Baştan Başa Ukrayna Turu 7 Gece 8 Gün Şok Promosyon

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Baştan Başa Ukrayna Turu 7 Gece 8 Gün Şok Promosyon

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Onur Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul( İstanbul HL)-Odessa-İstanbul(İstanbul HL)- arası uçak bileti,

Belirtilen kategorideki otellerde 7 gece konaklama,

Sabah kahvaltıları,

Alan- Otel- Alan transferleri,

Tüm şehirlerarası transferler,

Kiev, Lviv, Chernivtsi, Vinitsa ve Odessa şehir turları

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

1. Gün İstanbul – Odessa – Kiev

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali TatilBudur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 08:30’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayollarının 8Q288 nolu tarifeli seferi ile  11:35’de Odessa’ya hareket. Yerel saat ile 12:00’de varışın ardından kiev’e hareket ediyoruz. Rahat ve konforlu bir yolculuğun ardından kiev’e varış. Geceleme kiev Otelimizde

 

2. Gün Kiev

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Kiev şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında Turumuz sırasında; Kiev'in kurucularının heykeli önünde bir fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun devamında tarihi Podil bölgesini gördükten sonra Mihailovski Meydanı'na hareket ediyoruz ve Mihayloiski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli geziyoruz.  Daha sonra Ayasofya meydanı, Altın Kapı, Merkez Opera ve Bale Binasını görerek turumuzu sonlandırıyoruz. Kiev şehir turu sonrasında Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi, 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan heykeli gezisi Turuna katılıyoruz. Turumuz sonrasında Serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte  Kiev Metrosu & Alışveriş Turu & Tekne Turuna katılıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz.  Geceleme kiev Otelimizde

 

Ekstra Tur: Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi, 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan heykeli gezisi 50eur(Kişi Başı) 

XI. yy’ın ortalarında kurulan manastır, 27 hektarlık alanı ile SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Üst ve alt kısım olmak üzere iki bölümlü bu manastırda 12’si yerin üzerinde taş yapı şeklinde 6 tanesi ise yerin altındaki mağaralarda olmak üzere toplam 18 adet kilise bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış ve kutsal olarak kabul edilen azizlerin mezarlığı olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde başka bir eşi olmayan MIKRO MİNYATÜR MÜZESİ bulunmaktadır.

2. Dünya Savaşı zaferi anısına yapılmış olan yapı açık ve kapalı iki bölümden oluşur. Açık bölümde Sovyet Ordusunun Afgan savaşında ve 2. Dunya Savaşında kullandığı savaş uçakları, tanklar, roketler sergilenmektedir.

 

Ekstra Tur: Kiev Metrosu & Alışveriş Turu & Tekne Turu 50Euro (Kişi Başı)

Kiev’in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1.5 Milyon yolcu taşıyan bu metronun en derinindeki 105.5 metre derinlikteki metro durağını göreceğiz. Ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu’nda hediyelik eşya alabilme şansı yakalayacağız. Ardından Rusya  ile Ukrayna topraklarının bir kısmını sulayan eşsiz  bir güzelliğe sahip olan Dinyeper nehrinde yapacağımız tekne turunun ardından otelimize transfer oluyoruz.

 

3. Gün Kiev – Rivne – Lviv

Sabah kahvaltımızın ardından Lviv’e doğru yola çıkıyoruz. Yolculuk esnasında Rivne’ye varış. Ukrayna’nın şirin kasabalarında ihtiyaç ve fotoğraf molası veriyoruz. Şehir nüfus ve yüzölçümü olarak küçük olmasına rağmen Rivne’de 4 adet üniversite bulunmaktadır. Doğal kaynakların fazla olduğu kentin %40’ı ormanlık alanlar ile kaplıdır. Panoramik şehir turu ve Aşk Tüneli gezileri sonrasında Lviv’e hareket.Lviv’e varışımızın ardından Lviv Şehir turumuz başlıyor. Lviv trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı, Antik kentin kalbi Rynok Meydanında dört köşe olan çeşmeler ve Town Hall’da 65 metre yükseklikte Liviv’in hoş manzarasının da görülebileceği ve 150 yıldır bulunan saat kulesi,Latin Gotik Katedral Barok Katedraller Bernardines, Cizvitler ve Dominicans, ünlü Golden Rose Sinagogu, muhteşem şehir surları görülecek yerler arasındadır. Geceleme Lviv Otelimizde.

