Baltıklar Turu Thy ile Bahar Dönemi Şok Promosyon

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Baltıklar Turu Thy ile Bahar Dönemi Şok Promosyon

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul -Tallinn / Vilnius -  İstanbul Gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

3ve4 Yıldızlı otellerde 7gece Konaklama

Sabah kahvaltıları

Panoramik Tallinn, Riga ve Vilnius şehir turları

Alan - otel - alan ve şehirlerarası tüm transferler

Türkçe rehberlik hizmeti

1.Gün: İstanbul – Tallinn

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tatilbudur.com Kontuarı önünde buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden ardından Türk Havayolları'nın TK1421 Seferi ile saat 09:40’de Tallinn’e hareket ediyoruz. Tallinn’e yerel saat 12:05’de varışımızı takiben Panoramik olarak yapacağımız Tallinn şehir turumuz başlıyor. En iyi korunmuş ortaçağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn şehir turumuzda, UNESCO’nun “Dünya Mirası” olarak koruma altına aldığı ve şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan tarihi yapılar ziyaret ediliyor. Estonya bayrağının dalgalandığı Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz ve Toompea Tepesi’nden şehrin en güzel panoramik manzarasının fotoğraflarını çektikten sonra St. Nicholas Kilisesi’ne geçiyoruz. Şehir turunun bitiminde serbest zamanımız oluyor. Ardından otele Transfer. Geceleme Otelimizde

2.Gün Tallinn

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için ekstra Rocca Al Mare turumuz başlıyor. Turumuzun ardından şehir merkezine geri dönüyoruz. Tallinn’de Serbest Zaman.

Arzu eden misafirlerimizle akşam yemeğimizi almak üzere Viking Köyü’ne doğru yola çıkıyoruz. Viking köyünde akşam yemeğimiz aldıktan sonra otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur: Rocca Al Mare Turu  50 Euro Kişi Başı

Avrupa’da sayısı az olan açıkhava müzelerinden  In Rocca–Al-Mare turunda 18. yy Estonya kırsal yaşamına tanık oluyoruz. Geniş bir alan üzerine kurulu açıkhava müzesi, 18.yy dönemini yansıtan köy evleri, yel değirmenleri, ahşap kilisesi, köy okulu ile sizi zamanda yolculuğa çıkartarak Estonya’nın geçmişine tanık ediyor. Birbirinden farklı evlerde, eski dönem Estonyalılar’ın yaşantısı teatral olarak anlatılıyor.

 

Ekstra Tur: Viking Köyü’ne Akşam Yemeği Turu  55 Euro Kişi Başı

Viking yaşam tarzını yansıtan bu şirin restoranda ok ve balta atma, mancınık kullanma gibi aktiviteleri deneyimleyeceğiz. Bu heyecan ve eğlence dolu dakikaların ardından akşam yemeğimizi yiyoruz.

 

3.Gün Tallinn – Helsinki - Tallinn

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz ile Cruise Gemisi ile Finlandiya Turuna Katılıyoruz; Turumuzun ardından Tallinn’e geri dönüyoruz. Geceleme Tallinn Otelimizde

 

Ekstra Tur: Cruise Gemisi ile Finlandiya Turu ( Açık Büfe Yemekli ) 110 Euro Kişi Başı

Cruise Gemisi ile Finlandiya’nın Helsinki şehrine gidiyoruz. Helsinki’ye varışımızın ardından Helsinki şehir turumuza başlamış oluyoruz. Turumuzda, Helsinki Katedrali, Hükümet Sarayı, Belediye Binası, Market Meydanı Uspenski Ortodoks Katedrali ve Havis Amanda Heykeli'ni görme imkanı yakalıyoruz. Tur sonrası Tekrar Cruise Gemisi ile Tallinn'e Dönüyoruz; Dönüş yolunda Extra Turumuzu Yemekli satın almış yolcularımız için Açık Büfe akşam yemeği verilecektir;

 

4.Gün Tallinn - Riga

Sabah kahvaltısının ardından Riga’ya Hareket Ediyoruz. Riga-ya Varışımızın ardından Riga şehir Turumuz Başlıyor. 1201 yılında kurulan Riga'nın şehir turunda,  Old Town denilen merkezdeki şehrin tarihi dokusuna tanık olacağımız önemli yapılar ziyaret ediliyor. St. Peter's Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob's Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehrin eşsiz mimarisine tanık olacağımız Art Nouveau stilinde yapılarıyla süslü sokakları görülecekler arasında yer alıyor. Şehir turunun ardından serbest zamanımız oluyor. Arzu eden misafirlerimizle ekstra akşam yemeğimizi Lido Restoran'da alıyoruz. Akşam yemeğinin ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme Riga'da otelimizde.

