Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 14 Gece, 15 Gün
 • Melbourne - Sydney - Hobart - Canberra
Büyük Avustralya & Tazmanya Turu Singapur Havayolları ile 12 Gece 15 Gün SQ EJ001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.GÜN: ISTANBUL-SINGAPUR-MELBOURNE 1330 0545+1/ 07:45 17:10
İstanbul Havalimanında saat 10:30 da thy kontuarında buluşma, bagaj ve check in işlemlerimizi takiben, SINGAPUR Hava Yolları ile SINGAPUR   aktarmalı olarak MELBOURNE yolculuğumuz başlıyor Geceleme  Uçakta.

2.GÜN: MELBOURNE- VARIŞ.
Akşam saatlerinde MELBOURNE’e ulaşıyoruz.  Havalimanında  karşılanma ve  otelimizde transfer.Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : IBIS MELBOURNE HOTEL 3*       

Melbourne, 2011 yılında The Economist dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri listesinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti, ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birinci seçilmiştir.

Melbourne, Avustralya'nın en büyük üç şirketine ev sahipliği yapmaktadır: Telstra, BHP Billiton ve National Australia Bank. Avustralya Ticaret Konseyi, Avustralya Sendika Konseyi ve Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören şirketlerin çoğunluğu Melbourne'da bulunmaktadır.Avustralya'nın spor kenti olarak adlandırılan Melbourne, ülkenin büyük spor musabakalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar Melbourne Bahar At Yarışları Festivali (Melbourne Kupası buna dahildir), Avustralyan Formula Bir Grand Prix, Avustralya Açık Tenis Turnuvası ve AFL Büyük Finali. Melbourne güney yarımkürenin ilk Olimpiyatlar'ına 1956 yılında ev sahipliği yaptı. 2006 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları da Melbourne'da düzenlendi

3.GÜN: MELBOURNE Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU *
Bu sabah kahvaltıdan sonra   BUHARLI TREN turumuz ile Melbourne  Yarra Vadisini  güzelliklerini doğal yaşımını yakından göreceğiz, yine  Avustralya ‘ya özgü Koala, Kangru korunaklarında onları yakından tanıyabilirler, Bu Doğa turumuz saat 07:45 de başlayıp akşam saatlerine kadar sürmektedir (8 saatlik Tur)

Geceleme otelimizde.

Melbourne, Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehri (2006 sayımına göre). Melbourne bir milyon nüfusu aşmış şehirler arasında dünyanın en güneyinde bulunanıdır

4.GÜN: MELBOURNE PENGUENLER VE PHILIP ISLAND TURU *
Muhteşem bir  program..10:00 de  başlayıp..gece  21:00 e  kadar  ; sürecek..unutulmaz bir  tur..Güzergahımız  Philip Island  denen  yöreye..Yolda..Çikolata tatma imkanımız olacak, bir fabrika  ziyaretimiz , Botanik  Bahçeleri ;  Koala  koruma  merkezi   ziyareti;  Turun en son durağında ise Melbourne ü  dünyaya tanıtan PENGUENLER  var. Bu penguenler  akşam gün batımızı sonrası okyanuztan belli bir  sahil bölgesine çıkış yapıyorlar. İşte bu çıkış plajları üzerine bir  koruma  parkı ve  Turist ziyaret merkezi  inşa edilmiş. Yüzlerce  meraklı gezgin akşam saatlerinde  Plan kıyısında -tıpkı bir  stadyum gibi bankaları olan  kısma yerleşiyorlar ve sessizce Penguenlerin çıkışlarını bekliyorlar. NOT: Akşam gün batımı sonrası deniz kıyısı hayli serin oluyor. Yanınızda  ceketlerinizi  getirmeyi unutmayın ! meşhur  minik  Penguen lerin  geçişini izlenmesi ve  biraz  alış veriş molası sonrası turumuz  sona  erecek. Bu turumuz esnasında  Öğle saatlerinde Paket sandviç ve içecek servisi  yapılacaktır.

