Kullanıcı Yorumları
9.8/10 Olağanüstü
Konum Bilgileri
Gaferli Avcilar Mah. Isali Muze Cad. No:25 Nevşehir - Merkez
Mevkii: Nevşehir Merkez
Kampanyalar
Yapıkredi Worldcard ile Tüm Yaz Otellerinde Peşin Fiyatına 3 - 6 ve 9 Taksit Fırsatı!

1 - 30 Haziran 2023 tarihleri arası Yapı Kredi World Card sahiplerine 3 - 6 - 9 ve 12 taksit fırsatı!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Haziran Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.500 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 12.500 TL-17.499 TL arasındaki rezervasyonunuza 1.000 TL, 17.500 TL-24.999 TL rezervasyonunuza 1.750 TL, 25.000 TL ve üzeri rezervasyonunuza 2.500 TL Bankkart Lira! 

kampanya şartları
Genel Özellikler

Özgün konsepti, elverişli konumu ve sunduğu olanaklarla A La Mode Cappadocia misafirlerine zengin bir Kapadokya deneyimi yaşamalarını sağlayacak bir konaklama imkanı sunmaktadır. A La Mode Cappadocia, ağaçlarla çevrili ve içinde kendi özel peri bacası bulunan büyük bahçesi ile Kapadokya’nın görkemli manzarasını ve gerçeküstü atmosferini dolaysız bir şekilde teneffüs etme imkanı vermek üzere tasarlanmıştır.

Kampüste tatil deneyimini zenginleştirmek üzere doğrudan üreticisinden yöresel ürünlerin satıldığı bir kermes alanı, konser ve diğer etkinliklerin düzenlendiği amfi tiyatro, gece serinliğinde ortak alanları renklendiren ateş çukurları, sabahın ilk saatlerinde balonların yakından izlenebileceği ve sabah toplu yoga etkinliğine katılabileceğiniz bir seyir terası da dahil olmak üzere pek çok ortak alan bulunmaktadır.

Kampüs içerisinde yer alan Linum brasserie, yerel ürünlerle dönemlik olarak hazırlanan menüsüyle geleneksel mutfağın modern ve yaratıcı tarzda yeniden yorumunu sunmaktadır. Yalnızca en üst kalitede ürünlerin kullanıldığı işletmede, vegan, vejeteryan ve glutensiz seçenekler de mevcuttur. Münhasır açık ve kapalı restoran alanına ek olarak, konuklarımız Linum hizmetinden odalarında, ortak alanlarda veya havuz başında da yararlanabilmektedirler.

 

  • Çamaşırhane *
  • Jakuzi *
  • İnternet
  • Sauna *
  • Kuru Temizleme *
  • Restaurant & Bar *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Önemli Notlar
A La Mode Cappadocia by Elixir Hotels
A La Mode Cappadocia by Elixir Hotels