 

Ekstra Tur: Lido Restoran'da Akşam yemeği Turu 50 Euro Kişi Başı

Eski Leton tarzında özel olarak inşa edilmiş ve 5 hektarlık bir alan üzerine kurulu  Lido Center hem yetişkinlerin hem de ailelerin hoşça vakit geçirebileceği her daim hem Letonların hem de turistlerin uğrak yeri olan bir mekan.  Leton kültürünü ve geleneksel mutfağını yansıtan mekanda özel dekore edilmiş ve 3 katlı, Yaklaşık 500 çeşit yemeğin sunulduğu geniş bir menüye sahip Lido restoran, çocuklara yönelik eğlence parkının yanı sıra, 5.102 m2 büyüklüğünde Batıklardaki en büyük açıkhava yapay buz pateni pisti de bu merkezde yer alıyor.

 

5.Gün Riga

Kahvaltının ardından serbest zamanımız oluyor. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Sigulda Turumuz başlıyor. Turumuzun ardından Riga’ya geri dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Jurmala Turumuz başlıyor. Turumuzun ardından şehir merkezine geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur: Sigulda Turu 50 Euro Kişi Başı

Riga’ya 51 km. uzaklıktaki, Letonya’nın en güzel şehirlerinden kabul edilen Sigulda şehir turunda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Kalelerin arasında gezerken kendinizi Ortaçağ Avrupası’nda hissedeceğiniz Sigulda, yemyeşil ağaçları,  ovaları, Gauja Nehri’nden oluşan muhteşem doğası ile sizi büyüleyecek.

 

Ekstra Tur: Jurmala Turu 40 Euro Kişi Başı

Letonya’nın Baltık Denizi kıyısında yer alan Jurmala şehir turunda bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleriyle Letonya’nın sayfiye bölgesi ziyaret ediliyor. Tertemiz çam kokulu havası, dingin atmosferi, şifalı suları, çamur kürleri ile Baltık Ülkeleri’nin en ünlü SPA otelleriyle yerli halkın ve turistlerin rehabilitasyon merkezi Jurmala… Hava kirliliğini önlemek amacıyla araba girişlerinin ücretli olduğu bu şirin sahil kasabasında dilerseniz ünlü SPA’larının tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz yol boyunca uzanan şirin kafelerinde keyif yapabilirsiniz.

 

6.Gün Riga - Vilnius

Kahvaltının ardından Vilnius’a doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra Rundale Saray turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Saray gezimizin ardından Vilnius’a yolculuğumuz devam ediyor. Vilnius’a Varışımızın ardından Vilnius şehir Turumuz Başlıyor. Vilnius'ta 1200'den fazla Ortaçağ dönemine ait yapı ve 48 adet büyük kilise bulunuyor.  Neris Nehri kenarında 1323 yılında Büyük Dük Gediminas tarafından kurulan Vilnius şehir turunda Katedral Meydanı, Vilnius Katedrali, Gediminas Kulesi, Gediminas Heykeli,  St. Peter ve St. Paul Kilisesi, St. Anne Kilisesi ve Amber Galerisi gezildikten sonra Subacius Tepesi'nden şehrin panoramik manzarasının fotoğrafını çekme fırsatımız oluyor. Ardından Vilnius'un önemli bir sembolü olarak kabul edilen Dawn Kapısı'nı da gezerek turumuzu tamamlıyoruz. Şehir turunun ardından serbest zamanımız oluyor.

 

Ekstra Tur: Rundale Sarayı Turu 50 Euro Kişi Başı

Bütün misafirlerimizin arzu etmesi durumunda Yol üstündeki Avrupa’nın en güzel saraylarından biri olan ekstra Rundale Sarayı’nı keşfediyoruz. 1736-1740 yılları arasında yapımı tamamlanan Rundale Sarayı, Letonya Dükü Ernst Johann’ın yazlık sarayı olarak yaptırılmış. Barok ve Rokoko tarzında inşa edilmiş sarayın bahçesi Fransız tarzında düzenlenmiş.

 

7.Gün Vilnius

Kahvaltının ardından serbest zaman. Öğleden sonra ise, arzu eden misafirlerimiz için ekstra Trakai Turumuz başlıyor. Turumuzun bitiminde otele geri dönüyoruz. Geceleme Vilnius’ta otelimizde.