 

4. Gün Lviv

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra tam gün kahve mahsenleri, Eczacılık müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal silah müzesi ve bira fabrikası turu. Turumuzun ardından Serbest zaman. Serbest zaman sonrasında Lviv Opera veya Bale turumuz başlıyor. Lviv Opera veya Bale turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz.  Geceleme Lviv otelimizde

 

Ekstra Tur: Kahve mahsenleri, Eczacılık müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal silah müzesi ve bira fabrikası turu 50 Euro (Kişi Başı)            

Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, çikolataları dünyaca ünlü olan Lviv’de çikolataların üretiminin ziyaretçilere gösterildiği Çikolata Fabrikası’nı ve Lviv’de yüzlerce yıl boyunca farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ve şehrin keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini, rehberlerimiz eşliğinde keşfedip bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer.

 

Ekstra Tur: Lviv Opera veya Balesi gösteri turu EUR 40/kişi başı

Dünyaca ünlü Lviv Opera binası, Lviv’e vardığınız andan döneceğiniz ana kadar sürekli karşınıza çıkan bu heybetli bina Lviv’in Opera ve Bale Salonunda günün Programına göre Opera veya Bale Gösterisine katılıyoruz.

 

5. Gün Lviv – Ivano Frankivsk – Chernivtsi

Sabah kahvaltısından sonra Lviv’deki otelimizden çıkış yapıyoruz.  Ivano-Frankivsk’e doğru, renkli bir yolculuğa başlıyoruz. Yolumuzun üstünde  Rohatyn’den geçiyor ve meydana dikilmiş olan Hurrem Sultan  (Alexandra Anastasia La Rossa veya Roxalana) heykelini gorüyoruz.  Fotoğraf molasından sonra yeniden otobüsümüze binerek, Ivano Frankivsk’e devam ediyoruz. Varışımızla şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz ve Chernivtsi’ye devam ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz için Paskalya yumurtaları müzesini geziyoruz. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Turumuzun ardından Chernivtsi şehrine hareket ediyoruz. Chernivtsi’ye varışımızın ardından Chernivtsi şehir turumuz başlıyor. Prut Nehrinin kıyısındaki bu güzel kent Bukovina’nın tarihi merkezi. Lviv ile birlikte Ukrayna’nın kültür merkezi olarak kabul ediliyor. Ukrayna, Romanya, Ermenistan, Türk ve Yahudi toplumlarının ayak izleri, mimari ve kültürel mirası birbiri içinde.  Mimariden  yaşam tarzına uzanan bu kültürel çeşitlilik Chernivtsi’nin en büyük özelliği.  Böyle bir atmosfer içindeki  Chernivtsi’de Türk Meydanı, Türk Çeşmesi ve üniversiteyi de kapsayan  şehir turumuzu yapıyoruz. Geceleme Chernivtsi otelimizde.

 

Ekstra Tur: Paskalya yumurtaları müzesi gezisi: 20 Euro (Kişi Başı)

2000 yılında inşa edilen Paskalya yumurtaları müzesi dünyada paskalya yumurtalarına adanmış tek müzedir.

Müzede 10,000’de fazla koleksiyon bulunmaktadır. Müzede Ukrayna’ya ait koleksiyonların yanı sıra Hem Slav ülkelerinden ( Belarus , Çek Cumhuriyeti , Polonya ) hem de daha uzak ülkelerden ( Romanya , İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Fransa, Pakistan , Sri Lanka , Hindistan) hem porsiyon hem de diğer süslenmiş yumurta biçimlerinin birçok örnekleri bulunmaktadır.

 

6. Gün Chernivtsi – Kamyanets Podolsky – Khotyn – Vinnitsa

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Vinnitssa’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz için ekstra  Kamanets Podolsky ve Hotin kaleleri turu. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Kamanets Podolsky ve Hotin kaleleri turunun ardından Akşam Vinnytsa’ya varıyoruz. Varışımızın ardından otelimize Transfer oluyoruz. Geceleme Vinnitsa otelimizde.

 

Ekstra Tur: Kamanets Podolsky ve Hotin Kaleleri Turu 50 Euro (Kişi Başı)

Ukrayna’nın en eski kentlerinden biri olan Kamanetst Podolsky’i keyifle geziyoruz. Eski kent dokusu son derece ustalıkla korunmuş. Kenti kuşbakışı seyretmeyi sağlayan balon turları epey popüler.  Kale duvarlarının inşası 11-12 yüzyıllara uzanıyor. Birçok yapı da 16-17 yüzyıla tarihleniyor.  Tarihi kent merkezinde 20. yy dan sonra yeni yapılaşma yok. Tümüyle koruma altında...  Yolumuzun üstünde Khotyn ve aynı adı taşıyan muhteşem kaleyi görüyoruz.  Khotyn  Kalesi, Ukrayna’nın yedi harikasından biri olarak kabulediliyor.  Ortaçağ savunma mimarisinin olağanüstü bir örneği. Doğal olarak,  devlet tarihi ve mimari koruma kurulunun himayesi altında bulunmaktadır

 

