Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 14 Gece, 15 Gün
 • SQ ICN FUK Singapur Airlines
Büyük Japonya Kore Turu Singapur Havayolları ile 12 Gece 15 Gün EJ001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.GÜN İSTANBUL / SINGAPORE / SEUL 13:30 22:15+1
Saat 10:00’da İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, SINGAPUR H.Y tarifeli seferi ile saat GÜNEY KORE başkenti SEUL’e hareket ediyoruz. Singapor aktarmalı olarak yolculuk edeceğiz. Geceleme uçakta.

2.GÜN SEUL
Yerel saat ile 22:15 varışımızı takiben havalimanında karşılanma ve özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: SOMERSET PALACE SEOUL VB.

3.GÜN SEUL
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası çevre gezimize devam ediyoruz. Yarım Günlük bir turumuz olacak.

KUZEY- GÜNEY KORE HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI

Bu sabah KORE tarihinden hepimizin çok yakından bildiği bir hadisenin yaşandığı Kuzey-Güney Savaşı bölgesine ‘’TAMPON BÖLGE’’ ye gideceğiz. Birleşmiş Milletler kuvvetlerinin halen aktif olarak görev yaptığı ara Bölgeyi, Imjingak Barış Köprüsünü KORE savaşı anıtını ziyaret ediyoruz. Yerel rehberimizden sınır ve savaş hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Bu bölgeye girilirken halen sıkı güvenlik tedbirleri uygulanmaktadır.

(Yanınıza pasaportlarınızı alınız.). Turumuzun sonunda yeniden Seul‘e döneceğiz.

[Bilgi: Türk Ordusunun – ÇİN Halk Ordusu ile yaptığı muharebeler (Kore Savaşı) alanı meşhur Kuru- ni bölgesi, bugün Kuzey Kore topraklarında Bulunmaktadır.]

OTELİMİZ: SOMERSET PALACE SEOUL VB.

4.GÜN SEUL
Bu sabah kahvaltı sonrası gezilerimize başlıyoruz. SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu Namsangol Hanok Köyü, bu ziyaretimiz sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi’ne çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan, Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler ya da aracımızla otelimize dönebilirler. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: SOMERSET PALACE SEOUL VB.

5.GÜN SEUL / TOKYO UÇUŞU
Bu sabah havalimanına geçiyoruz. JAPONYA uçuşumuzu yapacağız. Varışı takiben TOKYO şehir turumuzu yapacağız. Turumuz yarım gün sürecektir. Tur programımızda, Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrıçalaştırmak için yapılan Meiji Shinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında TOKYO TOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz. Yol üzerinde panoramik olarak National Diet Building’i göreceğiz, Turumuzun sonunda Tokyo’nun meşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz. Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını keşfetmeye devam ediyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: VILLAFONTAINE HOTEL KAYABACHO VB.

6.GÜN FUJİ DAĞI – HAKONE TURU
Otelimizdeki kahvaltı sonrası çevre gezilerimize başlıyoruz.

HAKONE-FUJI YANARDAĞI-ASHİ GÖLÜ TURU ÖĞLE YEMEKLİ (Japon Mutfağı)

Turumuz sabah 07:30 da otelimizden özel otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz başlıyor. Rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİ yanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten sonra ASHİ GÖLÜ kıyısına geçiyoruz. Japonya’nın kutsal göllerinden olan ve UNESCO koruması altına olan bu güzel yörede bir tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya döneceğiz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: VILLAFOUNTAINE HOTEL KAYABACHO VB.

7.GÜN TOKYO – KAMAKURA
Otelimizdeki kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz.

Kamakura Dev Budha-Hokoku-ji Tağınağı Bambu Bahçeleri Turu

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, otelimizden rehberimiz ile ayrılıyoruz. Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine geçiyoruz, burada dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz, Ziyaretimiz sonrası, yine Japon inanışında çok önemli yer tutan Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekânda Japon Çayını tadıyoruz, turumuzun son bölümünde Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz ve turumuzu tamamlayarak otelimize döneceğiz.

OTELİMİZ: VILLAFOUNTAIN HOTEL KAYABACHO VB.

8.GÜN TOKYO
Otelimizdeki kahvaltının ardından güzel bir gün bizleri bekliyor. Serbest günümüz olacak. TOKYO şehrinde Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: VILLAFOUNTAIN HOTEL KAYABACHO VB.

9.GÜN ‘’Hızlı Tren Yolculuğu’’
‘’SHİNKANSEN’’TOKYO[TREN] KOBE [ ÖZEL OTOBÜS] -OSAKA

Bu sabah Tokyo’dan ayrılacağız. Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz, Japonya’nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ yani yerel ismi ile ‘’ Shinkansen ‘’deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo’dan KOBE yolculuk edeceğiz. [Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz istasyon içerisinde taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz] Yolculuğumuz 2,5 saat kadar sürecektir. Varışımızı takiben, Kobe IKUTA tapınağını ziyaret edeceğiz. Daha sonra OSAKA ‘ya geçiyoruz. Geceleme OSAKA  otelimizde.

