Almanya Köyleri Turu Türk Havayolları Seferi ile

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Almanya Köyleri Turu Türk Havayolları Seferi ile

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları Seferi İle STR gidiş STR dönüş uçak bileti

4* Otelde Konaklama

Sabah kahvaltıları

Türkçe Rehberlik hizmeti

Alan - Otel / Otel - Alan transferleri 

1. Gün : ISTANBUL – Stuttgart – Bad Herrenalb

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Tatilbudur kontuarında siz değerli müşterilerimiz ile buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK1701 tarifeli seferi ile saat 08:05 Stuttgart Havalimanına uçuyoruz. Varışımızı takiben bizleri bekleyen özel araçlarımız ile panoramik Stuttgart şehir turumuz başlıyor. Almanya'nın güneybatı bölümünde yer alan Stuttgart, Baden-Württemberg Eyaleti'nin başkenti ve Almanya'nın 6. en kalabalık kentidir. Kent, ülkenin şarap üretilen asma bağlarına sahip en büyük bölgesinde yer alır. Neckar Nehri ve Siyah Ormanlar (Black Forest)'a yakın bir noktada yerleşmiş olan Stuttgart, derin ormanlar ve engin asma bahçeleriyle çevrili olan ve bitki örtüsü zengin bir coğrafyadadır. Kent, otomobil endüstrisinin beşiği olarak nitelendirilir. Dört tekerlekli araç ve motorsiklet, ilk olarak bu kentte üretilmeye başlanmıştır. Stuttgart'ta dev bir medya endüstrisi bulunmaktadır.Stuttgart panaromik şehir turumuz sırasında Profiller, Karl Platz, Fraunkirche, Turk Caddesi , Belediye Binası , Marien Platz görülecek yerler arasındadır, ardından  Bad Herrenalb’de bulunan otelimize hareket.

Ekstra Tur: Haidelberg  ve Karlsruhe Turu 120 Euro Kişi Başı

Tarih kokan Almanya’nın en eski üniversitesi olan Heidelberg Üniversitesi, Alman İmparatorlarının yuvası Heidelberg Sarayı ve eski köprüyü panoramik geziyoruz. Tarihi eserlerin yanı sıra aynı zamanda 1.5 kilometre uzunluğu ile Almanyanın en uzun alışveriş caddelerinden biri olma özelliğini de taşıyan meşhur merkez caddesi (Hauptstrasse), bu caddeye sıralanmış cafeler, cafelerde oturan öğrenciler, bey ve hanımzadeler de kesinlikle görülmeye değer bir tablo oluşturuyor. Eski şehiri (Altstadt), Unesco tarafından Dünya Kültür Mirası Listesinde bulunan Heidelberg kesinlikle unutamayacağınız şehirler listesinde yerini alacak nitelikte.

 

2.Gün : Bad Herrenalb

Sabah alınacak kahvaltımızın ardından Serbest zaman dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Baden – Baden ekstra turuna kaılabilirler.

Ekstra Tur: Baden - Baden  90 Euro Kişi Başı

Kara ormanların incisi Baden-Baden’e hareket. Baden-Baden, yemyeşil doğası, termalleri, tarihi yapıları, sessiz ortamı, ve casinoları ile keyif düşkünlerinin Avrupa’da ki en önemli merkezlerinden biridir. Yaklaşık 1 saatlik bir yolculuğun ardından kente vardığımızda Ren Nehri, ve Murg Vadisi manzaraları eşliğinde Dostoyevski’nin Kumarbaz isimli romanının konusunun geçtiği bu güzel şehri keşfediyoruz. 

 

3.Gün : Bad Herrenalb

Sabah alınacak kahvaltımızın ardından Serbest zaman dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Europa - Park ekstra turuna katılabilirler.

Ekstra Tur: Europa Park (Tema park)  100 Euro Kişi Başı

Europa-Park, Almanlar için eğlencenin kalbi olarak görülüyor. Disneyland Paris’ten sonra Avrupa’nın en popüler ve büyük ikinci tema parkı kabul edilen Europa-Park’ta sınırsız bir eğlence bizi bekliyor.

4.Gün : Bad Herrenalb – İstanbul

Sabah alınacak kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve havaalanına  hareket Türk Havayollarının TK1706 numaralı seferi ile 19:25’te istanbul’a hareket ediyoruz. 23.20’de varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir daha ki tatilbudur organizasyonunda görüşmek dileği ile.

 

*Ekstra turlar minimum 6 kişi olması durumunda gerçekleştirilecektir.

KONAKLAMA OTELİ 4* Nashira Kurpark Hotel Bad Herrenalb

Fiyat Tablosu

Dönem

4* Nashira Kurpark Hotel Bad Herrenalb

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
22.08.2019-25.08.2019 Oda Kahvaltı - 599,00 EUR Seç 779,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları Seferi İle STR gidiş STR dönüş uçak bileti

4* Otelde Konaklama

Sabah kahvaltıları

Türkçe Rehberlik hizmeti

Alan - Otel / Otel - Alan transferleri 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstra turlar

Öğle Yemekleri

Akşam Yemekleri

Kişisel Harcamalar

Vize ücreti

Seyahat sağlık sigortası

Genel Şartlar

Almanya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı

  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.

Benzer Turlar