Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 7 Gece, 8 Gün
 • Münih (1) – Landeck – Vaduz – St. Gallen – Bodensee – Konstanz (1) –Zürih – Luzern – Milano (2) – Venedik (1) – Salzburg (2)
Avrupa İncileri 6 Ülke Turu Kurban Bayramı Özel Türk Havayolları ile 7 Gece 8 Gün OUT001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.Gün  İSTANBUL – MÜNİH –LANDECK
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:30’da buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1629 sayılı uçuşu ile saat 07:25’de Münih’e hareket. Yerel saat ile 09:05’de şehre varışımıza istinaden panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Münih Saray’ı, geçmişte suçluların idam edildiği Marienplatz, Münih belediye binası, Frauenkirche kilisesi, Asam kilisesi ve alışveriş caddesi gezilecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Füssen & İnnsbruck & Neuschwanstein Şatosu turuna katılabilirler (85 EUR). Turumuzun ilk durağı olan Füssen’de şehrin merkezi olarak bilinen Altstadt, şehrin en büyülk kilisesi St. Stephen, dış duvarıyla ünlenmiş Holy Spirit Kilisesi ve şehrin uğrak noktalarından biri olan Stadtbrunnen meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Disneyland’ın ilham kaynağı olan dünyanın en güzel şatolarından biri olarak gösterilen Neuschwansttein Şato’suna hareket ediyoruz. Uçsuz bucaksız yeşilliklerin gölgesini düşürdüğü gölleri ve gerçek dünyayı bir süreliğine arkanızda bırakacağınız patikalarıyla burası gerçek bir masallar ülkesi adeta… Burada verecek olduğumuz fotoğraf molası sonrası Avusturya’ya doğru yola çıkıyoruz. İnnsbruck’a varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda antik şehir merkezi, Court Kilisesi, Altın çatılı ev, eski Adalet Sarayı, İnssbruck Katedrali ve alışveriş caddesi olarak bilinen Maria-Theresien caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün LANDECK – VADUZ – ST. GALLEN – BODENSEE – KONSTANZ
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Ardından Vaduz’a hareket. Vaduz şehrine varışımızın ardından Vaduz şehir turu. Görülecek yerler arasında; Lihtenştayn Sanat Müzesi, Hazine Mücevherleri Müzesi, Parlamento Binası, Hükümet Binası ve Vaduz Katedrali bulunmaktadır. Ardından serbest zaman. Turumuz sonrası Konstanz’a doğru yola çıkıyoruz.  Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Kontanz Almanya’nın Baden- Württenberg eyaletinde bulunan bir şehirdir ve İsviçre sınırındadır. Konstanz Gölü’ne kıyısı olan şehir, bu gölün kıyısındaki en büyük şehirdir. Panoramik şehir turumuzda görülecek yerler arasında; kendinizi tamamen Orta Çağ kentinde gezintiye gibi hissedeceğiniz Eski Şehir Neiderburg, Imperia Heykeli, Mainau Çiçek Adası, Konsey Binası, Pazar yeri, Münster Katedrali ve Eski Şehir Kapısı bulunmaktadır. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Schaffhausen & Ren Şelalesi & Bodensee (60 EUR) turumuza katılabilirler. Milyonlarca turistin, 150 metre genişlikte ve 23 metre derinlikte Ren nehrinin çılgın sularını görmek için Schaffhausen’e akın ettiği müthiş etkileyici Avrupa’nın en büyük şelalesi Ren şelalesindeyiz. Saniyede 700 bin litre su akan bir şelalenin sesi ile büyüleyici ve eşsiz 
bir deneyim yaşadıktan sonra yola devam ediyoruz. Bodensee Gölü’ne varışımızın ardından Bodensee gölü kenarında akşam yemeğinizi yiyebilir, göl etrafında yürüyüş yapabilir ya da tekne turuna çıkabilirsiniz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün  KONSTANZ – ZÜRİH– LUZERN – MİLANO
Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından check-out işlemlerimizi tamamlıyoruz.  Ardından Zürih’e hareket. Zürih, İsviçre’nin en büyük kenti olmasının yanı sıra ekonomik ve kültürel açıdan da başkent sayılır. Zürih’e varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Grossmünster Kilisesi, Zürih Sanat Evi, Fraumünster Kilisesi, İsviçre Ulusal Müzesi, St. Peterskirche Kilisesi, Zürih Gölü ve Opera Binası bulunmaktadır. Turumuz sonrası Luzern’e hareket. Luzern’e varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Tarihi 1178 yılına dayanan Luzern önceleri bir balıkçı kasabasıyken zamanla bir ticaret şehri hâline gelmiştir.  İsviçrelilerin “Gururlu Şehir” adını verdikleri Luzern turumuzda görülecek yerler arasında; şehrin simgesi Ahşap Chapelle Köprüsü, Jesuit Kilisesi, Musseg Duvarı ve Luzern Aslanı Anıtı bulunmaktadır. Turumuzun ardından, Milano şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden, panoramik Milano şehir turumuz başlıyor. Turumuzda tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2. Kilisesi olan Milano Duomo’su, Fortezza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün MİLANO 
Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlecek olan Verona-Garda-Como Gölü turuna katılabilirler. (90 EUR) Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo & Juliet’in evi, Verona Arena’sı ve benzersiz mimarisiyle Scaligero Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Daha sonra özel otobüsümüzle İtalya'nın en büyük gölü olan Garda Gölü'ne doğru hareket edeceğiz. Kuzey İtalya'daki göller bölgesinin en gözde örneklerinden biri olan Garda Gölü, doğal güzellikleri ve termal sularıyla ünlüdür. Ardından İtalya’nın en büyük üçüncü gölü olması özelliği ile Como Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Alpler’in eteklerinde bulunan buzul kökenli bu göl “Y” harfine veya lades kemiğine benzetilerek yıl boyunca oldukça fazla turiste ev sahipliği yapmaktadır.  Yeşil ve mavinin buluştuğu bu doğa harikası Como Gölü’nün etrafında kısa bir gezinti yaparak fotoğraf molası veriyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