5.GÜN: MELBOURNE-HOBART UÇUŞU (TAZMANYA ) 09:00 10:16
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, havalimanına geçiyoruz ve iç hat uçuşu işlemlerimizi  yapıyoruz ve Avustralya  VIRGIN  Havayolları tarifeli seferi ile Hobart’a yani Tazmanya  adasına yolculuğumuz  başlıyor,  Hobart havalimanımıza varışımızı takiben, Özel aracımıza binerek , otelimize  geçiyoruz.

Otelde odalarımıza yerleştikten sonra, öğleden sonra Hobart şehir turumuzu yapacağız, küçük bir yerleşim olan Hobart’ta  Marina ve çevresini rehberimiz eşliğinde geziyoruz.

OTELIMIZ : HOBART AIRPORT HOTEL

6.GÜN: HOBART PORT ARTHUR TURU
Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra çevreyi keşfetmeye devam edeceksiniz.

Tam gün  -yemekli PORT ARTHUR  turumuz başlıyor .Bugün sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, Port Arthur olarak bilinen Milli  Parka  götürüyoruz.. Turumuz Tazmanya adasının doğal ve tarihi güzelliklerini daha yakından tanımamıza yardımcı olacaktır, eski kale ve Milli parkı ziyaret ediyoruz.

MİLLİ PARK Hayvanat bahçesine giderek  TAZMANYA  CANAVARI’nı göreceğiz.
Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ : HOBART AIRPORT HOTEL

7.GÜN: HOBART / MELBOURNE 10:00 11:50
Bu sabah MELBOURNE ‘e yolluğumuzu  yapacağız. Melbourne varış Otelimize yerleşme ve

Bugün MELBOURNE ŞEHİR TURU  yapacağız.  Yarra  nehir  kıyılarına göreceğiz. Panaromik şehir turumuzu tamamladıktan sonra  serbest saatlerimiz olacak. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : IBIS MELBOURNE HOTEL 3*       

8.GÜN: MELBOURNE-CANBERRA (BAŞKENT)
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otobüsümüzle Avusturalya’nın başkenti Canberra’ya yolculuğumuz başlıyor.600 km sürecek bir uzun yolculuğumuz olacak.
Varışı takiben, otelimize yerleşme ve serbest saatler olacak.
Canberra ya da Kanberra, Avustralya'nın başkenti ve denizden uzak en büyük, Avustralya'da tüm şehirler içinde de sekizinci büyük şehridir. Başkent işlevi görmek üzere yapay olarak kurulan kentlerin örnek tipidir.

9.GÜN: CANBERRA
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası şehir turu yapacağız. Resmi binalar ve kent meydanları göreceğimiz yerler arasında yer alıyor.
Ainslie Dağı'nın tepesinden manzaraları görecek, NA Sergi Merkezi'ni ziyaret edecek, Parlamento Binası'nı, Avustralya Savaş Müzesi'ni ziyaret edecek ve Kayıp Posta Töreni'ni görme deneyimini yaşayacaksınız.
Geceleme  otelimizde.
Otelimiz : Canberra City Hotel 3*

10.GÜN: CANBERRA-SYDNEY
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası turumuza devam ediyoruz. İstikametimiz SYDNEY şehir olacak. Yaklaşık 4 saat sürecek yolculuktan sonra SYDNEY’e ulaşıyoruz. Otelimize yerleşme ve serbest saatlerimiz olacaktır. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ : IBIS  PARAMATTA  HOTEL  3*

11.GÜN: SYDNEY ŞEHİR TURU
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası turumuza devam ediyoruz.. Yarım günlük Sydney  şehir turu, şehir merkezi, aşıklar koyu Opera binası ve  Sydney ‘in kendine has güzel manzarasını doyasıya  göreceğiz. ve alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler Rehberimiz eşliğinde  şehrin   en önemli ve dikkat çeken mekanlarını  görme imkanı yakalayacağız.