OTELİMİZ: NOKU OSAKA VB.

10.GÜN KYOTO – NARA TURU
Bu sabah kahvaltıdan çok özel bir gün, güzel bir gezimiz olacak.

KYOTO- NARA TURU -OSAKA

Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile Osaka şehrinin çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz. Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak, Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. Shogun Ashiaga Yoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş Kinkakuji Mabedibir diğer adı ile ALTIN TAPINAK ziyaretimizi yapacağız. Daha sonra Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak ve UNESCO Mirasları listesindeki TODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de görüyoruz, serbestçe çevrede gezinmekteler. Turun sonunda Osaka’ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: NOKU OSAKA VB.

11.Gün OSAKA- HİROŞİMA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz, adını yakında tarihte çokça duyduğumuz Hiroşima şehrine doğru devam ediyoruz. Hiroşima Kalesi ziyaretini yapacağız. Hiroşima Kalesi, Japonya'nın Hiroşima kentinde bulunan bir kaledir. Kale, 1590'larda inşa edilmiş olup 6 Ağustos 1945'te atılan atom bombası ile tahrip edilmiştir. 1958'de yeniden inşa edilmiştir olup günümüzde Hiroşima tarihi müzesi olarak hizmet vermektedir. Geceleme  Otelimizde.

OTELİMİZ : APA HOTEL HIROSHIMA 3* vb.

12.Gün Hiroşima- Kitakyushu
Bu sabah kahvaltı sonrası  otelimizden ayrılacağız. Japonya ‘nın en sonundaki FUKUOKA adasına doğru yolumuza devam edeceğiz. Kitakyuşu, Japonya'nın Fukuoka prefektörlüğünde bulunan bir şehirdir. Kitakyuşu, 940,978 kişilik nüfusu ile Kyushu adasında ve Fukuoka prefektörlüğündeki en büyük ikinci kentti

Varışımızı takiben ziyaretlerimiz olacak ; Kokura kalesi ve Mojiko Retro göreceğimiz yerler arasındadır. Geceleme bu şehirde otelimizde.

OTELİMİZ : APA HOTEL 3* vb.

13.Gün Kitakyushu - HAKATA
Bu sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası , Fukuoka’nın en büyük şehri ve Limanlar kenti Hakata ‘ya geçiyoruz.  panaromik çevre gezilerimizi  yapacağız. ÖĞLE YEMEĞİ yerel bir restoranda alınacaktır. Dazaifu Tenman-gu tapınağı ziyaret ediliyor. Son olarak kushida-jinja ziyaretimizi  yapıyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ: FUKUOKA BAY 3* vb.

14.GÜN HAKATA / SINGAPORE /ISTANBUL 09:55 07:45+1
Otelimizdeki kahvaltının ardından havalimanına gideceğiz. Dönüş yolculuğumuz Singapur aktarmalı olarak başlıyor. 09:55 hareket saatimiz. Geceleme uçakta.

15.GÜN İSTANBUL varış 07:45

ÖNEMLİ BİLGİ: Tur içerisinde belirtilen ekstra turların, öğle ve akşam yemekleri Japon ve Kore Mutfağından lezzetlerdir. Katılımcıların farklı menü talebi karşılanması mümkün değildir.
KONAKLAMA OTELİ 3* 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Singapur  Havayolları ile İstanbul/ SEUL(ICN)- Hakata/ İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti [ Singapore aktaralıdır ]
Yerel Havayolları ile Seul- Tokyo- arası ekonomi sınıfı tek yön uçak biletleri
3/4 yıldızlı otellerde- Oda & Kahvaltı Konaklama
Tokyo’da 4 gece, Osaka’da 2 gece, Hiroşima 1 Gece , Kitakyushu 1 gece , Kahakat 1 gece Seul ‘de 3 gece olmak üzere 12 Gece konaklama
Tokyo Yarım Günlük Panoramik Şehir Turu
Hakone turu
Kobe turu, Nara Turu, Kyoto turu
Seul ‘de turları
Hiroşima, Hakata turları
Programda belirtilen tüm turlar dahildir
Alan/Otel/Alan ve Şehirlerarası tüm Transferler,
Havalimanı Vergileri
Zorunlu Sigorta
Ejder Turizm Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı Çıkış Fonu (150 TL)
Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar, Ekstra turlar ve bu turlara Dahil olan yemeklerde alınan içecekler.
Tur bahşişleri /kişi Başı 130$ (Birinci gün havalimanında toplanır)
Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Seul 3* 4* Oteller

Benzer Turlar

Büyük Japonya Kore Turu Singapur Havayolları ile 12 Gece 15 Gün EJ001