Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 13 Gece, 14 Gün
 • AVUSTRALYA TAZMANYA FİJİ
Avustralya & Yeni Zelanda Turu Türk Havayolları ile 11 Gece Konaklamalı EJ001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.GÜN / İSTANBUL – MELBOURNE (AVUSTRALYA) 17:20 20:40+1
Bugün saat 14:00 ‘de İstanbul Havalimanı Dış hat Gidiş terminalinde buluşuyoruz. .Check in işlemlerimizi tamamlıyoruz. TÜRK HAVAYOLLARI tarifeli seferi ile MELBOURNE uçuşumuza başlıyoruz. Geceleme uçakta.

2.GÜN / MELBOURNE
Yerel saat ile 20:40 Melbourne uluslararası havalimanına varışımızın ardından ülkeye giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize transfer olacağız. Otelimize giriş işlemlerimizi yaparak uzun yolculuğumuzun yorgunluğunu atmak üzere

odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ:MERCURE MELBOURNE vb.

3.GÜN/ PUFFING BILLY – HEALESVILLE SANCTUARY TURU
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tam günlük turumuzu yapmak üzere otelden çıkarak özel aracımız ile yola koyuluyoruz. Bugün ilk ziyaret noktamız Puffing Billy (buharlı tren) turumuzu yapmak üzere Belgrave tren istasyonu olacak.
Buradan grubumuzla birlikte tarihi buharlı trenin vagonlarında yerimizi alarak keyifli bir yolculuk yapmak üzere Menzies Creek istasyonuna ulaşıyoruz. Yolumuz üzerinde muhteşem manzaraları fotoğraflama imkânımız olacak. Eğlenceli tren yolculuğumuzun ardından tekrar özel aracımıza binerek yolculuğumuza Healesville Sancturary olarak bilinin doğal yaşam parkına ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Avustralya’ya özgü birçok hayvanı görerek bilgiler alacağız. Serbest zamanımızda bireysel olarak çevreyi gezebiliriz. Turumuzun bitiminde tekrar şehir merkezine döneceğiz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN / MELBOURNE ŞEHİR TURU – PHILIP ISLAND TURU
Bu sabah kahvaltımızı aldıktan sonra tam gün sürecek çevre gezilerimize başlamak üzere özel aracımızla yola çıkıyoruz. Bugünkü turumuz gece saatlerinde bitecek ve turumuzun son noktası deniz kenarı olacağı için otelden çıkarken mutlaka yanımıza polar tarzı kalın kıyafetler alabiliriz. Çevre gezilerimize ilk olarak Melbourne şehir turu ile başlayacağız. Şehir turumuzda şehrin simgelerinden olan çelik kule ve Victoria Sanat merkezi başlıca ziyaret noktalarımız olacak. St. Kilda caddesinde Melbourne Anzak anıtını da ziyaret edeceğiz. Ülkemize dair birçok bilgi ve bölümün olduğu bu anıt mezarda vakit geçiriyoruz. Federation Square olarak bilinen meydanı ziyaret ederek Yarra River kıyısında vakit geçiriyoruz. Vaktimiz el verirse Victoria Marketini (pazarı) görecek ve burada kısa bir serbest zaman vereceğiz. Bugünkü turumuza öğle yemeği dahil olacak. Paket servis olarak alacağımız öğle yemeğimiz yolumuz üzerinde fast food tarzında olacak. Öğleden sonra aracımızla şehrin en güneyine, Philip Island yöresine doğru yola çıkacağız. Yol güzergahımız üzerinde ünlü bir çikolata fabrikasında mola vereceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada çok ünlü çikolataların tadına bakabilir ve satın alabilirler. Yolculuğumuza devam ederek akşam saatlerinde küçük, sevimli penguenleri görebileceğimiz milli park alanına ulaşıyoruz. Bu penguenler Avustralya kıyılarını dünyada meşhur etmiştirler. Milli park alanında girişlerimizi yaparak tıpkı bir stadyumu andıran oturakların olduğu bölümlerde yerimizi alarak penguenlerin denizden karaya çıkışlarını bekliyoruz. Park kuralları gereği yüksek sesle konuşmak ve fotoğraf çekmek yasak! Turist merkezinde harika bir zamanın ardından kısa bir alışveriş molamız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek şehir merkezine dönüyoruz. Geceleme otelimizde

5.GÜN / MELBOURNE – SYDNEY
Sabah çok erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından özel aracımızla havalimanına gidiyoruz. Burada check-in ve bagaj teslim işlemlerimizin ardından yerel havayolları tarifeli seferi ile SYDNEY e yolculuğumuz olacak. Syndey havalimanında bizleri rehberimiz karşılayacak ve hiç vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz. Bugünkü turumuzda Sydney’in dünyaca ünlü Bondai Beach sahiline gideceğiz. İlk olarak otelimize giderek eşyalarımızı bırakacağız. Eğer odalarımız otelimiz odaları erken vermeye hazır ise eşyalarımızı odalarımıza bırakacağız. Henüz hazır değilse otelimizin emanetine bırakarak grup halinde ve rehberimiz eşliğinde yürüyüş ile HOP ON – HOP OFF otobüslerinin en yakın durağına gideceğiz. Buradan Hop On – Hop Off otobüslere binerek keyifli bir yolculuk ile Bondai sahiline gidiyoruz. Otobüsten inerek sahilde serbest zaman vereceğiz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma noktamızda grup olarak buluştuktan sonra tekrar Hop On – Hop Off otobüslerle Sydney merkeze geri dönüyoruz.

