8.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 600 TL Bankkart Lira Hediye! Üstelik peşin fiyatına 3 veya 8 taksit! Detaylar için tıklayınız!

Konum Özellikleri

Mevkii: Basmane
Konak Meydanı'a arabayla 5 dakikalık mesafedir .
Konak metro istasyonuna sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindeki daire, İzmir Saat Kulesi'a 650 metre uzaklıktadır. Konaklama tesisi ile İzmir şehir merkezi arasında 1 km vardır. Katmercim, Efes Cafe gibi restoranlar, daireden sadece 350 metre mesafede yer almaktadır. Bu daire Atatürk Kültür Merkezi'a kısa bir yürüyüş mesafesinde ve İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi'a çok uzak değildir.
Bedred dairesinde mikrodalga fırın, elektrikli su ısıtıcısı, çamaşır makinesi bulunmaktadır. Bedred dairesi Izmir Adnan Menderes havaalanına 15 km uzaklıkta bulunur. Kiralık bisikletler mevcuttur.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
  • Jakuzi
  • İnternet
  • Mutfak
  • Split Klima
  • Otopark
  • Wi-fi
  • Açık Otopark
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

BedRed Inn Boutique Hotel Hakkında Genel Bilgiler

BedRed Inn Boutique Hotel, İzmir/Konak/Basmane bölgesinde bulunmaktadır.

Konak Meydanı'a arabayla 5 dakikalık mesafedir . Konak metro istasyonuna sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindeki daire, İzmir Saat Kulesi'a 650 metre uzaklıktadır. Konaklama tesisi ile İzmir şehir merkezi arasında 1 km vardır. Katmercim, Efes Cafe gibi restoranlar, daireden sadece 350 metre mesafede yer almaktadır. Bu daire Atatürk Kültür Merkezi'a kısa bir yürüyüş mesafesinde ve İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi'a çok uzak değildir. Bedred dairesinde mikrodalga fırın, elektrikli su ısıtıcısı, çamaşır makinesi bulunmaktadır. Bedred dairesi Izmir Adnan Menderes havaalanına 15 km uzaklıkta bulunur. Kiralık bisikletler mevcuttur.

Sadece Oda konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir .

Canlı Destek