Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

  • HES Kodu Kontrolü
  • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
  • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
  • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Bilbao - Madrid Turu Pegasus Havayolları ile 4 Gece 5 Gün GZ001

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·         Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Bilbao (BIO) / Bilbao (BIO) – İstanbul (SAW) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti 

·         3* otelde 4 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

·         Otelde alınacak sabah kahvaltıları

·         Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

·         Profesyonel rehberlik hizmetleri 

1.Gün                     ISTANBUL – BILBAO

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat 12.00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın özel sefer uçağı ile saat 16:00`da Bilbao’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından  Bilbao’’ya varış ve varışımıza istinaden özel araçlarımızla  Bilbao’da bulunan otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

2. Gün                 BILBAO

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Ekstra düzenlenecek Bilbao panoramik şehir turu (25 Euro)için şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir turumuzda Hükümet Konağı ,Belediye Binası ,Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi, Santiago Katedrali ve Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu San Sebastian & Biarritz & Saint Jean de Luz (65 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan San Sebastian’a varışımızın ardınan şehir turu. Turumuzda Concha Plajı , Belediye Sarayı , San Sebastian film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Biarritz’e yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından şehir turu. Turumuzda Fransa’nın en ünlü sörf merkezlerinden biri olan ve Napolyon’un eşi için yaptırdığı yazlık saray sayesinde o dönemin en gözde tatil kenti haline gelen Bask usulü üçgen çatılı evleri , art deco villaları ve tarihi yapıları ile Biarritz kasabasını ziyaret edeceğiz. Sonrasında Saint Jean de Luz’a hareket ediyoruz. Saint Jean de Luz turumuzda Saint Jean Baptiste Kilisesi, sahil şeridi ve liman bölgesi gezilecek yerler arasındadır.Tur sonrası Bilbao’ya geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 3. Gün                BILBAO – MADRID

Sabah kahvaltısı sonrası Madrid’e hareket ediyoruz. Güzergahımızın üzerinde Burgos Turuna (35€) katılma imkanı. Burgos’a varışımızın ardından şehir turuna başlıyoruz. Kastilya bölgesinin eski başkenti ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan katedrali ile ünlü Burgos şehir turumuzun ardından Madrid’e devam ediyoruz. Varışımızı takiben  ekstra düzenlenecek Madrid şehir turu (25 Euro). Panoramik şehir turumuza Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’de ki otelimize varış ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

3. Gün                 MADRID 

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Turuna katılabilirler (60€). Otelimizden hareketle güneye doğru yola çıkacağız, Toledo gerçek bir açıkhava müzesi, İspanya’nın eski başkenti ve Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir haç yeridir. Toledo’daki başka bir gelenek Arapların kenti fethettikleri zamandan kalma badem ezmesi imalatıdır. İnsanın ağzını sulandıran bu şekerlemeyi tatmadan Toledo ziyareti bitmiş sayılmaz. Yahudi mahallesi içerisinde yapacağımız yürüyüşün ardından Madrid’e dönüş. Akşamı eğlenceli geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko turuna katılabilirler. (55€ - 1 içki ve ulaşım Dahil) Güney İspanya’da doğup Tüm Dünya’ya tanıtılmış, Tutkunun, aşkın ve acının dansı Flamenko’yu bir içki eşliğinde seyredeceğimiz bu gösterinin ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4.Gün                     MADRID –BILBAO ISTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte BİLBAO’ya yola çıkıyoruz. Varişimizda Bilbao havalimanına hareket. Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayoları’nın özel  seferi ile saat 19:15’de İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

KONAKLAMA OTELİ 3* Oteller

Fiyat Tablosu

Dönem

3* Oteller

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
07.12.2022-10.12.2022 Oda Kahvaltı(BB) - 429,00 EUR Seç 619,00 EUR Seç 429,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli ( İstanbul ) Zorunlu Değil 150,00 EUR 150,00 EUR 150,00 EUR
Vize Hizmet Bedeli ( Ankara ) Zorunlu Değil 170,00 EUR 170,00 EUR 170,00 EUR
Vize Hizmet Bedeli ( İzmir ) Zorunlu Değil 170,00 EUR 170,00 EUR 170,00 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası ( 65 Yaş Üstü ) Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·         Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Bilbao (BIO) / Bilbao (BIO) – İstanbul (SAW) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti 

·         3* otelde 4 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

·         Otelde alınacak sabah kahvaltıları

·         Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

·         Profesyonel rehberlik hizmetleri 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·         Şehir vergileri, Otel vergileri, Alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 40 € ödeme yapılacaktır.

·         Vize ücreti ve servis bedeli 

·         Yurtdışı çıkış vergisi,

·         Tüm kişisel harcamalar, 

·         Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

·         Öğle ve Akşam yemekleri,

·         Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

·          Özel Seyahat sağlık sigortası

 

Genel Şartlara

İspanya Vize Bilgileri

  • SSK'ya bağlı çalışanlar
    Schengen
    Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf

Benzer Turlar