Baştanbaşa Balkanlar Atlasglobal Havayolları İle Promosyon

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Baştanbaşa Balkanlar Atlasglobal Havayolları İle Promosyon

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Atlas Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul-Belgrad, Belgrad-İstanbul arası ekonomik sınıf uçak biletleri

* Uçak içi ikramlar

* 3 ve 4 * Otel Kategorisininde 2 Gece Üsküp , 1 Gece Ohrid , 1 Gece İşkodra ve çevresi , 1 Gece Trebinje ve çevresi , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad olmak üzere toplam 7 Gece Konaklama

* Sabah Kahvaltıları

* Havalimanı/otel/havalimanı transferleri

* Programda Belirtilen Şehir  şehir turları

* Zorunlu Seyahat Sigortası

* Türkçe Rehberlik Hizmetleri

* Bazı bölgelerde alınacak zorunlu yerel rehberlik hizmetleri

1. Gün : İstanbul – Belgrad - Üsküp

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali TatilBudur kontuarında buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Atlas Global Hava Yollarının KK6602 tarifeli uçuşu ile Belgrad’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından varış. Pasaport, bagaj ve ülkeye giriş işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle Üsküp’e hareket. Üsküp’e varışımıza istinaden panoramik şehir turumuz başlıyor. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı’nın doğum yeri olan Üsküp’te göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han ve Taş Köprüyü görüp, Vardar Nehrinin kıyısından ve nehrin karşı tarafında bulunan Türk ve Yahudi mahallelerini seyrederek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı’nı, Osmanlı Köprüsü’nü ve Davut Paşa Hamamını dışarıdan görüp, Türk çarşına girecek ve Tarihi Türk çarşında 1550 yılında yapılmış olan, günümüzde ise Güzel Sanatlar Akademisi olarak kullanılan Kurşunlu Hanı göreceğiz. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküp’te, günümüzde 3 han binası kalmıştır. Günümüzde Kurşunlu handan sonra ayakta kalan ve yine 15. yüz yılda inşa edilmiş Sulu Han ve Kapan Han ziyaretlerin ardından Üsküp’ün sembol eserlerinden biri olan ve 16. yüzyılda inşa edilmiş Saat Kulesini, 14. yüzyılda yapılmış erken dönem camilerimizden Sultan Murat Camisini ve yine aynı yüzyıldan kalma İsa Bey Camini ziyaret edip, Türk çarşında serbest zaman veriyoruz. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek ve birbirinden güzel fotoğraflar çekebileceğiniz Işıklar Altında Üsküp turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur:   Işıklar Altında Üsküp Turu: 10 Euro

Bu turumuzda Akşam saatlerinde Üsküp’te birbirinden güzel fotoğraflar çekinilerek güzel anlara şahitlik edeceğiz.

2. Gün : Üsküp – Kosova (Priştine – Prizren)
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek tam gün Kosova (Priştina – Prizren) turumuza katılabilirler. geceleme otelimizde.

Ekstra Tur:  Tam gün Kosova (Priştina – Prizren) turu : 45 Euro

Turumuza otelimizden dünyanın en genç devletlerinden biri olan Kosova’ya hareket ile başlıyoruz. İlk durağımız Kosova Meydan Muharebesine sahne olan Kosova Ovası ve burada şehit düşen Sultan Murat Hüdavendigar türbesini ziyaret. Sonrasında Prizren’e hareket. Ülkede Türk nüfusunun en yoğun olduğu ve Balkanların en şirin şehirlerinden biri olan Prizren’de kent turu. Şadırvan Meydanı, Halveti Tekkesi, Sinan Paşa Camii, Bayraklı Cami ve Prizren Köprüsü ziyaretleri ve öğle yemeği molası. Ardından Priştine’ye hareket ve  varışa istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Rahibe Teresa Caddesi, 15. yy.’da Sultan Beyazıt tarafından yaptırılmış Çarşı Camii, 19.yy. eseri olan saat kulesi, 1461 yılında II. Fatih Sultan Mehmed tarafından inşa edilen Sultan Murad Camii, Hamam, 16.yy.’da inşasına başlanıp 19.yy.’da tamamlanabilmiş Yaşar Paşa Camii, Kosova Bilim ve Sanat Akademisi olarak kullanılan 19. yy.’dan kalma Osmanlı konağı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Üsküp’e dönüş.

3. Gün : Üsküp – Kalkandelen - Ohrid

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile Ohrid’e hareket. İlk durağımız Kalkandelen. Bu güzel şehirde Alaca Cami ve Kanuni’nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16. yüzyılda kurulan Bektaşi Harabati Baba Tekkesini ve bir mimari eser olan Alaca Camiini ziyaret ediyoruz. Ardından Ohrid yolculuğumuz devam ediyor. Varışa istinaden, Osmanlının Balkanlardaki önemli üslerinden biri olmuş tarihi Ohrid şehrini tanıtan bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Kiril Alfabesini geliştirmiş olduklarına inanılan, 9. yüzyıl Bizans keşişleri Aziz Kirillos ve Metodios Anıtı, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, St. Klement Manastırı ve St Pantelejmon Kilisesi, Sinan Çelebi Türbesi, Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Halveti Tekkesi, Yeni çarşı, Ohrid Pazarı ve Ohrid gölü göreceğimiz yerlerden bazıları. Turumuzun ardından serbest zaman.  dileyen misafirlerimiz için extra Ohrid ve Balkan Gecesi turu.Geceleme Ohrid’deki otelimizde.