7. Gün Vinnitsa – Odessa

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış yapıyor ve kısa bir yürüyüş turundan sonra Odessa’ya hareket ediyoruz. Rahat ve konforlu bir yolculuğun ardından Odessa'ya varış ve panoramik Odessa şehir turu. Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiş olan Potemkin merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz için ekstra  Katakomb Yeraltı Tünelleri turu. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme Odessa otelimizde

 

Ekstra Tur: Katakomb Yeraltı Tünelleri Turu 40 Euro (Kişi Başı)

1830’lu yıllarda şehrin yeni bina inşaatlarında kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan betonun çıkartılması amacıyla kazılan toprak parçalarının bıraktığı boşlukların birleştirilmesi ile oluşmuştur. Günümüzde kimi kaynaklara göre 2500 km’yi bulan bu tüneller 2. Dünya savaşı sırasında Odessa’yı kuşatan Romanya ve Alman ordularına karşı mücadele veren partizanlar tarafından sığınak olarak kullanılmıştır.

 

8. Gün Odessa - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların teslimi ve Odessa havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Onur Havayolları tarifeli seferi 8Q288 ile Saat 12:50’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a 15:20’de varış ve turumuzun sonu.

 

Bu Turumuza Özel eXtra Avantajlı Paketlerimiz

FULL EXTRA TUR PAKETİ 300 EURO YERİNE 250 EURO

Ekstra Tur: Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi, 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan heykeli gezisi 50eur(Kişi Başı) 

Ekstra Tur: Kiev Metrosu & Alışveriş Turu & Tekne Turu 50Euro (Kişi Başı)

Ekstra Tur: Kahve mahsenleri, Eczacılık müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal silah müzesi ve bira fabrikası turu 50 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Tur: Lviv Opera veya Balesi gösteri turu EUR 40/kişi başı

Ekstra Tur: Paskalya yumurtaları müzesi gezisi: 20 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Tur: Kamanets Podolsky ve Hotin Kaleleri Turu 50 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Tur: Katakomb Yeraltı Tünelleri Turu 40 Euro (Kişi Başı)

KONAKLAMA OTELİ Baştanbaşa Ukrayna - 3* ve 4* Oteller

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
19.01.2020-26.01.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
26.01.2020-02.02.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
02.02.2020-09.02.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
09.02.2020-16.02.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
16.02.2020-23.02.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
23.02.2020-01.03.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
01.03.2020-08.03.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
08.03.2020-15.03.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
15.03.2020-22.03.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
22.03.2020-29.03.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
29.03.2020-05.04.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
05.04.2020-12.04.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
12.04.2020-19.04.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
19.04.2020-26.04.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
26.04.2020-03.05.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
03.05.2020-10.05.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
10.05.2020-17.05.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
17.05.2020-24.05.2020 - 299,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç 299,00 EUR Seç Detay
24.05.2020-31.05.2020 - 399,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç 399,00 EUR Seç Detay
31.05.2020-07.06.2020 - 399,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç 399,00 EUR Seç Detay
07.06.2020-14.06.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
14.06.2020-21.06.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
21.06.2020-28.06.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
28.06.2020-05.07.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
05.07.2020-12.07.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
12.07.2020-19.07.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
19.07.2020-26.07.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
26.07.2020-02.08.2020 - 399,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç 399,00 EUR Seç Detay
02.08.2020-09.08.2020 - 399,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç 399,00 EUR Seç Detay
09.08.2020-16.08.2020 - 399,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç 399,00 EUR Seç Detay
16.08.2020-23.08.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
23.08.2020-30.08.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
30.08.2020-06.09.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
06.09.2020-13.09.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
13.09.2020-20.09.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
20.09.2020-27.09.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
27.09.2020-04.10.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
04.10.2020-11.10.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
11.10.2020-18.10.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
18.10.2020-25.10.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
25.10.2020-01.11.2020 - 349,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay
01.11.2020-08.11.2020 - 249,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç 249,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Seyahat Sigortası ( 65 Yaşa Kadar ) Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 Yaş Üstü ) Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR
İptal Güvence Paketi ( 10 İş Günü Öncesine Kadar Geçerlidir ) Zorunlu Değil 25,00 EUR 25,00 EUR 25,00 EUR
Extra Tur - Full Paket Zorunlu Değil 250,00 EUR 250,00 EUR 250,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Onur Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul( İstanbul HL)-Odessa-İstanbul(İstanbul HL)- arası uçak bileti,

Belirtilen kategorideki otellerde 7 gece konaklama,

Sabah kahvaltıları,

Alan- Otel- Alan transferleri,

Tüm şehirlerarası transferler,

Kiev, Lviv, Chernivtsi, Vinitsa ve Odessa şehir turları

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                       : 50.-TL

Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)        : 15.-Eur

Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)       : 30.-Eur

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Şehir ve otel vergileri

Opsiyonel turlar

Genel Şartlar

Vizesiz

Benzer Turlar