Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

  • HES Kodu Kontrolü
  • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
  • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
  • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

29 Ekim Özel Yedigöller Beypazarı Mudurnu Göynük Turu / 2 Gece Otel Konaklaması

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
* Milli Park Giriş Ücreti
* Yedigöller Minibüs Ücretleri
* Lüks Araçlar İle Ulaşım (Kişi Sayısına Göre Araç Detayları Aşağıda Yer Almaktadır.)
* Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama, 
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe Veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
* Tatilbudur Otobüsü İçerisindeki İkramlar
* Tatilbudur Güvencesi
* 1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

1.Gün: Beypazarı – Mudurnu - Abant Gölü
07:00 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı 
07:30 Harbiye TatilBudur.com Ofisi Önü ( Harbiye Askeri Müze Karşısı )
08:00 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı ( Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı )
08:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu ( E 5 Ankara İstikameti )
08:30 Çayırova Mc Donald ‘ s Önünden
09:15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya Otel Karşısı ) katılan misafirlerimi Tatilbudur otobüs içi ikramları eşliğinde Osmanlıyı yaşayan kent, Beypazarı'mıza varıyoruz. Şehrin panoramik olarak görülebildiği en güzel noktası olan Hıdırlık Tepesine çıkıyor ve şehrin panoramasını çıkarttıktan sonra, 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı’nda gezintiye çıkıyoruz. Örnek bir Beypazarı evi olan Yaşayan Müzeyi geziyoruz. Yaşayan Müzede etkinlikler çerçevesinde dileyenler Ebru sanatı öğrenip hoca eşliğinde kendi ebrusunu yapabilir, isteyenler kurşun döktürüp bu Türk geleneğini yaşayabilirler. Küçük misafirlerimizse Hacivat Karagöz oynatarak bu kültürümüzle eğlenceli vakit geçirebilir. Adı gibi yaşayan, yaşatan müzeden çok keyif alacaksınız. Gezerken her katında bölgenin yaşamını anlatan örnekler göreceksiniz. Kurşunlu Camii, İncirli Camiini dışarıdan görüp, Gümüşçüler çarşısında Telkari takılardan, Suluhan'da havuç lokumuna, kuruya, erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünler bulabilirsiniz. Konaklar arasındaki Alaattin Sokağını gezerken şehir sizi büyüleyecek Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan görüyoruz. Mudurnu’daki gezimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde yürüyüş yapabilir, dileyenlerse fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası otelimize doğru yol alıyoruz. Otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.                                                                                                                                         
2.Gün: Amasra 
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Amasra’ya hareket ediyoruz. Tarihçi Strabon’a göre Amazonlar tarafından kurulmuş olup adını bir Pers Prensesi Amastrist’ten alan Fatih Sultan Mehmet’in ise Çeşm-i Cihan ( Dünya’nın Gözü ) diye adlandırdığı Amasra’ya varış. Fatih Sultan Mehmet’in Amasra’yı seyredip hayran kaldığı Bakacak Tepesi’nden kenti fotoğraflıyoruz. Şehri görmeden önce Karadeniz sularının üstünde şehrin görüntüsüne ve adalarına hayran kalacağınız İhtişamını halen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken küçük bir adayı anakaraya bağlayan Kemere Köprüsü, Kilise Camii ve Çekiciler Çarşısını görüp ünlü balık restoranlarında öğle yemeği molası, yemek sonrası Osmanlılar döneminde Bahriyey-i Hümayun sonrasında mızıka okulu olarak da kullanılan Amasra Müzesi ( restorasyonda ise dışardan anlatım ) gezisinin ardından kentten ayrılıyoruz. Otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. 

3.Gün: Yedigöller – Cennet Göl  - Sünnet Göl – Göynük
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Batı Karadeniz Bölgesi’nin en zengin bitki örtüsüne sahip olan, ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine minibüslerle hareket ediyoruz. Burada yedi tane doğal, altı tane de yapay göl göreceğiz. Sonrasında mangal keyfi yapıp ( Ekstra )  ( hava şartlarına göre Gölcük Gölünde veya Abant Gölünde yapılabilir). Serbest yürüyüş sonrasında geldiğimiz yoldan geri dönüyoruz. Yedi Göller gezimiz sonrası serbest zaman sonrası Bu bölgede bulunan en önemli ve güzel göllerden Cennet Göl ( Gölcük Gölü ) gezisine doğru yol alıyoruz. Cennet Göl’de geçirdiğimiz keyifli dakikaların ardından 820 m rakımdaki Sünnet Göl’e doğru devam ediyoruz. Sünnet Göl’de yürüyüş ve Sünnet Gölü gezimiz sonrası Bölgeye gelen ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e hareket ediyoruz. Şehirde Akşemsettin Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamamını ve 1923–24 yılları arasında İstiklal zaferimizin anısına yapılmış, 1960’ta tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesini aşağıdan fotoğraflama imkânını buluyoruz. Göynük gezimiz sonrası İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’da oluyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatilbudur.com organizasyonunda görüşmek üzere sizlere üzülerek veda ediyoruz.

