Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 8 Gece, 9 Gün
 • 4* GEMİ İLE TURLAR DAHİL!
 • 3* - 4* Oteller
Baltıc Quenn Gemisi ile İskandinav Rüyası Turu 8 Gece 9 Gün Turlar Dahil ORN001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Şubat Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tur Programı

01. GÜN İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - KOPENHAG

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06:00'da Pegasus kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC1071 numaralı tarifeli seferiyle saat 09:35'de Danimarka’nın başkenti Kopenhag’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:55'te Kopenhag'a varış ve havalimanında bekleyen özel aracımız ile “Kopenhag Şehir Turu” yapılacaktır. Dünyanın en iyi yaşanacak beş şehrinden biri olarak tanımlanan Kopenhag’ın içindeki panoromik gezimizde ilk olarak şehrin simgesi olan Küçük Deniz Kızı, Amelienborg, Chiristianborg, Geflion Çeşmesi, Tivoli Bahçeleri görülecek yerler arasındadır. Ardından Kopenhag’ın merkezi Kongens Nytorv’da (Kral Meydanı); ünlü Stroget’de alışveriş yapmanız veya Nyhavn ‘dan  (Yeni Liman)'da vakit geçirmeniz için serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimize gidiyoruz. Otel check-in işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde

02. GÜN KOPENHAG

Sabah kahvaltı sonrası rehberimiz eşliğinde “Danimarka Şatoları ve Riviera Turu” için otelden hareket ediyoruz. Bu turumuzda Kopenhag şehrine yaklaşık 45 dakikalık mesafede bulunan Hillerod’a varıyoruz. Şehirde Danimarka Rönesansının en güzel örneği olarak kabul edilen Frederiksborg Sarayı'nın etkileyici barok bahçelerini ve sarayın içerisini geziyoruz. Kuzeyin Versailles’i olarak kabul edilen saray ziyaretimizin ardından yaklaşık yarım saatlik bir yolculuk sonrası Helsingor’a ulaşıyoruz. Burada Shakespear'in Hamlet adlı eserine konu olan Danimarka Krallarının kurduğu Kronborg Kalesinde fotoğraf molası verdikten sonra dönüş yolumuzda Danimarka Rivierası olarak bilinen sahil şeridinden geçerken eski balıkçı evlerini ve güzel villaları görüyoruz. Tur sonrası otelimizde dönüş. Geceleme otelimizde.

03. GÜN KOPENHAG – GÖTEBORG – JÖNKÖPING

İsveç`in ikinci ve İskandinavya`nın dördüncü büyük şehri olan ve Yüzyıllardır kültürel bir merkez olan Göteborg'a doğru yola çıkıyoruz. Birçok yerleşim yerinide aynı anda görebileceğimiz bu yolculuğumuzda aynı zamanda İsveç ve Danimarkayı'da biribirine bağlayan ve Öresund Boğazı'nda iki şeritli demir yoluna ve dört şeritli kara yoluna sahip olan Öresund Köprüsü geçerek Göteborg'a varacağız. Göteburg'a varışımız ile birlikte “Göteborg Şehir Turu” başlayacağız.

İlk durağımız şehre tepeden bakan ve şehrin simgesi haline gelmiş Masthuggskyrkan Klisesi’ne çıkmak olacak. Göte Alv nehrine kuşbakışı bakacak Göteborg’un doyumsuz manzarasının resimlerini doyasıya çekeceksiniz. Şehir turumuza devam edecek ve turumuzda Gustaf Adolv Meydanı, Liseberg Parkı, Göteborg Ticaret Hukuku ve Ekonomi Okulu, Göteborg Universitesi, Vasa, Haga ve Oscar Frederik Kliseleri, Ullevi Stadyumu, Gothia Kuleleri göreceklerimiz arasında. Götaplatsen’da duracak ve göz kamaştırıcı Poseidon Heykeli’nin önünde Göteborg hatırası resimlerimizi çekeceğiz. Göteborg'un Champs-Elysées'i sayılan Kungsportvaynen Caddesi’nde yürüyüşe geçiyoruz. Bir İsveçli’ye en fazla cafenin düştüğü bu güzel şehrin bu caddesinde vereceğimiz serbest vaktin ardından otelimizin bulunduğu Jönköping doğru hareket ediyoruz. Jönköping'e varışımızın ardından muhteşem göl manzaralı otelimize transfer. Otel check-in işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

04. GÜN JÖNKÖPING – OSLO

Sabah kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak Oslo’ya doğru yola çıkıyoruz. Doğal güzelliklerin arasında yaklaşık 4 saat sürecek bu güzel yolculuğumuzun ardından Oslo’ya varıyoruz. Oslo’ya varışımızı takiben “Oslo Şehir Turu” ‘nu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı,  Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Opera Binası ve Akershus Kalesi  ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

