Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

  • HES Kodu Kontrolü
  • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
  • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
  • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Bilbao Turu Pegasus Havayolları ile 4 Gece 5 Gün GZ001

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·         Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Bilbao (BIO) / Bilbao (BIO) – İstanbul (SAW) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti 

·         3* otelde 4 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

·         Otelde alınacak sabah kahvaltıları

·         Bilbao ve Zaragoza panoramik şehir turları 

·         Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

                  Profesyonel rehberlik hizmetleri 

1.Gün                  ISTANBUL – BILBAO

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat 12.00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın özel sefer uçağı ile saat 16:00`da Bilbao’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından  Bilbao’’ya varış ve varışımıza istinaden özel araçlarımızla  Bilbao’da bulunan otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

2. Gün                 BILBAO

Sabah kahvaltısı ardından ekstra düzenlenecek Bilbao panoramik şehir turu (25 Euro)için şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir turumuzda Hükümet Konağı ,Belediye Binası ,Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi, Santiago Katedrali ve Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik turu sonrası ekstra düzenlenecek Santillana Del Mar & Santander Turu (75 Euro) Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

3. Gün                BILBAO

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Bordeaux (90 Euro) turuna katılabilirler. Bordeaux’a varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda  Rohan Sarayı , St.Andre Katedrali , Büyük Saat Kulesi ,Goranne Nehri, Pierre Köprüsü , Borsa Meydanı , Akitanya Müzesi ve St. Michel Bazilikası  görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Bilbao’ya geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

4. Gün                 BILBAO 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu San Sebastian & Biarritz & Saint Jean de Luz (65 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan San Sebastian’a varışımızın ardınan şehir turu. Turumuzda Concha Plajı , Belediye Sarayı , San Sebastian film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Biarritz’e yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından şehir turu. Turumuzda Fransa’nın en ünlü sörf merkezlerinden biri olan ve Napolyon’un eşi için yaptırdığı yazlık saray sayesinde o dönemin en gözde tatil kenti haline gelen Bask usulü üçgen çatılı evleri , art deco villaları ve tarihi yapıları ile Biarritz kasabasını ziyaret edeceğiz. Sonrasında Saint Jean de Luz’a hareket ediyoruz. Saint Jean de Luz turumuzda Saint Jean Baptiste Kilisesi, sahil şeridi ve liman bölgesi gezilecek yerler arasındadır.Tur sonrası Bilbao’ya geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

5.Gün                  BILBAO

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz yarım günlük rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Vitoria Gasteiz (45 Euro) turuna katılabilirler. Bask bölgesinin başkenti olan Vitoria Gasteiz’e varışımızın ardından şehir turu. Turumuzda Meryem Ana katedrali, Virgen Blanca meydanı, San Miguel Arcangel Kilisesi, İspanya meydanı ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır.   Tur sonrası serbest zaman. Rehberimizin belirlediği saatte Bilbao'ya dönüş. Belirlenen saatte Bilbao havalimanına hareket.  Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayoları’nın özel seferi ile saat 19:15’de İstanbul'a uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

 

KONAKLAMA OTELİ 3* Oteller (Merkeze 15-20 Km)

Fiyat Tablosu

Dönem

3* Oteller (Merkeze 15-20 Km)

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
07.12.2022-11.12.2022 Oda Kahvaltı - 349,00 EUR Seç 539,00 EUR Seç 349,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli ( İstanbul ) Zorunlu Değil 150,00 EUR 150,00 EUR 150,00 EUR
Vize Hizmet Bedeli ( İzmir ) Zorunlu Değil 170,00 EUR 170,00 EUR 170,00 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası ( 65 Yaş Üstü ) Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·         Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Bilbao (BIO) / Bilbao (BIO) – İstanbul (SAW) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti 

·         3* otelde 4 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

·         Otelde alınacak sabah kahvaltıları

·         Bilbao ve Zaragoza panoramik şehir turları 

·         Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

                  Profesyonel rehberlik hizmetleri 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·         Şehir vergileri, Otel vergileri, Alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 35 € ödeme yapılacaktır.

·         Vize ücreti ve servis bedeli 

·         Yurtdışı çıkış vergisi,

·         Tüm kişisel harcamalar, 

·         Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

·         Öğle ve Akşam yemekleri,

·         Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

·          Özel Seyahat sağlık sigortası 

 

Genel Şartlara

İspanya Vize Bilgileri

  • SSK'ya bağlı çalışanlar
    Schengen
    Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf

Benzer Turlar