Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 7 Gece, 8 Gün
 • ALMANYA-FRANSA
5* Dlx Nehir Gemisi Viva Tiara ile Kurban Bayramı Özel Ren Nehri & Main Turu TCR001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1. Gün / 16.06.2024 İSTANBUL HAVALİMANI – FRANKFURT (ALMANYA)
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 05.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1587 no’lu seferi ile saat 08.00’de Freankfurt’a hareket.Yerel saat ile 10.15’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Frankfurt için hareket ediyoruz. Hessen Eyaletinin en büyük, Almanya’nın 5.büyük şehri olan Frankfurt, Avrupa’nın merkezinde, verimli Ren – Main Bölgesinin ortasında yer alan, ülkenin güçlü ticari kalbi ve saygın bir kültür merkezi olarak ünlenmiş bir metropolü olarak tanınır. Ziyaretçileri genelde, çok sayıdaki fuar ve kongrelerden biri için gelmiş olan Frankfurt’un tüm bu ticaret, bankalar ve şirketlerin ötesinde bambaşka bir yüzü daha var: Dünyaca ünlü, Almanya’nın en saygın yazar ve şairi olan Goethe’nin (1749 – 1832) doğum yeri oluşu. Frankfurt şehir turumuzda; Messe-Fuar Alanı, tarihi Opera Binası, Goethe Üniversitesi, Domplatz, St Bartholomew Cathedrali (Kaiser Dom), Römer Bölgesindeki , St. Paul Kilisesi, Goethe’nin Evi ve Main Kulesi ziyaret edilecek yerler arasındadır. Otobüs ile yapacağımız tur sonunda dünyaca ünlü Ziegelgasse Alışveriş Caddesinde serbest zamanımız olacak.Tur sonrası Frankfurt limanındaki gemimize check in işlemlerinin ardından serbest zaman. Gemimiz saat 22.30’da limandan hareket edecektir.Geceleme gemimizde.

2.Gün / 17.06.2024 ASCHAFFENBURG (ALMANYA)
Gemimiz sabah 06.00’de Aschaffenburg limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı sonrası Main nehri üzerinde bulunan Aschaffenburg yürüyüş turu sonrası gemimize dönüş.Gemimiz saat 12.30’da limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.

3.Gün / 18.06.2024 MANNHEIM (ALMANYA)
Gemimiz sabah 08.00’da Mannheim limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı sonrası Arzu eden yolcular için ekstra Ren nehri üzerinde bulunan Mannheim ve Neckar Nehri üzerinde bulunan Heidelberg turu. Heidelberg, Güneybatı Almanya'da yer alan bir şehirdir. 1386'da kurulup Almanya'nın en eski üniversitesi olma vasfını taşıyan Heidelberg Üniversitesi bu şehirdedir. Şehri ikiye bölen Neckar nehri ve Heidelberg sarayı ile birlikte tablo güzelliğinde olan kent aynı zamanda Almanya'nın en romantik kenti (Wege der Romantik) diye de anılmaktadır. Tur sonrası gemimize transfer. Gemimiz bu akşam saat 17.30’da limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.

4.Gün / 19.06.2024 STRASBOURG (FRANSA)
Gemimiz sabah 08.00’da Strasbourg limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası arzu eden yolcular için ekstra Strasbourg şehir turu ve serbest zaman. Strasbourg Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kentidir. Şehir, 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dahil edilmiştir. Kent 1949 yılından bu yana AB görüşmelerine ev sahipliği yapmaktadır ve Avrupa Konseyi, Avrupa Parlamentosu ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi burada bulunmaktadır. Bu sebeple Avrupa Birliği'nin Brüksel'den sonraki 2. önemli kentidir. Tur
sonrasında gemiye transfer ve Öğle yemeğini takiben arzu eden yolcular için ekstra Colmar ve Riquewihr turu. Colmar, Fransa'nın doğusunda Alsace - Lorraine bölgesinde yer alıyor. Ren nehrinin ise batı yakasında bulunuyor. Kasaba Alsas Şarap Yolu boyunca yer alır ve "Alsas şarap başkenti" (capitale des vins d'Alsace) olarak anılır.
Colmar, çok iyi korunmuş eski şehir olmakla beraber, aralarında Isenheim Altarpiece ile Unterlinden Müzesi, birçok mimari yerler ve müzeleri ile ünlüdür.
Riquewihr ise Colmar’a sadece 11 km uzaklıkta mimari tarihi ve Riesling şarapları ile ünlü Fransa’nın en güzel yerlerinden biridir. Tur sonrasında gemiye.Gemimiz gece saat 01.00’da limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.