05. GÜN OSLO

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin EKSTRA olarak düzenleneceği “Flam Fyord ve Nostaljik Tren Turu (155 EUR) ” na katılabilirler. Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük Fyordunu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz. İki saat sürecek Flam – Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek.  Bu muhteşem gezinin ardından dileyen misafirlerimiz dünyanın en güzel tren yolculuklarından birisi kabul edilen Flamsbana tren yolculuguna katılabilir. Ardından olağanüstü tabiat güzellileri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12.yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal’dan geçerek Oslo’ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde 

06. GÜN OSLO - KARLSTAD - STOCKHOLM

Sabah kahvaltısı sonrası Stokholm’e hareket. Yol üzerinde Karlstad’da mola veriyoruz. Stokholm’e varışımızı takiben “Stockholm Panoramik Şehir Turu” için hareket. Turumuzda; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunstredgarden görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde

07. GÜN STOCKHOLM (SILJA LINE CRUISE)

Sabah alacağımız kahvaltının ardındna otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile 17. yy’da ilk seferinde batan muhteşem savaş gemisi Vasa’yı barındıran “Vasa Müzesi” ‘ni gezeceğiz. Serbest zamanımızı göz kamaştıran vitrinlerle dolu bulvarları gezerek, alışveriş yaparak veya Kral Bahçeleri’ndeki kafelerde İsveçlilerle birlikte havanın tadını çıkartabilirsiniz. Tur sonrası gemimizin bulunduğu limana transfer. Gemi check-in ve paspaort işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Geceleme gemide

08. GÜN HELSINKI (SILJA LINE CRUISE)

Gemimiz sabah saat 09:00'da Helsinki limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde “Helsinki Şehir Turu”  ‘na başlayacağız. Bu turumuzda eski ile yeninin doğu ile batının karışımı olan şehir merkezine giderek bu özel şehri görme imkânı bulacaksınız. Senato Meydanı, Şehir Meclisi, Başkanlık Sarayı, Olimpiyat Stadyumu, Opera Binası, Parlamento Binası, Sibelius Parkı ve en meşhur alışveriş caddesi olan Esplanades göreceğiniz yerler arasında. Turumuzun ardından gemimize dönüş. Geceleme gemimizde.

09. GÜN STOCKHOLM ( SILJA LINE CRUISE) – İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çıkış işlemleri sonrası Stockholm havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Pegasus Havayollarının PC1282 nolu seferi ile saat 16.35'de İstanbul Sabiha Gökçen’e hareket. Yerel saat ile akşam 21.05'de İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.

 

KONAKLAMA OTELİ
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Kopenhag // Stockholm - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti

4*TALLINK SILJA LINE gemisinde seçeceğiniz kabin kategorisinde 2 gece 3 gün kabin + kahvaltı bazında konaklama.

Havaalanı ve Liman vergileri

Havalimanı - Otel – Liman - Havalimanı arası transferler

Kopenhag’da 2 gece oda+kahvaltı otel(*4) konaklaması

Göteborg/Jönköping ’de 1 gece oda+kahvaltı otel(*4) konaklaması

Oslo’da 2 gece oda+kahvaltı otel(*4) konaklaması

Stockholm’de 1 gece oda+kahvaltı otel(*4) konaklaması

Kopenhag Şehir Turu

Danimarka Şatoları ve Riviera Turu

Göteborg  Şehir Turu

       Karlstad Turu

Oslo Şehir Turu

Stockholm Panoramik Şehir Turu

Stockholm Vasa Müzesi Turu

Helsinki Şehir Turu

Kişi sayısı gözetmeksizin Türkçe Tur Liderliği hizmeti.

Gemide her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.

        Zorunlu seyahat sigortası (mesleki sorumluluk sigortasıdır) 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Gemide ve otelde alınacak öğle ve akşam yemeği ve ayrıca bütün alkollü ve alkolsüz içecekler,

Rehber tarafından düzenlenen ekstra turlar.

Gemi personel servis ücreti (Kişibaşı toplam 20 € olup rezervasyon esnasında alınmaktadır)

Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, şehir vergisi, vs)

Çok Girişli Schengen vizesi(Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.)

Yurtdışı çıkış fonu 150 TL

       Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.). 70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim    uygulanır.(30€)

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Oslo B-Class İç Kabin A-Class Dış Kabin Deluxe Dış Kabin

Benzer Turlar

Baltıc Quenn Gemisi ile İskandinav Rüyası Turu 8 Gece 9 Gün Turlar Dahil ORN001