Konum Bilgileri
Yalıkavak, 94. Sk., 48990 Bodrum/Muğla
Mevkii: Yalıkavak
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Fibabanka Alışgidiş Kredisi İle 36 Aya varan Taksit Fırsatı TatilBudur'da!

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile 100.000 ₺’ye kadar yapılacak rezervasyonlarda 36 aya varan taksit fırsatı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Root Redrock Luxury Collection, her şeyin sizin için özel olarak tasarlandığı bir dünyada; size eşsiz, mükemmel bir tatil ve çok daha fazlasını getirme hedefiyle 2018 yılında kurulmuştur. Yaratıcı, lüks ve memnuniyet odaklı bir çerçevede hareket ederek Hotel in Villa konseptini sunmuştur.
Otel, asansörsüz üç katta düzenlenmiştir. Zemin katta resepsiyon dışında oturup çay içebileceğiniz rahat bir salon bulunmaktadır.
Biz burada ailemizle birlikte konakladık ve tatilimizden tamamen memnunuz. Odalar çok modern, gerekli tüm olanaklara sahip, mutfak çok lezzetli ve servis mükemmeldir.
Profesyonel şefler tarafından hazırlanan İtalyan yemeklerimiz ile kendinizi otantik bir İtalyan restoranında gibi hissedeceksiniz. Zeytinyağı, asma ve buğday ekmeği İtalyan mutfağının anahtarlarıdır.

 

 

 

  • Mini Bar *
  • Wi-fi
  • Ön Büro

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Önemli Notlar
Root Redrock Yalıkavak
Root Redrock Yalıkavak