5.Gün  MİLANO – VENEDİK
Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket. Venedik’e varışımıza istinaden, panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan, Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Murano-Burano Adaları turuna katılabilirler.  (45 EUR) Cam işleme sanatında ustalığını koruyan Murano adasında, cam işleme tekniklerini gördükten sonra, dantel işlemeleri ve rengârenk evleriyle ün yapmış olan, küçük bir balıkçı kasabası olan Renkli Kolye Adası olarak da anılan Burano adasını ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrası San Marco meydanına dönüş ve serbest zaman. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

6.Gün VENEDİK– SALZBURG
Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından Salzburg’a yolculuğumuz başlıyor. Yol üzeri dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Bled Gölü &Villach turumuza katılabilirler. (70 EUR) Eski bir buzul gölü olan Bled, Avrupa jet sosyetesinin ve turistlerin uğrak noktası olma özelliğini her daim korumaktadır.  Doğanın insanlığa armağanı, güzelliği dillere destan Bled gölünde yapacağımız yürüyüşte büyülü güzelliği ve huzuru iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Ardından Villach’a doğru yola çıkıyoruz.  Drau Nehri’nin bumerang şeklini aldığı bir bölgede kurulmuş, tarihi bir şehir olan Villach bizleri adeta büyüleyecek. Villach Şehir Müzesi, Landskron Kalesi, St. Jakop Çan Kulesi ve Kilisesi turumuzda görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Mozart’ın şehri Salzburg’a  doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuzda görülecek yerler arasında; Kentin en önemli simgesi Salzburg Kalesi, İhtişamlı saray ve çevresini saran kusursuz güzellikteki Mirabell Sarayı ve Bahçeleri, Mozart’ın doğduğu ev, mimari açıdan hayranlık uyandıran Salzburg Katedrali, Eski Şehir, Salzburg Müzesi, St. Peter Manastırı ve Chapter Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Dilerseniz Getreidegasse Caddesinde alışveriş yapabilir ve hoş vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

7.Gün SALZBURG
Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Mondsee & Wolfgansee & Hallstatt turumuza katılabilirler. (75 EUR) Göller bölgesinde manzaraya doyamayacağımız bir gün geçirmek üzere turumuzda ilk durağımız Mondsee. Kelime anlamı ay ışığı olan Mondsee, küçük bir kasaba olmasına rağmen her yıl milyonlarca misafir ağırlamaktadır. Salzburg'un bu şirin kasabası ve gölü Portekizli bir aileye aittir. İkinci durağımız Wolfgangsee, bölgenin en ünlü gölü. Göl, ismini bin yıl önce bölgeye bir kilise yaptığı iddia edilen Aziz Wolfgang'dan almaktadır. Göreceğimiz manzaralar bizleri adeta büyüleyecek. Son durağımız ise Hallstatt Gölü. Dağlarla çevrili olan göl, bizlere eşsiz bir ortam sunuyor. Gölün kıyısında geleneksel Avusturya mimarisinin pek çok örneğine ev sahipliği yapan ünlü Hallstatt köyü yer alıyor. Hallstat, bilgisayarlarımızın ve televizyonlarımızın ekran koruyucusu olarak hep karşımıza çıkmıştır. Orta Çağdan günümüze kadar hiçbir değişikliğe uğramadan kalmış bir tarihi köydür. Çin Hükümeti tarafından Çin sınırları içinde 1 Milyar Dolar harcanarak bir kopyası yapılmıştır. Hallstatt’da yapacağımız yürüyüşümüzün ardından serbest zaman. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

8.Gün  SALZBURG – İSTANBUL
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Ardından Salzburg havalimanına gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları’nın TK 1384 sayılı seferiyle 19.10’da İstanbul’a hareket edeceğiz. 22.40’da şehre varış ve turumuzun sonu. Eve hoş geldiniz!

KONAKLAMA OTELİ 3* ve 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST- MUC / SZG- IST parkurunda uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
3* ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklamalar 
Programda belirtilen panoramik şehir turları,
Havalimanı -Otel- Havalimanı transferleri,
Tüm şehirlerarası transferler, 
Türkçe rehberlik hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı bedeli
Vize Bedeli 
Otel Vergileri
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Münih 3* ve 4* Oteller
Vize Bilgileri

Almanya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  3
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.

Benzer Turlar

Avrupa İncileri 6 Ülke Turu Kurban Bayramı Özel Türk Havayolları ile 7 Gece 8 Gün OUT001