Akşam yemekli Dinner Cruise turumuzu teknede yapacağız.[120USD]  Tekne de güzel bir akşam yemeği eşliğinde Sydney’in eşsiz manzarasını keyifle izleyeceğiz. Turumuzun ardından tekrar otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: IBIS STYLES SYDNEY vb.

6.GÜN / SYDNEY -BLUE MOUNTAINS TURU
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben çok erken saatlerde bugünkü turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Özel aracımızla keyifli bir güne başlamak üzere Syney’in çok ünlü turist merkezi Blue Mountains(Mavi Dağlar) bölgesine gidiyoruz. Varışımızın hemen ardından ‘’Tree Sisters’’ olarak bilinen üç kız kardeş tepelerini görebileceğimiz bir seyir tepesinde fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra rehberimiz turistik parka giriş işlemlerimizi yapacak. World Scenic Center’da ilk olarak eğlenceli bir tren yolculuğu ile ormanın içerisine ulaşacağız. Buradan doğa yürüyüşü yapacak hem çevreyi tanıyacak hem de faydalı bilgiler alacağız. Fotoğraflarımızı çekip ilk turumuzu yaptıktan sonra füniküler ile yukarı çıkacağız. Alışveriş için verilecek serbest zamanımızın ardından programa dahil öğle yemeğimizi almak üzere menü seçimlerimizi yapacağız. Daha sonra teleferik ile çok eğlenceli bir yolculuğa çıkarak karşı tepeye ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek Sydney’e dönmek üzere yola koyuluyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Luara kasabasında kısa bir mola vereceğiz. Bu kasabanın sokaklarında yürürken küçük dükkanlardan alışveriş yapma fırsatımız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek yolumuza devam edeceğiz.Akşam saatlerinde Sydney otelimize geri dönmüş olacağız. Geceleme otelimizde

7.GÜN / SYDNEY
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben SERBEST GÜNÜMÜZ olacak. Geceleme otelimizde

OTELİMİZ: IBIS STYLES SYDNEY vb.

8.GÜN / SYDNEY – AUKLAND (YENİ ZELANDA) 10:35 15:40
Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve havalimanına  geçiyoruz. İşlemlerimizi  takiben, Yeni Zelanda’ya yolculuğumuz  başlıyor. Bu şehir yaklaşık bir milyon nüfusu ile Yeni Zelanda'nın en büyük kentsel bölgesidir. Auckland size geniş kumsallar, güzel bir liman, inanılmaz alışveriş imkanları, gece eğlenceleri ve metropolit bir şehir kültürü sunar. Yapacağımız ayrıntılı şehir gezisinde şehri  tanıma ve  alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler.    Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : IBIS HOTEL AUCKLAND 3 YILDIZ.

ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecekler bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezadan şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

Auckland metropolitan alanı Yeni Zelanda'nın kuzey adasında yer alır. Bu alan ülkenin en fazla şehirleşmiş yerleşimidir. Yaklaşık 1.3 milyon nüfusuyla ki bu rakam Yeni Zelanda'nın nüfusunun dörte birinden fazladır. Ülkedeki nüfusu en fazla olan şehirdir. Ayrıca nüfus artışının ülkenin geri kalanından daha yüksek olması bu durumun gelecekte de süreceğini göstermektedir.Şehir ülkedeki ekonomik faliyetlerinin en yoğun olduğu merkezdir.

Mercer tarafından her yıl hazırlanan, Dünyanın en yaşanabilir şehirleri 2011 endeksinde Auckland 3. sırada yer almıştır.[2] Yine The Economist dergisi tarafından her yıl düzenlenen, 2011 yılı Dünya Şehirleri Yaşam Endeksi'nde, Auckland 9. sırada yer almıştır.

9.GÜN:AUCKLAND -ROTORUA ‘’ gayzerler şehri ‘’
Bu sabah , saat 09:00 da  Auckland  şehir merkezinden otobüs ile (şehirler arası  otobüs) Yeni Zelanda ‘nın bir  başka  büyük  şehri  ROTORUA ‘ya  doğru yolculuğumuz  başlıyor. Yolculuğumuz yaklaşık 5 saat sürecek. Bugün Rotarua güzergahımız üzerinde diyebileceğimiz bir noktada dünyaca ünlü HOBBIT KÖYÜ müzesi bulunmaktadır.