Ekstra Tur: Ohrid Tekne Turu: 10 Euro

Bu turumuzda Ohrid’i,  birde göl üzerinden izleyebilecek, nefes kesen manzaraları fotoğraflama şansı elde edeceğiz.

Ekstra Tur: Balkan Gecesi Turu: 35 Euro

Rehberimizin Belirlediği Saatte Balkan Gecesi için Hareket ediyoruz. Yerel dans ve showlarla süslenmiş Balkan gecesi turumuzda akşam yemeğimiz ile birlikte eğlenceli bir gece geçireceğiz.

4. Gün : Ohrid– Tiran – Podgorica

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile Arnavutluk’un başkenti Tiran’a hareket. Gümrük işlemlerimizin ardından Tiran’a varıyoruz. Akabinde şehir turumuz başlıyor. Bektaşiliğin Avrupa'daki merkezi sayılan Tiran şehir turumuzda 1789 Yılında yapımına başlanan ve 1923 yılında tamamlanan Ethem Bey Camii, İskender Meydanı, 19. yüzyılın başında inşa edilen Kaplan Paşa türbesi, Sekiz Sütünlu Türbe, Bilinmeyen 6  Anıtı, Tiran'ın sembolü 1821 yılında Ethem Bey tarafından yaptırılan saat kulesi görülecek yerler arasındadır. Tiran turumuzun bitişi ile Dünyanın en genç devletlerinden biri olan Karadağ’a geçiyoruz. Başkent Podgorica şehir turumuzun ardından otelimize hareket, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından geceleme otelimizde..

5. Gün: Podgorica – Sv. Stefan - Budva - Kotor - Dubrovnik – Trebinje

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile St Stefan’a hareket,  zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde turizme kazandırılan Sveti Stefan’ı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola sonrasında muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva şehir turumuza başlıyoruz. Burada yapacağınız yürüyüş turunda Eski Şehir olan kaleyi gezeceğiz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından sonraki durağımız önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor, Burada StariGrad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağımız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Kotor’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Trebinje’ye hareket. Oda dağılımının ardından yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Dubrovnik akşam turuna katılabilirler. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer. Geceleme Trebinje’de otelimizde.(Bu tura katılabilmek için misafirlerin yeşil pasaport sahibi veya geçerli kullanılabilir Schengen vizesi ya da Hırvatistan vizesi olması gerekmektedir.)

Ekstra Tur:  Dubrovnik akşam turu 40 Euro

Otobüsümüz İle Hırvatistana hareket ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Dubrovnik’e doğru devam ediyoruz.Turumuz sırasında Dubrovnik Şehrini akşam panoramik olarak keşfetmeye başlıyoruz. UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesine alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.-dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir.

 

6. Gün : Trebinje – Poçitel - Blagaj – Mostar - Saraybosna

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile Poçitel’e hareket ediyoruz. Türk köyü olan Poçitel’de vereceğimiz çay molamızın ardından bu güzel, küçük köyü gezip Mostar’a devam ediyoruz. Mostar`a varış ardından  yürüyerek yapacağımız şehir turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. (Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir.) Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Blagay turumuza katılabilirler.Ardından Saraybosna’ya hareket ve varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı’da gezimizi yapıyoruz. İlk olarak Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesini geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın akrabası Hüsrev Bey Camiini geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardından I. Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camii ziyaretimiz sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlecek Boşnak gecesi turumuza katılabilir. Geceleme otelimizde.

 Ekstra Tur:   Blagay: 10 Euro

 Avrupa’nın en güçlü su kaynağının Buna nehrinin doğduğu yere kurulmuş olan Blagay Alperenler Tekkesini ziyaret ediyoruz.

 Ekstra Tur:  Boşnak Gecesi: 45 Euro

 Saraybosna'nın otantik bir restoranında alacağımız akşam yemeğimizde enfes Boşnak yemeklerinin tadına, yerel müzisyenlerin çalacağı Balkan müzikleri eşliğinde bakacak ve unutulmaz bir Balkan Gecesi yaşayacağız

7. Gün : Saraybosna - Srebrenitsa - Belgrad

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile Belgrad Nikola Tesla havalimanına hareket. Eşsiz manzaralar eşliğinde devam edecek yolculuğumuz sırasında dileyen misafirlerimiz Srebrenitsa turumuza katılabilirler. (Turumuza katılmayanlar uygun bir dinlenme tesisinde bekletilecektir.) turumuzun ardından sınırı geçiş ve Belgrad’a Varış Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi'nde yapacağımız yürüyüş ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Burada rehberimizin bildireceği toplanma saatine kadar verilecek serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilir, caddedeki şık kafelerin tadını çıkarabilirsiniz. Serbest zamanın ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Sırp gecesi turumuza katılabilirler. Daha sonrasında ise Avrupa’nın en meşhur gece hayatı ile ün kazanan Belgrad gecelerinde doyasıya eğlenebilirler. Geceleme Belgrad’da otelimizde.