OTELİMİZ : IBIS  PARAMATTA  HOTEL  3*

12.GÜN SYDNEY BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle yemekli – TAM GÜN)
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tam gün Blue Mountains turumuz yapılacaktır ,bu yöre şehrin dışında, dünyaca meşhur bir manzaraya sahiptir. Katoomba denilen kasabaya, şehir merkezinden otobüsümüzle  gidilecektir, Mavi dağlar doğal yaşam merkezine ulaşacağız burada World Scenic  Center ı ziyaret edeceğiz. Milli  Park tarafından işletilen Teleferik-tırmanış trenine  bineceğiz,  yine park içerisinde yürüyüş yapacağız.  Bu turumuza  Öğle yemeği  dahildir. 

OTELİMİZ : IBIS  PARAMATTA  HOTEL  3*

13.GÜN HUNTER VADİSİ- ÜZÜM BAĞLARI TURU ( ÖĞLE YEMEKLİ-TAM GÜN)
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  HUNTER VADİSİ ÜZÜM BAĞLARI turumuz yapılacaktır .Bu yöre şehrin 2 saat mesafede dışında, dünyaca meşhur Hunter Valley bağlarını ziyaret edeceğiz, turumuz esnasında Şarap tatma imkanımız olacak.Hunter Vadisi, Sydney ve çevresinde yer alan , en güzel doğal vahşi yaşam parkları arasında yer almaktadır. Hoş bir gün bizileri bekliyor.Bu turumuza Öğle yemeği DAHİL dir

OTELİMİZ : IBIS  PARAMATTA  HOTEL  3*

14.GÜN SYDNEY/ SINGAPUR 18:00 07:45+1
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızı takiben,  havalimanına transferimiz yapılacak,  geri dönüş yolculuğumuz başlıyor., Singapur Hava Yolları tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı olarak yolculuğumuz başlıyor. Singapur’da aktarma yapıyoruz ve kısa beklemeyi takiben ,İstanbul’a devam edeceğiz.

15.GÜN: SİNGAPUR /ISTANBUL 01:45 07:45
 İstanbul a  varış. Turumuzun sona ermesi.


**VİZE ,  Vize işlemleri 45 gün sürmesi mümkündür.
Başvuru esnasında Pasaportunuz  sizde kalıyor ,Vize onayı süreci ve devamında Tatilbudur Vize çıkmasını garanti etmemektedir.
Vize alımı esnasında shengen benzeri evraklar talep edilmektedir, bazı durumlarda  Avustralya  konsolosluğu ek evrak yada açıklama talep edebilmektedir. Yeni yasa gereği Avustralya vizeleri E-vize  şeklinde  sonuçlanmaktadır.

KONAKLAMA OTELİ 3* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
İstanbul /Singapur – MELBOURNE/-SYDNEY -Singapur /  İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 23kg serbest bagaj taşıma hakkı;
Melbourne-Hobart- Melbourne Gidiş Dönüş UÇAK bileti
Seyahat Sigortası
Konaklamalar  3 YILDIZLI  OTELLERDE KONAKLAMA.
4GECE  SYDNEY
4GECE  MELBOURNE
2GECE HOBART
2GECE CANBERRA
TOPLAM 12 GECE
MELBOURNE PANAROMİK ŞEHİR TURU
CANBERRA TURU
SYDNEY PANAROMİK ŞEHİR TURU
SYDNEY  / BLUE MOUNTAINS TURU
SYDNEY   / HUNTER VALLEY  TAM GÜN
MELBOURNE  / PHILIP ISLAND TURU 
MELBOURNE  /Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU
HOBART TURU
*TÜRKÇE REHBERLİK HİZMET
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

TR- çıkış  harcı (150 TL)
AVUSTRALYA Vizesi (350 USD)
Diğer belirtilmemiş tüm yemekler ve dahil yemeklerdeki içecekler.
Bu turumuzda  Rehberlerimiz -Yerel rehberler- Kaptanlar- Bellboylar- Garsonlar vb  hizmetliler için - servis tipleri toplamı Kişi  Başı tavsiye edilen  (150 usd  Havalimanında  toplanmaktadır)

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Melbourne 3* Oteller

Benzer Turlar

Büyük Avustralya & Tazmanya Turu Singapur Havayolları ile 12 Gece 15 Gün SQ EJ001