Kullanıcı Yorumları
8.2/10 Çok İyi
Konum Bilgileri
becen mah. becen caddesi dedekorkut sokak no:13 melikgazi kayseri
Mevkii: Esentepe Mahallesi
Erciyes : 8,3 km.
Genel Özellikler

Villa ve tiny houselarda tam donanımlı mutfağında bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, elektrikli su ısıtıcısı, çay/kahve makinesi, mikrodalga ve diğer mutfak gereçleri ile yemek takımları mevcuttur.

 

 

 

  • Çamaşırhane *
  • Otopark
  • Transfer Hizmeti *
  • Wi-fi
  • 1 Adet Oda
  • 1 Adet Mutfak
  • 1 Adet Banyo

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri

Becen Winter House

Geniş Açıklama:

Kayseri’nin sessiz ve sakin bağ evi beldelerinden biri olan Becen Mahallesi'nde hizmet veren Becen Winter House, tatilde dinlenmek ve yenilenmek isteyenler için ideal bir alternatif sunuyor.

1 adet villa 10 kişilik villa ,1 adet 3 kişilik Tiny house ,1 adet 4 kişilik Tiny house ile toplam 17 yetişkine konaklama imkanı sunan müstakil evlerden oluşan butik oteldir

Villada ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanakları bulunmaktadır.

Villanın balkonlu ve ferah odalarında merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su ve uydu yayın LCD TV gibi konfor olanakları sağlanmıştır. Tam donanımlı ve eksiksiz eşyalı villanın özel bir bahçesi de vardır. Çamaşır makinesi ve ütü olanakları bulunur.

Müstakil villada ücretsiz internet erişimi ile işlerinizi ve gündemi takip edebilirsiniz.

Villanın tam donanımlı mutfağında bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, elektrikli su ısıtıcısı, çay/kahve makinesi, mikrodalga ve diğer mutfak gereçleri ile yemek takımları mevcuttur.

Mutfağınızda hazırladığınız yemeklerinizin keyfini dilerseniz içeride dilerseniz açık havadaki yemek masasında çıkarabilirsiniz.

Bu tatil villasında ayrıca özel otopark yer alır.

Villa temiz olarak teslim edilir. Talep üzerine günlük 100 TL karşılığında temizlik hizmeti sağlanmaktadır.

Aynı şekilde Tiny house larımızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanakları bulunmaktadır.

Tiny house larımızda merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su ve uydu yayın LCD TV gibi konfor olanakları sağlanmıştır. Tam donanımlı ve eksiksiz eşyalı villanın özel bir bahçesi de vardır. Çamaşır makinesi olanakları bulunur.

Tiny house larımızda tam donanımlı mutfağında bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, elektrikli su ısıtıcısı, çay/kahve makinesi, mikrodalga ve diğer mutfak gereçleri ile yemek takımları mevcuttur

Tiny houselarımız temiz olarak teslim edilir. Talep üzerine günlük 100 TL karşılığında temizlik hizmeti sağlanmaktadır.Özel otopark hizmeti de sunulmaktadır

 

Özet Açıklama:

Kayseri’nin sessiz ve sakin bağ evi beldelerinden biri olan Becen Mahallesi'nde hizmet veren Becen Winter House, tatilde dinlenmek ve yenilenmek isteyenler için ideal bir alternatif sunuyor.1 adet villa ,2 adet Tiny house ile misafirlerine konaklama hizmeti vermektedir .

Lokasyon Açıklama:

Becen Winter House , Erciyes Dağı kayak merkezi'ne 15 km. uzaklıkta konumlanıyor.erkilet havaalanına 12 km uzaklıktadır

Önemli Notlar
Becen Winter House
Becen Winter House