Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

 • HES Kodu Kontrolü
 • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
 • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
 • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Benelüks - Fransa - Almanya Turu Türk Hava Yolları İle Kurban Bayramı Özel

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·        Türk Havayolları ile İstanbul -Frankfurt/ Köln -İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

·        Uçak içi ücretsiz ikramlar

·        Havalimanı vergisi

·        Havalimanı Otel Havalimanı Transferler

·        Şehirler arası Transferler

·        Lüksemburg 1 Paris 3 Brüksel 1 Amsterdam 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar

·        Frankfurt-Lüksemburg-Paris-Brüksel-Amsterdam-Köln Panoramik Şehir Turları

·        Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmeti

·        Zorunlu Mesleki Sigorta

1. Gün: İstanbul-Frankfurt-Lüksemburg

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde Saat 05:30’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Türk Havayollarının TK1587 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08:10’da Frankfurt’a  hareket ediyoruz. Keyifli yolculuğumuzun ardından Almanya’nın 5. Büyük Kenti Frankfurt’a varış. Frankfurt Avrupa’nın  en önemli ekonomi, ticaret ve ulaşım merkezlerinden biridir. Bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Panoramik Frankfurt şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Main Nehri etrafına kurulu modern gökdelenlerin yanı sıra Tarihi yapıları da barındıran Frankfurt’ta; Römerberg Meydanı, Goethe’nin evi, Zeil Caddesi başlıca görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından orta çağ kaleleriyle etkileyici ve sakin bir hayata sahip Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte Panoramik şehir turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün: Lüksemburg-Paris

Sabah kahvaltımızın ardından Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Remich ve Schengen turuna (35 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz. Turumuzun ardından birbirinden ünlü yapıları ile Dünyanın en çok turist çeken şehri Paris’e hareket ediyoruz. Varışa istinaden Paris panoramik şehir Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi ve Opera Garnier görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün: Paris

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (85 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yaptırabileceğiniz serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by Night (30 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

4. Gün: Paris

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz, rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Disneyland Turuna (110 Euro) katılabilirler. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrası otele Dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

5.Gün:Paris-Brüksel

Sabah kahvaltımızın ardından Avrupa Birliği ve birçok uluslararası kurum ve kuruluşun idari merkezlerinin bulunduğu Brüksel şehrine hareket ediyoruz.

Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace (şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

6.Gün: Brüksel-Amsterdam

Sabah kahvaltımızın ardından Avrupa’nın en özgür şehri olarak bilinen Amsterdam’a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin güzergah üzerinde extra olarak düzenleyeceği Brugge (35 Euro) turuna katılabilirler. Tablo gibi kanalları, Orta Çağdan kalma mimarisi, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile Brugge size masalsı anlar yaşatacak. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket ve varışımızın ardından Panoramik Şehir turumuz başlıyor. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.   

7.Gün: Amsterdam

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ise rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda turuna (85Euro) katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Delft şehri, tekne ile Amsterdam kanalları ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz.  Ardından Mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehrini geziyor ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelinizde.

8.Gün: Amsterdam - Köln-İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra düzenleyeceği Giethoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turuna (45 Euro) katılabilirler. Amsterdam’dan yaklaşık 1 saat uzaklıkta bulunan ve Hobbitlerin evlerini anımsatan bu şirin köyde ; Kanalların arasında teknemiz ile masalsı bir yolculuk yapacağız. Turumuzun ardından Almanya’nın en büyük 4. Şehri, mimarisi ve tarihi yapılarıyla ünlü, Kolonyanın icat edildiği Köln’e hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte Panoramik Şehir turumuzda Köln Gotik Katedrali, Hochenzollernbrücke Köprüsü, Kaiser Wilhem II. Anıtı görülecek yerler arasında. Verilecek serbest zamanın ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK1676 Tarifeli seferi ile saat 19:25’te İstanbul’a hareket ediyoruz.23:40 İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki seyahatinizde tekrar görüşmek dileğiyle..

FULL EXTRA TUR PAKETİ  395€  YERİNE 335€

Remich ve Schengen turuna (35 Euro) - Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali Turu (85 Euro) - Paris by Night (30 Euro) -Disneyland Turu (110 Euro) - Brugge Turu (35 Euro) - Muhteşem Hollanda Turu (85 Euro) - Giethoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu (45 Euro)

AVANTAJ EXTRA TUR PAKET  145€ YERİNE 110€

Remich ve Schengen turuna (35 Euro)- Paris by Night (30 Euro) - Brugge Turu (35 Euro) - Giethoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu (45 Euro)

KONAKLAMA OTELİ 3* & 4* Oteller (Şehir dışı)

Fiyat Tablosu

Dönem

3* & 4* Oteller (Şehir dışı)

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
09.07.2022-16.07.2022 Oda Kahvaltı - 699,00 EUR Seç 949,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
10.07.2022-17.07.2022 Oda Kahvaltı - 699,00 EUR Seç 949,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli (İstanbul) Zorunlu Değil 140,00 EUR 140,00 EUR 140,00 EUR
Vize Hizmet Bedeli (Ankara) Zorunlu Değil 165,00 EUR 165,00 EUR 165,00 EUR
Vize Hizmet Bedeli (İzmir) Zorunlu Değil 165,00 EUR 165,00 EUR 165,00 EUR
Seyahat Sigortası Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 Yaş Üstü ) Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR
Full Extra Tur Paketi Zorunlu Değil 335,00 EUR 335,00 EUR 335,00 EUR
Avantaj Extra Tur Paketi Zorunlu Değil 110,00 EUR 110,00 EUR 110,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·        Türk Havayolları ile İstanbul -Frankfurt/ Köln -İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

·        Uçak içi ücretsiz ikramlar

·        Havalimanı vergisi

·        Havalimanı Otel Havalimanı Transferler

·        Şehirler arası Transferler

·        Lüksemburg 1 Paris 3 Brüksel 1 Amsterdam 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar

·        Frankfurt-Lüksemburg-Paris-Brüksel-Amsterdam-Köln Panoramik Şehir Turları

·        Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmeti

·        Zorunlu Mesleki Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·        Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)

·        Vize Ücreti (140€)

·        Covid-19 Kapsamlı Kaza ve Sağlık Sigortası (15€)

·        Kişisel harcamalar

·        Extra Turlar

Genel Şartlar

Fransa Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  3
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar