Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Amsterdam Turları (18)

20.04.2023 - 23.04.2023
4 Gün 3 Gece
Kesin Kalkış
29.12.2022 - 01.01.2023
4 Gün 3 Gece
Kesin Kalkış
29.01.2023 - 05.02.2023
8 Gün 7 Gece
Kesin Kalkış
11.01.2023 - 18.01.2023
8 Gün 7 Gece
11.02.2023 - 14.02.2023
4 Gün 3 Gece
Toplam 18 turdan 1 ile 18 arası gösterilmektedir.

2021 Amsterdam Turları

Ekonomik Fiyatlı Amsterdam Turları

Amsterdam tur fiyatları sezona, konaklama ve tur içeriğine göre değişiklik gösteriyor. Bütçenize göre bir Hollanda turu ya da Avrupa turu bulmanız TatilBudur.com’da mümkün. Erken rezervasyon fırsatlarını takip etmeniz halinde Amsterdam turunuzu aylar öncesinden alarak büyük bir avantaj elde edebilir, alışveriş ve diğer harcamalarınız için kendinize bütçe ayırabilirsiniz. Haydi, siz de şimdi Avrupa turlarını incelemeye başlayın, yurt dışı turlarında erkenden yerinizi alın.

Ankara Çıkışlı Amsterdam Turları

Amsterdam’a Ankara üzerinden ulaşabilmeniz mümkün. Genellikle turlar İstanbul hareketli olduğu için tura katılmak isteyenler başka bir şehre gitmek durumunda kaldığında turlarda ekstra maliyet çıkabiliyor. Zamandan tasarruf edebileceğiniz Ankara hareketli turlarla kolayca Avrupa’ya çıkabilir, lokasyon kısıtlaması olmadan seyahatinize rahatlıkla başlayabilirsiniz. Ayrıca Kurban Bayramı Amsterdam turları ya da Sevgililer Günü Amsterdam turları gibi özel günlerde düzenlenen turlar da Ankara’da ikamet eden tatil severleri bekliyor.

Amsterdam’da Neler Yapabilirsiniz?

Amsterdam’daki hava durumu, özellikle tura çıkmadan önce incelemeniz gereken en önemli detaylardan birisidir. Çünkü Hollanda soğuk rüzgarlı havasıyla oldukça ünlüdür. Hollanda turunuzu festival zamanlarına denk getirirseniz eğlenceli anlara tanıklık edebilmeniz mümkün. Amsterdam kanallarında tekne ile gezmemek olmaz. Rehberinizin yönlendirmeleriyle çıkabileceğiniz tekne gezintisinden sonra Amsterdam’ın 1864’ten beri simgesi haline gelmiş en büyük şehir parkı olan Vondelpark’da piknik ve yürüyüş yapabilir, yeşilliğin tadını çıkartabilirsiniz. Hollanda’nın kültürü hakkında bilgi edinebileceğiniz Müzeler Bölgesinde de Amsterdam’ın en güzel müzelerini ziyaret edebilir, eşsiz sanat eserlerini yakından görebilirsiniz. Rijksmueseum, Anne Frank’ın Evi, Sam Meydanı, Madam Tussauds (Balmumu) Müzesi, Begijnhof Müzesi listenizde mutlaka yerini almalı.

Amsterdam’da Neler Yenir?

Hollanda dünyanın dört bir yanına lezzetli peynirleri ile nam salmıştır. Şehrin neredeyse her noktasında göreceğiniz peynir dükkanlarında çeşitli peynirlerin tadına bakabilirsiniz. Tavuk göğsü, taze fasulye, sarımsak, soğan, Kerrie baharatı ve cin biberinden yapılan Kip Kerrie’yi de mutlaka denemelisiniz. Bu kadar lezzetli yiyecekten sonra midenizi dinlendirmek isterseniz şu sıralar Amsterdam’da moda olan sabah ya da gece tadına doyum olmayan sağlık dolu bir Smoothie Bowl’lu kahvaltı edebilirsiniz.