Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

  • HES Kodu Kontrolü
  • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
  • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
  • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Bangkok - Phuket Turu Singapur Havayolları ile 5 Gece Süper Promosyon

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·        Singapur Havayolları ile İstanbul -Singapur -Phuket/ Bangkok – Singapur -İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

·        Uçak içi ücretsiz ikramlar

·        Havalimanı vergisi

·        Havalimanı Otel Havalimanı Transferler

·        Phuket 3 Bangkok 2 Gece Oda kahvaltı Konaklamalar

·        Bangkok Şehir Turu

·        Türkçe Rehberlik hizmeti 

1. GÜN: İSTANBUL-SİNGAPUR

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde Saat 10:30’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Singapur Havayollarının SQ 391 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 13:25’te Singapur’a hareket ediyoruz.

2. Gün: SİNGAPUR -PHUKET  

Yerel saat ile 05:00’te Singapur’a varış. Ardından Singapur Havayollarının SQ 726 Sefer sayılı uçuşu ile 08:30’da Phuket’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 09:25’te Phuket’e varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Otelimize transfer. Misafirlerimiz extra olarak gerçekleşecek Phuket Şehir turuna katılabilirler. Turumuzda Phuket’in tüm doğal güzelliğini ve kültürünü keşfediyoruz. Otelimizden misafirlerimizin alınmasının ardından devasa büyük Buda Heykeli ve Wat Chalong tapınağı gibi en gözde turistik yerleri ziyaret ile başlıyoruz. Ardından Phuket Old Town, Tiger Park ve Kaju Fıstığı Fabrikası görülecek yerler arasında. Eşsiz Phuket Manzarasına sahip noktalarında fotoğraf molalarımızın ardından otelimizde dönüş yapıyoruz. Geceleme Otelimizde.

 Phuket Şehir Turu : Kişi Başı 30 EUR

3. Gün: PHUKET

Kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile extra olarak gerçekleşecek Öğle Yemekli Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Sürat teknelerimizle Phuket'in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprionun The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bayde denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Leye uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli) : Kişi Başı 70 EUR

4. Gün : PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adasi. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adasi olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek).

James Bond Ada Turu (Öğle Yemekli) : Kişi Başı 70 EUR

5.Gün : PHUKET -BANGKOK

Kahvaltımızın ardından Rehberimizin belirttiği saatte Havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından yerel havayolları ile Bangkok Uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızın ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile Bangkok Şehir turumuz başlıyor.  Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlamento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Şehir turundan sonra Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bangkok kanal turuna katılabilirler Akşam ise dileyen misafirlerimiz ile Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turunu gerçekleştiriyoruz. Geceleme otelimizde.

Bangkok Kanal Turu : Kişi Başı 35 EUR

Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz.  

Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı Turu : Kişi Başı 15 EUR

Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu Pat Pong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz.

6. Gün : BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Geceleme Otelimizde.

Yüzen Çarşı Turu : Kişi Başı 50 EUR

Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram Kasabası’nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı’nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı’yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız.  

7. Gün : BANGKOK -SİNGAPUR

Sabah kahvaltımızın ardından havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından SQ713 sefer sayılı uçuşumuz ile saat  20:10’da Singapur’a hareket ediyoruz. Singapur’da yerel saat ile 23:30’da varışımız.

8. Gün : SİNGAPUR -İSTANBUL

01:45’te SQ 392 sefer sayılı uçuşumuz ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul yeni havalimanına varışımız 07:45 ve turumuzun sonu. Bir sonraki seyahatinizde tekrar görüşmek dileğiyle.

KONAKLAMA OTELİ 4* PHUKET SLEEP WITH ME HOTEL VB 4* FURAMA SİLOM BANGKOK VB.

Fiyat Tablosu

Dönem

4* PHUKET SLEEP WITH ME HOTEL VB 4* FURAMA SİLOM BANGKOK VB.

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
13.07.2022-19.07.2022 Oda Kahvaltı - 849,00 EUR Seç 999,00 EUR Seç 849,00 EUR Seç Detay
10.08.2022-16.08.2022 Oda Kahvaltı - 849,00 EUR Seç 999,00 EUR Seç 849,00 EUR Seç Detay
07.09.2022-13.09.2022 Oda Kahvaltı - 849,00 EUR Seç 999,00 EUR Seç 849,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Seyahat Sigortası Zorunlu Değil 50,00 EUR 50,00 EUR 50,00 EUR
PCR Test Ücreti Zorunlu Değil 100,00 EUR 100,00 EUR 100,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·        Singapur Havayolları ile İstanbul -Singapur -Phuket/ Bangkok – Singapur -İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

·        Uçak içi ücretsiz ikramlar

·        Havalimanı vergisi

·        Havalimanı Otel Havalimanı Transferler

·        Phuket 3 Bangkok 2 Gece Oda kahvaltı Konaklamalar

·        Bangkok Şehir Turu

·        Türkçe Rehberlik hizmeti 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·        Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)

·        Tayland’ta Yapılacak PCR Test Ücreti (100€) (Rezervasyon sırasında Ödenir)

·        Gidiş ve Dönüşte Yapılacak PCR Testleri

·        Seyahat sağlık ve Covid-19 sigortası 50 EUR (Rezervasyon sırasında Ödenir)

·        Kişisel harcamalar

·        Extra Turlar

Genel Şartlar

Benzer Turlar

Canlı Destek