Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

 • HES Kodu Kontrolü
 • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
 • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
 • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

İspanya-Fransa-Hollanda Turu Pegasus Hava Yolları İle GZ001

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Pegasus Havayolları özel seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen- Pamplona/ Köln- İstanbul Sabiha Gökçen parkurunda uçak bileti

*1 gece San Sebastian, 1 gece Bordeaux, 3 gece Paris, 2 gece Amsterdam’da oda kahvaltı dahil konaklamalar

                                                                                                            *Şehirler arası transferler

1. GÜN: İstanbul -Pamplona- San Sebastian

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat 12.00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın özel sefer uçağı ile saat 16:00`da Pamplona’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından Pamplona’ya varış ve varışımıza istinaden özel araçlarımızla San Sebastian’da bulunan otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

 

2. GÜN: San Sebastian- Biarritz – Bordeaux

Sabah kahvaltı sonrası San Sebastian turumuz için otelden ayrılıyoruz La Concha koyu, dar sokakları ve canlı atmosferi ile ünlü olan Plaza de la Constitucion meydanı, eski şehir merkezi Parte Viejo, yaya sahil yolu Paseo Nuevo,16.yy’a ait Iglesia de San Vicente Kilisesi’ni, El Buen Pastor Katedrali, Santa Maria Sarnıcı başlıca görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve sonrasında Biscay Körfezi'nde İspanya sınırının hemen üzerinde yer alan Biarritz’e uğruyoruz.  Grande Plage, kıyı boyunca sıralanmış tarihi villalar ile Biarritz gezildikden sonra Bordeaux’a doğru yola devam ediyoruz. Varışımızda; Şehir gezimize başlıyoruz, Bordeaux'un en güzel mekanlarından biri olan Bourse Meydanı, saray için bir kraliyet meydanı olarak inşa edilmiştir. Burası ve etrafındaki diğer binalar ünlü Fransız mimar Ange-Jacques Gabriel tarafından tasarlanmıştır. Bourse meydanı gezimizin ardından Fransız Devrimi öncesine kadar ülkenin en büyük tiyatro salonu ünvanını korumuş olan Büyük Bordeaux Tiyatrosu, Sainte Catherine Sokağı, Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır. Bordeaux'nun UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınarak koruma altına alınmış liman bölgesini ve eski sokaklarını gezdikten sonra otelimize yerleşme.

 

3. GÜN: Bordeaux – Paris

Sabah kahvaltısı ardından Paris’e hareket yol üzerinde Tours’da mola veriyoruz. Otobüsten inmeden yapılacak panaromik tur sonrası öğle yemeği için serbest zaman ve Paris’e doğru yola devam ediyoruz. Varışımızda akşam otele yerleşme.

 

4. GÜN: Paris – Kombine Tur

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman dileyen misafirlerimizle Paris kombine turumuz başlıyor. (110€)Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3 Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali başlıca görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam,arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night (30 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

5. GÜN: Paris Normandiya (Rouen & Les Andelys)

Paris Normandiya Amsterdam Turu'muzun Sabah kahvaltımızdan sonra serbest zaman dileyen misafirlerimiz ekstra Normandiya Turu’na katılabilir.Bu turumuziçin Normandiya bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Aslan yürekli Richard’ın kalesi ile meşhur Les Andelys kasabasını ziyaret ediyoruz. Ve kısa bir serbest zaman ardından yolumuza devam ediyoruz. Rouen’e varışımızda şehir turumuz başlıyor. Jeanne d’Arc’ın 10 bin kişi önünde yakıldığı bu şehir Fransa Krallığının en zengin 2. Şehri olmuştur. Rouen Katedrali, Büyük Saat Kulesi, Aziz Maclou Kilisesi ve Arnavut kaldırımlardan yürürken birçok ortaçağdan kalmış yapı göreceğiz. Serbest zaman sonrası Paris'e transfer.
Normandiya Turu: 80€

 

6. GÜN: Paris - Brugge- Amsterdam

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugges kenti turuna katılabilirler(40 Euro). Amsterdam’a varışımızda akşam üzeri panoramik turumuz başlıyor. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

7. GÜN: Amsterdam

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Marken &Volendam turuna katılabilirler (50 Euro).Turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz bu turumuzun ardından düzenlenecek Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda ise; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve ren nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, Mestag panorama müzesi(sizi 1880 yılına götürecek), Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyısı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

8. GÜN: Amsterdam - Köln- İstanbul

Sabah kahvaltımız ardından Köln’e hareket ediyoruz. 15:25’de Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş varışımızda turumuzun sonu.

KONAKLAMA OTELİ Paris 3* Oteller

Fiyat Tablosu

Dönem

Paris 3* Oteller

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
07.12.2022-14.12.2022 Oda Kahvaltı - 503,00 EUR Seç 793,00 EUR Seç 503,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli ( İstanbul ) Zorunlu Değil 150,00 EUR 150,00 EUR 150,00 EUR
Vize Hizmet Bedeli ( Ankara ) Zorunlu Değil 170,00 EUR 170,00 EUR 170,00 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası ( 65 Yaş Üstü ) Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR
Vize Hizmet Bedeli ( İzmir ) Zorunlu Değil 170,00 EUR 170,00 EUR 170,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Pegasus Havayolları özel seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen- Pamplona/ Köln- İstanbul Sabiha Gökçen parkurunda uçak bileti

*1 gece San Sebastian, 1 gece Bordeaux, 3 gece Paris, 2 gece Amsterdam’da oda kahvaltı dahil konaklamalar

                                                                                                            *Şehirler arası transferler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 125 € ödeme yapılacaktır.

*Vize ücreti ve servis bedeli (175 EURO )

*Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL

*Tüm kişisel harcamalar

*Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

*Öğle ve Akşam yemekleri

*Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

*Özel Seyahat sağlık sigortası (20 Euro)


Genel Şartlara

Fransa Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  3
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

Canlı Destek