Konum Özellikleri

Mevkii: Yeni Mahallesi
Kapadokya Havaalanına Mesafe: 35 km.
Kayseri Erkilet Havaalanına Mesafe: 90 km.
Göreme Kasabası Mesafe:17 km.
Ortahisar Mesafe: 20 km.
Ürgüp Mesafe: 25 km. 
Uçhisar Mesafe: 13 km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
  • Telefon *
  • İnternet
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

* Tesis 2009 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

* Tesis 1 blok, 25 odadan oluşmaktadır. 1 adet asansör mevcuttur.

* Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* Otelin tüm alanlarında kablosuz internet mevcut olup ücretsizdir.

* Loft Odalar; Toplam 4 adet loft odamız bulunmaktadır. Her biri 8 m² olup; Şehir – Sokak manzaralıdır. Odalarda tek kişilik single yatak bulunmakta olup, zemin parkedir. Odalarda, uluslar arası uydu yayınlı 32” LCD TV, odalarda direkt hatlı telefon, duşa kabinli banyo, WC, saç kurutma makinesi. Loft odalarda maksimum 1 kişi konaklayabilir.

* Business Room; Toplam 5 adet business odamız bulunmaktadır. Her biri 15 m² olup; Şehir ve cadde manzaralıdır. Odalarda iki adet single yatak bulunmakta olup, zemin parkedir. Odalarda, uluslar arası uydu yayınlı 32” LCD TV, oda direkt hatlı telefon, duşa kabinli banyo, WC, saç kurutma makinesi mevcuttur. Business odalarda maksimum 2 kişi konaklayabilir.

* Superior Comfort Room; Toplam 8 adet Comfort odamız bulunmaktadır. Her biri 25 m² olup, Şehir ve cadde manzaralıdır. Odalarda bir iki kişilik adet double yatak bulunmakta olup, zemin parkedir. Odalarda, uluslar arası uydu yayınlı 32” LCD TV, oda direkt hatlı telefon, duşa kabinli banyo, WC, saç kurutma makinesi mevcuttur. Comfort odalarda maksimum 2 kişi konaklayabilir.

* Family Room; Toplam 8 adet aile odakız bulunmaktadır. Her biri 25 m² olup, Şehir ve cadde manzaralıdır. Odaların her birinde bir double ve single yatak veya üç tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarda, uluslar arası uydu yayınlı 32” LCD TV, oda direkt hatlı telefon, duşa kabinli banyo, WC, saç kurutma makinesi mevcuttur. Aile odasında maksimum 3 kişi konaklayabilir.

Benzer Oteller