Yüzüklerin efendisi filminde  dikkat çeken ve Film çekimlerinde kullanılan Sinema Platformu günümüzde ziyaretçilere  ücreti karşılığı açılmış durumdadır. Bu mekanın giriş bileti 90USD dur
Varışımızı  takiben otelimize yerleşme ve  öğleden sonra kısa  şehir turumuzda  çevreyi tanıyoruz.OTELİMİZ: ROTORUA INN 3 YILDIZ.
Bu akşam arzu eden misafirlerimiz için . EXTRA – Gece Turu.

MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE  SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ-  175USD

Otelimizden akşam 18:00 de  transferimiz  yapılacak,  Yeni Zelanda yerlileri yani Maori köylüleri bölgesine geçişimiz ve onların  hayatları hakkında  sunumlar, dans ve özel yemek ile..güzel bir  gece.


10.GÜN:WAITAMO MAĞRALARI ÇEVRE GEZİSİ
Bu sabah erken saatte  kahvaltıyı takiben, Arzu eden misafirlerimiz EXTRA  turumuza katılabilirler.08:30 da Otelimizden yerel Operatörümüzün aracı ile, günlük hareket eden gruba dahil olarak, gezimize başlıyoruz.

Yeni Zelanda ‘nın meşhur Waitomo mağaralarını ziyaret etmek üzere  yola çıkıyoruz. Yerel rehberimizden bölge hakkında bilgiler alıyoruz.Waitomo Mağralarını ziyaret edeceğiz. Bölgedeki meşhur Koyun yetiştiriciliği hakkında  bilgiler alıyoruz, Rotorua’a  dönüyoruz.  180USD*

11.GÜN: ROTORUA-AUCKLAND
Bu  sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben. Yeniden otobüs ile  Auckland a  dönüyoruz.Otelimize yerleşme ve  Serbest Gün

12.GÜN: AUCKLAND/ MELBOURNE 18:00 20:30
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızı takiben, Öğleden sonra  14:30 a kadar serbest saatlerimiz olacak, daha sonra  uçuşumuzdan 2,5 saat önce  havalimanına transferimiz yapılacak,  yeniden Avustralya’ya dönüyoruz.

Otelimize transfer. Serbest saatlerimiz olacak.Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ:MERCURE MELBOURNE vb.

13.GÜN / MELBOURNE -ISTANBUL 22:20 11:15+1
Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltımızın ardından serbest saatlerimiz olacak , akşam saatlerinde havalimanına transfer oluyoruz.

Checkin işlemlerimizin ardından Türk Havayolları ile İstanbul uçuşumuzu yapmak üzere uçağa yerleşiyoruz. Uçuş saatimiz 22:20 Geceleme uçakta.


14.GÜN / ISTANBUL VARIŞ
11:15 varış Turumuzun sona ermesi.
KONAKLAMA OTELİ 3* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
İstanbul – MELBOURNE – İstanbul arası uluslararası uçuşların Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

ARA UÇUŞLAR : yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti :
Melbourne / Sydney
Sydney / AUCKLAND
AUCKLAND/ Melbourne
Melbourne’de 3+1 ,  Sydney’de 3, AUCKLAND 2 Rotarua 2 gece
toplam 11 gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde oda&kahvaltı konseptinde konaklama

Melbourne’de şehir turu, Philip Island turu, Puffing billy turu, Healles Ville turu Hobart’da panoramik şehir turu, Port Arthur körfez turu
Sydney’de panoramik şehir turu, , Blue Mountains turu
Bondi beach turu
Auckland turu
Rotorua Turu
Programda belirtilen yerlerde alınacak olan 3 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği Programda belirtilen tüm turlar ve havalimanı – otel transferleri
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Zorunlu sigorta
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Türkiye’den havalimanı çıkış harcı (150 TL) Kişisel harcamalar
Tur programında belirtilmeyen yemekler
Dahil olan yemeklerde alınan alkollü veya alkolsüz içecekler Programda açıkça belirtilmeyen geziler ve ören yeri girişleri
Bölgesel personellere verilecek olan bahşişler (yabancı yerel rehberler, garsonlar, şoförler, bellboylar ve diğer bölgesel hizmet sağlayan çalışanlara verilmek üzere havalimanında toplanacak kişi başı tavsiye edilen minimum tutar 150 USD’dir. Grubumuz adına takdim edilmek üzere tur liderine teslim edilir.
Extra Turlar :

Akşam yemekli Dinner Cruise. 120 USD 

HOBBIT KÖYÜ müzesi - 90 USD

MAORI YERLİ  SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ-  175 USD

WAITAMO  MAĞRALARI ÇEVRE  GEZİSİ 180 USD
Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Melbourne 3* Oteller

Benzer Turlar

Avustralya & Yeni Zelanda Turu Türk Havayolları ile 11 Gece Konaklamalı EJ001