar, daha sonra yapılacak rezervasyonlara nazaran %20 daha avantajlı olacaktır.

  İptal sigortasının vermiş olduğu avantajlar nedeni ile rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaptırıp, avantajlı fiyatları kaçırmamış olup, bu sayede yoğun talep olan periyotlarda yer bulamama sorunu yaşanmayacaktır.

  Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  Erken rezervasyon kampanyasının ilk başladığı tarihlerde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, %50'ye varan indirim fırsatlarından yararlanmaktadır. Erken rezervasyon esnasında yaptırdıkları iptal sigortası sayesinde rezervasyonlarını otele giriş tarihine 3 gün kala iptal ettirerek kesintisiz iadesi yapılmaktadır. Erken rezervasyon yaptırmayan ve iptal sigortası sahibi olmayan misafirlerin iptal taleplerinde, oteller tarafından talep edilen minimum %35 NO-SHOW bedeli kesilmektedir.

  Erken rezervasyona ilgi son yıllarda artış göstermektedir. Bu nedenle kampanya başladıktan belli bir süre sonra, oteller doluluk nedeni ile kampanya şartları ve indirim oranlarında değişiklik yapabilmektedirler. Rezervasyonunu son dakikaya bırakmayan misafirlerimiz ise yukarıdaki duruma maruz kalmadan istedikleri otele istedikleri tarihte giriş yapabilmektedirler.

  Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?

  Erken rezervasyon kampanyası, her yılın son çeyreğinde başlayarak bir sonraki yılın haziran ayının ilk haftasına kadar devam etmektedir. Uzun bir dönem gibi görünse de, bu aralıkta birçok otel yüksek doluluk oranı nedeni ile erken rezervasyon indirimlerini sonlandırmaktadır.

  Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?

  Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte, otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılacaktır.

  Erken Rezervasyon Tarihleri Bittikten Sonra Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim ?

  İptal sigortası yaptıran misafirlerimiz, hiçbir kesintiye uğramaksızın rezervasyonlarını otele giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal ettirebilmektedirler. Burada kesintiye uğrayacak tek bedel, iptal sigortası için alınan cüzi miktarlar olacaktır. Bu nedenle erken rezervasyon esnasında iptal sigortanızı da yaptırmayı lütfen unutmayınız.
  * Afişe edilen tüm fiyatlar en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerli olup seçeceğiniz döneme göre değişkenlik gösterebilir.