5.Gün / 20.06.2024 RÜDESHEİM (ALMANYA)
Gemimiz öğleden sonra saat 15.00’da Rüdesheim limanına yanaşacaktır. Öğle yemeği sonrası arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenleneceğimiz Turistik Tren ile Rüdesheim Üzüm Bağları ve Siegfried Müzik Aletleri Müzesi turu için gemimizden hareket ediyoruz. Ren nehrinin kalbinde, Lorelei vadisi’nin güney girişinde yer alan, şarap üretiminde oldukça ileri olan ve güzelliği ile UNESCO Dünya Kültür Mirası parçası olan şirin bir kasabadır. Bu şirin kasaba'da yapılacak Turistik Tren turunda; Kasabanın meşhur üzüm bağları arasından panoramik bir gezinti yapıyoruz. Tren turu sonrası kasaba merkezindeki Siegfried Müzik Aletleri Müzesini rehberlerimiz eşliğinde geziyoruz. Dünyaca ünlü bu müzede eşi benzeri olmayan el yapımı müzik aletlerini görme ve dinleme fırsatı bulabileceksiniz. Gemiye yürüyerek dönüş yolumuz üzerinde Restoran & Barları ile ünlü Drosselgasse görülecek yerler arasındadır. Grosselgasse caddesinde Rüdesheimer caffee içmenizi tavsiye ederiz. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz ertesi sabah saat saat 08.00’da limandan hareket edecektir.Geceleme gemimizde.

06.Gün / 21.06.2024 BONN –(ALMANYA)
Gemimiz öğleden sonra saat 16.00’da Bonn limanına yanaşacaktır. Bonn yürüyüş turumuziçin gemimizden hareket ediyoruz. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz ertesi sabah saat 06.00’da limandan Koblenz’e varmak üzere hareket edecektir.

7.Gün / 22.06.2024 KOBLENZ(ALMANYA)
Gemimiz öğlen saat 12.00’de Koblenz limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak öğle yemeği sonrası Mosel nehrinin Ren nehrine döküldüğü, Almanların ‘’Deutsches Eck – Alman Köşesi’’ olarak adlandırdıkları, yaklaşık 115.000 nüfuslu ve 2000 yılı aşkın tarihi ile Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Koblenz’de yapacağımız yürüyüş turunda; Eski şehir, Florinsmarkt meydanı, Barok ve Gotik binalar ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz saat 18.00’de limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.

8.Gün/ FRANKFURT (ALMANYA) – İSTANBUL HAVALİMANI
Geminiz sabah saat 08.00’da Frankfurt limanına yanaşacaktır.Gemide alınacak kahvaltı ve çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile Frankfurt Havalimanı’na transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1594 no’lu seferi ile saat 19.05’da İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 23.05’te varış ve turumuzun sonu.

KONAKLAMA OTELİ Üst Güverte Dış Kabin DIAMOND (fransız balkonlu)
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları ile İstanbul-Frankfurt – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
5* Deluxe VIVA TIARA Nehir gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama
Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır
Programda belirtilen havalimanı transferleri
Dahil olarak 160eur değerinde belirtilen yürüyüş turları ve Frankfurt panoramik turu
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
Gemide Canlı Müzik & Aktiviteler
Gemide 7/24 Çay & Kahve istasyonu
Geminin biniş ve iniş günü bagaj taşıma servisi
Hoş geldiniz Kokteyli
Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
Türsab mecburi mesuliyet ve Seyahat Sağlık sigortası
70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.
Gemide ücretsiz internet
Barda belirtilen ücretsiz alkollü alkolsüz içecekler
Kabinlerde minibar ikramları

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
Seyahat sağlık ve iptal sigortası (70 yaş ve üstü yolcular için +60 € sigorta sür primi uygulanır)
Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
Vize ücreti
Yurtdışı çıkış harcı

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Strazburg Dış Kabin Alt kat EMERALD (Pencereli) Orta Güverte Dış Kabin RUBY(fransız balkonlu) Üst Güverte Dış Kabin DIAMOND (fransız balkonlu)
Vize Bilgileri

Fransa Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  Banka Cüzdanı
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

5* Dlx Nehir Gemisi Viva Tiara ile Kurban Bayramı Özel Ren Nehri & Main Turu TCR001