Konum Bilgileri
Andifli, No 45 Küçükçakıl Mevkii, Hükümet Cd., Kaş/Antalya
Mevkii: Andifli
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler
  • Rhapsody Hotel Kaş; mimari dokusu ve etkileyici doğasıyla ünlü, adeta gizli kalmış beldelerimizden olan Kaş’ın en konforlu butik otellerindendir.  Akdeniz’i göz alabildiğine gören mükemmel bir konuma sahip Rhapsody Hotel Kaş, mimarisi, dekorasyonu, servisi ve aktiviteleri ile sizi unutulmayacak bir serüven için Kaş’a davet ediyor. Rhapsody Hotellerinde doğanın sesini dinlerken, bütün yılın yorgunluğunu sona erdireceksiniz. Konuklarının maksimum rahatı bulması ilkesinden hareketle jakuzili odalarından zengin açık büfe kahvaltısına kadar, mutlu bir tatil için sizi hazır bekliyor. Eşsiz bir koyda ve eşsiz manzarada merkezdeki mükemmel konumuyla, adeta denize dokunuyormuş hissine kapılarak yaşayacağınız tatil için haydi Rhapsody Hotellerine.

 

  • Jakuzi *
  • Wi-fi
  • Ön Büro

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Önemli Notlar
Rhapsody Hotel Kaş
Rhapsody Hotel Kaş
Canlı Destek