Ekstra Tur: Srebrenitsa Turu: 20 Euro

2. Dünya savaşından bu yana Avrupa’nın belgelenen ilk soykırımının ve en büyük katliamının yaşandığı,Boşnak esir kamplarını ve şehitliği ziyaret edeceğiz.

 

8. Gün : Belgrad – İstanbul 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Tekne turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Sava ve Tuna nehirleri üzerinde özel teknemiz ile gezecek, Belgrad’ın güzel yüzünü birde sular üzerinden görme fırsatı elde edebileceksiniz. Turumuzun ardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul Havalimanına hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki TatilBudur organizasyonunda tekrar görüşmek dileğiyle..

Sava ve  Tuna Nehirleri Tekne Gezisi : 25 Euro 

Extra Full Paket 200 Euro Yerine 180 Euro !

Işıklar Altında Üsküp Turu: 10 Euro+ Tam gün Kosova (Priştina – Prizren) turu : 45 Euro+ Ohrid Tekne Turu: 10 Euro+ Balkan Gecesi Turu: 35 Euro+ Blagay: 10 Euro+ Boşnak Gecesi: 45 Euro+ Srebrenitsa Turu: 20 Euro+ Sava ve  Tuna Nehirleri Tekne Gezisi : 25 Euro

Uçak Saatleri

Pazar - Pazar

15:35 - 16:30

17:25 - 21:10

Pazartesi - Pazartesi

10:50 – 11:40

12:40 – 15:35

 

KONAKLAMA OTELİ Ohrid - 3 ve 4* Oteller

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
13.10.2019-20.10.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
14.10.2019-21.10.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
20.10.2019-27.10.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
21.10.2019-28.10.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
27.10.2019-03.11.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
28.10.2019-04.11.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
03.11.2019-10.11.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
04.11.2019-11.11.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
10.11.2019-17.11.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
11.11.2019-18.11.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
17.11.2019-24.11.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
18.11.2019-25.11.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
24.11.2019-01.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
25.11.2019-02.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
01.12.2019-08.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
02.12.2019-09.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
08.12.2019-15.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
09.12.2019-16.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
15.12.2019-22.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
16.12.2019-23.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
22.12.2019-29.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
23.12.2019-30.12.2019 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
29.12.2019-05.01.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
30.12.2019-06.01.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
05.01.2020-12.01.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
06.01.2020-13.01.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
12.01.2020-19.01.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
13.01.2020-20.01.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
19.01.2020-26.01.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
20.01.2020-27.01.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
26.01.2020-02.02.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
27.01.2020-03.02.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
02.02.2020-09.02.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
03.02.2020-10.02.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
09.02.2020-16.02.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
10.02.2020-17.02.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
16.02.2020-23.02.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
17.02.2020-24.02.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
23.02.2020-01.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
24.02.2020-02.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
01.03.2020-08.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
02.03.2020-09.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
08.03.2020-15.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
09.03.2020-16.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
15.03.2020-22.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
16.03.2020-23.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
22.03.2020-29.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
23.03.2020-30.03.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
29.03.2020-05.04.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
30.03.2020-06.04.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
05.04.2020-12.04.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
06.04.2020-13.04.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
12.04.2020-19.04.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
13.04.2020-20.04.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
19.04.2020-26.04.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
20.04.2020-27.04.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
26.04.2020-03.05.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
27.04.2020-04.05.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
03.05.2020-10.05.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
04.05.2020-11.05.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
10.05.2020-17.05.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
11.05.2020-18.05.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
17.05.2020-24.05.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
18.05.2020-25.05.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
24.05.2020-31.05.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay
25.05.2020-01.06.2020 - 279,00 EUR Seç 459,00 EUR Seç 279,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Kaza ve Sağlık Sigortası Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR
Extra Tur - Full Paket Zorunlu Değil 180,00 EUR 180,00 EUR 180,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Atlas Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul-Belgrad, Belgrad-İstanbul arası ekonomik sınıf uçak biletleri

* Uçak içi ikramlar

* 3 ve 4 * Otel Kategorisininde 2 Gece Üsküp , 1 Gece Ohrid , 1 Gece İşkodra ve çevresi , 1 Gece Trebinje ve çevresi , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad olmak üzere toplam 7 Gece Konaklama

* Sabah Kahvaltıları

* Havalimanı/otel/havalimanı transferleri

* Programda Belirtilen Şehir  şehir turları

* Zorunlu Seyahat Sigortası

* Türkçe Rehberlik Hizmetleri

* Bazı bölgelerde alınacak zorunlu yerel rehberlik hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Ekstra turlar

* Kişisel ve ekstra harcamalar

* Yurt dışı çıkış harcı 50 TL (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

* Seyahat sağlık sigortası 15 €(65 Yaşa Kadar)

Genel Şartlar

Benzer Turlar