Kampanyalar
Paraf ile yapacağınız alışverişlerinizde 1.000 TL'ye varan indirim fırsatı!

Paraf ile 7 - 26 Eylül 2022 tarihleri arasında TatilBudur.com'dan yapılacak ilk tatil alışverişinize, tutarı 7.500 - 12.499 TL arasında ise 750 TL, tutarı 12.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise ekstreniz üzerinden 1.000TL indirim verilecektir.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

Asoss'da bir Teras...
Çevresindeki köyleri, karşısında Midilli Adası manzarası, antik kalıntılarıyla, sakin, cennet gibi bir doğaya sahip Assos Sokakağzı'nda bulunan otelimize huzurlu ortamı, güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle siz misafirlerimizi Casa Galini Hotel & Restoran'a bekliyoruz. Balık ürünleri açısından zengin menüye sahip A'la Carte restoranımız da keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

 

  • Otopark
  • Wi-fi
  • Ön Büro
  • Su
  • Yetişkin Oteli (+12)

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj

 

  • Açık Havuz

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri

Tesis genelinde tüm içecekler ücretlidir.

Tesiste sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Casa Galini Hotel
Casa Galini Hotel