Konum Bilgileri
Ölüdeniz Caddesi
Begonvilla Bungalows, Fethiye İlçesi Ovacık ve Hisarönü Mevkii'ndedir. Ölüdeniz'e giden ana yol üzerinde olup, doğanın da bir o kadar içinde konumlanmaktadır. Ölüdeniz'e 3 km. Hisarönüne 600 mt. uzaklıktadır.
Kampanyalar
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ocak Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ocak Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur.com'da Maximum Kart'ınıza 2.000 TL’ye varan MaxiPuan!

 TatilBudur.com’dan yapacağınız tatil rezervasyonunuzda 2.000 TL ‘ye varan MaxiPuan kazanın!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Doğanın kalbindeki bu romantik mekânın tadını çıkarın. Bungalowumuz eşsiz manzarası ile Ölüdeniz’de bulunmaktadır. Orman ve şehir hayatını bir arada yaşayabileceğiniz bu konumda ki en özel yerlerden bir tanesidir. Bungalovlarımızın hepsi birbirinden bağımsız olup, her birinin bağımsız orman yoluna açılan bahçe kapıları da mevcuttur. Doğa ile iç içe olup, sabah kalkıp orman yürüyüşü ile Hisarönü’ne, Ovacık’a gidebiliceğiniz tercihen yürüyerek Ölüdenize inebiliceğiniz tam merkez noktadadır.

 

  • Jakuzi
  • Mutfak
  • Otopark
  • Wi-fi
  • Merkezi Klima

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Begonvilla Bungalows