Tur Mesafesi; İstanbul – Beypazarı 340 km, Beypazarı – Mudurnu 105 Km, Mudurnu  – Abant 35 km Abant - Bolu 40 km, Şehir İçi Geziler 10 km, Bolu – Amasra 195 km, Amasra - Bolu – 195 km, Bolu – Yedigöller 40 km, Yedigöller – Cennet Göl – 55 km Cennet Göl - Sünnet Göl 90 km, Sünnet Gölü – Göynük 25 km, Göynük – İstanbul 235 km Toplam Mesafe; 1365 km
KONAKLAMA OTELİ Bolu Standart Şehir Oteli

Fiyat Tablosu

Dönem

Bolu Standart Şehir Oteli

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
29.10.2021-31.10.2021 Yarım Pansiyon %10İndirim 802,99 TL 729,99 TL Seç 935,00 TL 850,00 TL Seç 737,02 TL 670,02 TL Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
* Milli Park Giriş Ücreti
* Yedigöller Minibüs Ücretleri
* Lüks Araçlar İle Ulaşım (Kişi Sayısına Göre Araç Detayları Aşağıda Yer Almaktadır.)
* Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama, 
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe Veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
* Tatilbudur Otobüsü İçerisindeki İkramlar
* Tatilbudur Güvencesi
* 1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm Öğle Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
* Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Genel Şartlar

Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 2 Gece 3 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 06 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılmak suretiyle rotasyon uygulanır. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda TatilBudur.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TatilBudur.com'da saklıdır. Turun iptali durumunda TatilBudur.com iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dahildir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

ÖĞLEN YEMEĞİ DETAYLARI
1.Gün: Beypazarı Bağ Evi Rest ya da Serbest Yöreye Özgü Restoranlarında. Menü Fiyatı Geçerli
2.Gün: Amasra Balıkçının Yeri; Taze Balık, Amasra Salatası, Helva ve Su.
3.Gün: Yedigöller Mangal 

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.High Way Otel veya Gaye Otel,Karpalas Otel / Bolu vb.Oteller - Düzce Otelleri

MOLA TESİSLERİ
Düzce Türsan Dinlenme Tesisleri

İKLİM ŞARTLARI
Batı Karadeniz kıyı şeridinde Karadeniz iklimi etkilidir, bu durum iç kesimlere geçildikçe etkisini kaybeder. Kıyı kesiminde etkili olan Karadeniz iklimi, bölgenin diğer bölümlerine göre bazı farklılıklar gösterir. bölümde yağış miktarı, Doğu Karadeniz’den az, Orta Karadeniz’den fazladır. Kıyı şeridinde yıllık yağış miktarı 1200 milimetredir. Örneğin; Zonguldak 1220 mm, Bartın 1071 mm yağış alır. iç kesimlerde yıllık yağış miktarı 600 milimetrenin altına düşer. Örneğin; Bolu’da 536 mm, Kastamonu’da 461 mm’dir. Yağışlar, dağların kuzeye bakan yamaçlarında daha fazladır. Bunun başlıca sebebi, Karadeniz üzerinden gelen nemli hava kütlelerinin dağ yamaçlarında yükselerek yağış bırakmasıdır. Bölümde kış mevsimi, Orta ve Doğu Karadeniz Bölümleri’ne göre daha soğuktur. Kışın Orta Avrupa’dan gelen soğuk hava kütleleri, Batı Karadeniz’de kar yağışlarına neden olur. Batı Karadeniz Bölümü’nün özelliklerini bölgeye göre kısaca özetlersek:-Kış mevsiminde Orta Avrupa’dan gelen soğuk hava kütlelerine açık olması nedeniyle Orta ve Doğu Karadeniz Bölümleri’ne göre daha soğuktur -Kıyı kesiminde yıllık yağış miktarı 1200 milimetre; iç kesimlerde 600 milimetre kadardır.

OTOBÜSLER
Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı Ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör

MAN FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı 

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı 

TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı,su ısıtıcılı mutfak ünitesi,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

MINIBUSLER 
VW VOLT 12+1 veya 16 + 1Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Benzer Turlar