 

Ekstra Tur: Trakai Turu 50 Euro Kişi Başı

Vilnius’a 29 km. uzaklıktaki Trakai turunda, 15.yy’da Galve Gölü’nün ortasındaki bir yarımadaya inşa edilmiş Trakai Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Birçok gölün bulunduğu, tepelerin ve ormanların arasında konumlanan bir doğa harikası Trakai,  Karaites olarak adlandırılan bir Musevi Türk etnik grubunun da evi olarak kabul ediliyor. Bugün halen Trakai’de yaşayan ve yaklaşık 300 kişi kalan bu etnik grup, Litvanya’ya 14. yy’da Crimea’dan Büyük Dük Vytautas’ın savaşçısı olarak getirilmiş. Litvanya’nın turistler tarafından en çok ziyaret edilen bu tarihi bölgesi aynı zamanda nikah sonrası gelin ve damadın uğur getirmesi için ziyaret ettikleri popüler bir mekan.

 

8.Gün Vilnius - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası Serbest Zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Vilnius havaalanına transfer. Türk Havayolları TK1410 sefer sayılı uçuşu ile 18:45’de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:35’de İstanbul havalimanına varış ve turumuzun sonu bir sonraki Tatilbudur.com seyahatlerinde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

 

Bu Turumuza Özel eXtra Avantajlı Paketlerimiz

AVANTAJ PAKET 350 EURO YERİNE 315 EURO

Ekstra Tur: Rocca Al Mare Turu  50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Cruise Gemisi ile Finlandiya Turu ( Açık Büfe Yemekli ) 110 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Sigulda Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Jurmala Turu 40 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Rundale Sarayı Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Trakai Turu  50 Euro Kişi Başı

 

FULL PAKET 455 EURO YERİNE 400 EURO

Ekstra Tur: Rocca Al Mare Turu  50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Viking Köyü’ne Akşam Yemeği Turu  55 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Cruise Gemisi ile Finlandiya Turu ( Açık Büfe Yemekli ) 110 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Lido Restoran'da Akşam yemeği Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Sigulda Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Jurmala Turu 40 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Rundale Sarayı Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Trakai Turu  50 Euro Kişi Başı

KONAKLAMA OTELİ Baltık ülkeleri 3* ve 4* Oteller

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
08.03.2020-15.03.2020 - 399,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç 399,00 EUR Seç Detay
15.03.2020-22.03.2020 - 399,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç 399,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli Zorunlu Değil 120,00 EUR 120,00 EUR 120,00 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 Yaşa Kadar ) Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 Yaş Üstü ) Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR
İptal Güvence Paketi ( 10 İş Günü Öncesine Kadar Geçerlidir ) Zorunlu Değil 25,00 EUR 25,00 EUR 25,00 EUR
Extra Tur - Avantaj Paket Zorunlu Değil 315,00 EUR 250,00 EUR 100,00 EUR
Extra Tur - Full Paket Zorunlu Değil 400,00 EUR 300,00 EUR 100,00 EUR
Vize Red Güvence Paketi ( Vize Ve sigorta Hizmetini Bizden alınması zorunludur) Zorunlu Değil 50,00 EUR 50,00 EUR 50,00 EUR
İstanbul Şehiriçi Havalimanı Özel Transfer Çift Yön Araç Fiyatı (Mercedes Vito) Zorunlu Değil 80,00 EUR 80,00 EUR 80,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul -Tallinn / Vilnius -  İstanbul Gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

3ve4 Yıldızlı otellerde 7gece Konaklama

Sabah kahvaltıları

Panoramik Tallinn, Riga ve Vilnius şehir turları

Alan - otel - alan ve şehirlerarası tüm transferler

Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                       : 50.-TL

Vize Ücreti İstanbul                                  : 120.-Eur

Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)        : 15.-Eur

Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)       : 30.-Eur

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Şehir ve otel vergileri

Opsiyonel turlar

Vize Red Güvence Paketi    : 50.-eur


Vize Red Güvence Paketi : Misafirlerimizin Vize Hizmetini, Seyahat Sigortasını ve Vize Red Güvence Paketini Bizden alması durumunda Geçerli olup Misafirin Vizeden Red Alması durumunda Tur bedelini iade almasını Sağlar. Turun Kalkışına 1 gün kala vizenin Red olarak sonuçlanması durumunda bile geçerlidir. Misafirin özel Sebeblerden dolayı iptal taleplerini kapsamamaktadır.

Genel Şartlar

vizeli

Benzer Turlar